NL2 SH set mimo pozici

• vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,719
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $2 (100 bb)
      Hero (BB): $2 (100 bb)
      UTG: $2.25 (112.5 bb)
      MP: $1.86 (93 bb)
      CO: $2.59 (129.5 bb)
      BTN: $5.13 (256.5 bb)

Preflop: Hero is BB with 9 9
      UTG raises to $0.06, 4 folds, Hero calls $0.04

myslím, že ok..

Flop: ($0.13) 4 9 T (2 players)
      Hero checks, UTG bets $0.08, Hero calls $0.08

dalo se všechno vyřešit donkem? Plán byl x/C a Turn x/R....Nemusím jít hned x/R flop, to mi moc nesedí, ale je to možnost.

Turn: ($0.29) 7 (2 players)
      Hero checks, UTG checks

neumím to hrát nebo co. Moc přemýšlím??? Hraju vesměs proti fiším, tak co s tím OOP?

River: ($0.29) A (2 players)
      Hero checks, UTG bets $0.18, Hero raises to $0.62, UTG folds

Handu vlastně vzdávám a nevím, kde se dalo jít pro value. Plán na Turnu nevyšel, tak to zkouším na riveru, ale myslím, že jsem sprasil sizing. minbet by stačil.
      Nebo to jen callovat-taky možnost.

Results:
      $0.65 pot ($0.02 rake)
      Final Board: 4 9 T 7 A
      Hero mucked 9 9 and won $0.63 ($0.31 net)
      UTG mucked and lost (-$0.32 net)
  • 6 odpovědí
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      Registrace: 05.08.2008 Příspěvky: 326
      xr i xc F jsou oboje ok. Pokud je to fish, tak si chci jít for value a jdu xr F. O donku bych moc nepřemýšlel, protože všichni dělají chybu, že CBujou strašně moc = nechme je dělat chyby.

Po té T akci bych R betoval.
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 485
      wp
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj vinni48,

c/r F bude rozhodně nejlepší možnost. Board není až tak dry a určitě tu chceme začít budovat pot i protektovat handu. Samozřejmě nebudeme set vždy raisovat na F a budou boardy, kde typicky bude lepší posunout agresi na další streets (např. 622r s 66 etc.), ale tady na nic nečekám. Donkbet bude ve většině případech špatná možnost v HU potech. Důvod - většina hráčů cbetuje s dost vysokými freq a akorát se připravuješ o dead money. Je určitě lepší, pokud betne handu, kterou nedokáže callnout na raise, než pokud takovou handu foldne přímo na donkbet. Pokud bys byl v mw potu, tak tam je situace výrazně odlišná, protože ty hrají hráči naopak daleko víc pasivně na těchto stakes.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Díky Katrisone. Už je to let, co jsi mě hodnotil a teď ses vrátil. jsem rád.
      Ten bord nebyl až tak dry, ale taky nebyl nějak draw-až při session review jsem ho hodnotil jako draw s QJ, 78, potom KJ AQ, AK, z UTG-no pořád jsme na NL2, kde je mžné všechno.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Díky Katrisone. Už je to let, co jsi mě hodnotil a teď ses vrátil. jsem rád.
      :s_drink:

No jde o to, jak vnímáš to, jestli je board drawy, nebo ne. Často mám pocit, že hráči mají tendence spíš posuzovat podle toho, jestli je na boardu nějaká FD. Dám příklad - tady na tomto boardu má typická UTG range ~19% času draw (GS/OESD/FD). Pokud bych vzal jiný board, který má např. FD, ale není connectnutý, teda např. K82s, tak v tomto případě má draw jen v 7% případů. Takže ano - souhlasím, že board není extrémně wet jako nějaký Q86s/789s, ale stále je dostatečně drawy na to, abych si zakládal x/r range na F a 99 by tam určitě byla.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      GS/OESD/FD).
      tady musím souhlasit.:f_thumbsup:
      Potom v tomto světle se set musí hrát hned na flopu.