NL25 JJ vs donk river

• PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 613
      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2808129
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP2: $28.04
      Hero (CO): $28.19
      BTN: $14.92
      SB: $25.80
      BB: $28.41
      UTG: $48.25
      UTG+1: $10.00
      MP1: $25.00

Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with J :heart: J :spade:
      4 folds, Hero raises to $0.62, 1 fold, SB calls $0.52, 1 fold

Flop: ($1.49) 3 :spade: 4 :heart: 2 :heart: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.88, SB calls $0.88

Turn: ($3.25) T :diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $1.75, SB calls $1.75

River: ($6.75) K :club: (2 players)
      SB bets $5.09, Hero calls $5.09

Ahoj,

súper niečo ako 24/14/5....CC SBvCO 21,donk bet river 16,ch/r turn OOP 24,,,, ten CC mohol byť aj väčši v tomto prípade lebo na BB bol nit po 100 hands 7/5/3. Takže, čo si myslíte o jeho play. Skúsil som to hodiť do equilabu, kde som videl že tam má asi všetky sety, postupky s flopu 56s,A5s, middles PPs, nejaké floaty ktoré mohli hitnúť na turne TP, dosť GS s Ax... je toho dosť. Ja si myslím, že tie sety a postupky poprípade nejakú silnú draws ( vlastne AhXh skoro všetky) by ch/r niekde po ceste na river(teda hlavne na turne keď ma taký vysoký raise, takže vôbec netuším s čím takto mohol donkovať na rivri. Stále ale myslím, že určité % draws by takto mohol zahrať, myslím že ich tam je viacej ako made hands, poprípade by mohol pretočiť nejakú slabú SD value na bluff aj keď je K lepší pre mňa.

Hodil som do equilabu teda nejaké runner runner pre nho KT,flopnuté postupky keby ich teda niekde na neraisne a dva bluffy. 55,A2s

Equity Win Tie
      CO 34.62% 34.62% 0.00% JhJs
      SB 65.38% 65.38% 0.00% 55, A5s, A2s, KTs, 65s, KTo

Potrebujem 30% EQ takže by to mohlo byť v poho ?

diky
  • 13 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      Aký má

- fold to cbet
      - x/r
      - donkbet

na F/T/R?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj PriceOfSuccess,

v první řadě - myslíš, že se bude 24/14 adjustovat podle soupeře na BB? Jeho stats na mě působí, že bude dost špatný a něco jako rozšiřování/zužování range nečekám.

Další věc - otáčení made hands na bluff - taky nečekám u fishe většinou. Není to nemožné, ale málo pravděpodobné. Nicméně, tu nám stačí aby měl nějaké 78hh apod.handy, vůbec imo nepotřebujeme aby je otáčel na bluff. Ještě pokud budeme předpokládat, že určitě nebude reálné, že člověk s tak vysokými raisy bude tak často slowplayovat. Fish s takovými raisy naopak může hrát nějak merged a většinu hand jako set/straight, ale i třeba 77 apod. raisnout někde dřív, takže já osobně bych to teda nefoldoval. Těmto c/c-c/c-donkbet liniím dávám kredit jenom v případě, že se draws zkompletují, v opačném určitě nedělám nějaké hero foldy. Tzn.za mě nh.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Nemyslím si, že bude tínto způsobem bluffovat. Ten hráč nevypadá na nějakýho solid rega. A. Kdyby byl, tak tady bude spíš check-raisovat river jako bluff? Toď otázka - co myslíte?

Anyway, imho fold river. Myslím si, že s větší pravděpodobností betuje pro value právě proto, že king hituje spíš tebe. A ne naopak, že mění SD v bluff.

Btw: kolik na něj máš hand, když uvâdíš staty jako donk river ?
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Katrisone: takže ty si myslíš, že sety a straights můžeme vyloučit (raisoval by dřív na F bo na T) a proto call ? Chápu to dobře ?

A pokud ano, tak co si myslíme (doufáme) že má ? Tx ?
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Ahoj,

presne tak teda podla toho čo napísal Katri a Tx nemá nikdy, teda myslím samotné Tx , nemá dôvod ho donkovať pretože to je skvelá bluffcatch handa.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Já si tak nějak instiktivně myslím, že těch Tx tam má taky téměř nula. A imho fold ... zrovna včera nebo předevčírem jsem se díval na video od weazela a říkal, že tahle lajna je často nuts :)
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      čo ukázal? je to dobrý spot na bluffcatch?
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      xpravda: KT, včera sa mi stal podobný spot, kde som tiež blufcatchoval a tiež to mal takže myslím, že tieto lines po ch/c turn a donk river je skorej value a začnem to asi aspon na týchto stakes overfoldovať.
      edit: myslím, že tí ludia tie draws radšej budú niekde ch/r než aby potom na missnutom riveri donkovali( aspon teda na týchto stakes) . Viem, že na vyšších to už budú mať balancové tie donky aj s bluffmi, kde to budem musieť callovať.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Po 2 handách se adjustovat? Zkus udělat Alias 100 ryb a zanalyzovat podobné spoty hromadně, třeba potom zjistíš nějaký silnější read. Já teda toto určitě neoverfolduji, hand jako Kx v tomto spotu je dost málo a většinu 2p+ raisuje někde dříve. A určitě si nemyslím, že je dobré předpokládat, že FD hrává fish aggro na F/T, naopak já mám ty zkušenosti, že na těchto streets je toto většinou nenapadne (i často když mají iniciativu, tak raději berou free karty velmi často) a až když zjistí na R, že s 9high jaksi nelze vyhrát v SD, tak zkusí bluffovat, to je imo úplně stnd logika fishe. Jinak tendence ryby budou imo na všech stakes +/- stejné, určitě nebude ryba na nl200 balanced, to fakt ne :) . 24/14 s 21% CC na SB teda hádám je ryba...
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Katrisone: Aha ! Takže mi nedoufáme-nepředpokládáme, že to bude dělat s Tx dostatečně často, ale že bude často bluffovat ?
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      katri: To som myslel na regov, jasné že fishe hraju random tam tiež nikdy nefoldujem.
      msnek: On tam nikdy nebetuje samostatné Tx, teda ked je trošku kompetentnejši, tým myslím , že často ani semiregovia, semi ryby. Ty by si tam niekedy donkoval Tx ?

edit: Myslím, že to stojí za analýzu , čo tam väčšinou mávajú regovia po tejto line na missnutom boarde ale príde mi ( nie len kvôli 2 situáciám), že sa tieto spoty underbluffuju kvôli tomu , že ludia su paranoidní vs ten donk bet a dosť široko bluffcatchujú.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      @msnek: Já to v tom mém prvním komentáři ale psal, že nám stačí, aby tu měl bluffy, o Tx nepadla řeč, to vůbec nevím proč by tak měl hrát. Resp. možná může občas, ale typicky s nižším sizingem.

@ PriceOfSuccess: Asi by to chtělo vidět nějaký konkrétní spot vs reg, ale tu nečekám od rega donkbet moc často, nemyslím si, že je to dobrá karta pro něj.

Jinak ještě mě napadly další 2 věci:
      1.) Nesmíme se nechat v těchto spotech odradit, že to 2x nevyjde, nemusíme vyhrát 100% času, ale jen 30% času.
      2.) Pokud se někdo pustí do analýzy, nezapomeňte ty spoty poctivě projít, aby to nebylo tak, že vyšlo, že mají 75% času OP+ a hotovo. Musíte odfiltrovat handy, kde se zkompletovaly draws na T, co typicky bude velmi špatný spot pro bluffcatch.

Abych nebyl líný, tak jsem sám prošel můj Alias ryb a našel jsem celkem 111 c/c, c/c+db hand a vzal jsem z toho první asi 1/3, protože na víc nemám v tuto chvíli čas. Podmínky splnilo 14 potů (ostatní buď malý sizing na R s nějakým 4.párem jako blockbet, další byly na zkompletovaném R). Z toho bluff 50% hand. Klidně to někdo může zkusit udělat taky, není to tak těžké, ideálně ještě na větším samplu. Ale tolik jen k tomu, jestli je to dobrý spot na bluffcatch - minimálně vs fish určitě ano.

Př. - pasivní fish, 28 AggFreq.
      IPoker, $1/$2 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $183.90 (92 bb)
      BB: $378.20 (189.1 bb)
      UTG: $200 (100 bb)
      MP: $200 (100 bb)
      CO: $202.10 (101.1 bb)
      BTN: $203 (101.5 bb)

Preflop:
      4 folds, SB completes, BB raises to $5, SB calls $3

Flop: ($10) 2 5 J (2 players)
      SB checks, BB bets $6, SB calls $6

Turn: ($22) Q (2 players)
      SB checks, BB bets $17.60, SB calls $17.60

River: ($57.20) 2 (2 players)
      SB bets $44, BB calls $44

Results:
      $145.20 pot ($3 rake)
      Final Board: 2 5 J Q 2
      SB showed T K and lost (-$72.60 net)
      BB showed J 8 and won $142.20 ($69.60 net)
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Diky moc