Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] AKo SBvsBT TPTK

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,465
      Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 5 players

UTG: $10.00 - VPIP: 28, PFR: 23, 3B: 16, AF: 1.3, Hands: 139
      CO: $9.22 - VPIP: 43, PFR: 21, 3B: 20, AF: 0.0, Hands: 14
      BTN: $10.23 - VPIP: 29, PFR: 29, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 7
      Hero (SB): $10.00
      BB: $10.00 - VPIP: 38, PFR: 31, 3B: 20, AF: 0.2, Hands: 29

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with K :club: A :diamond:
      2 folds, BTN raises to $0.30, Hero raises to $0.80, 1 fold, BTN calls $0.50

Flop: ($1.70) Q :diamond: 4 :heart: K :heart: (2 players)
      Hero bets $0.53, BTN calls $0.53

Turn: ($2.76) J :spade: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.32, Hero calls $1.32

River: ($5.40) A :club: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $2.58, Hero calls $2.58
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj HHHuBi,

PF/F fajn. T vypadá jako trochu lepší pro něj, resp.nevím jak ty, ale já tu tolik ruk jako QJo/KJo/ATo nemám (tzn.mám jen suited), zatímco BTN by mohl/měl mít všechny. Takže checkovat tuto kartu mi přijde ok. R je obv nejzajímavější streeta, tzn. když to vezmu z několika pohledů:

1) Z pohledu soupeře (důležitější na těchto stakes): Kolik má Tx? Má horší valuehandy? Může s tímto sizingem mít dostatečně bluffů na +ev bluffcatch? Imo nemá horší valuehandy skoro nikdy a tak se můžeme bavit o AK jako o čistém bluffcatchrovi. Z Tx má hlavně AT/T9s a potom handy jako T8hh. Myslím si ,že většina hráčů na těchto stakes bude handu jako JTs/TT spíš hrát na SDv a checkne beh T (i když si osobně myslím, že už by je bluffovat měl). A potom asi i 44 ještě může mít. Co je dohromady 17c valuehand. my máme odds vůči tomuto sizingu 24,4% z čehož vyplývá, že musí mít alespoň přesně tolik bluffů v rangi na to, aby byl calldown ziskový. Což je nějakých 6c na to, aby to bylo zaručeně +ev. I pokud by 100% SDv ruk checknul beh a nikdy nic neotočil na bluff, takz hand bez SDv má minimálně: 65hh/75hh/76hh/86hh/87hh/97hh/98hh -> 7c. Imo teda může mít dost bluffů na to, abychom mohli udělat +ev call.

2) Z pohledu naší range: nevím, jak širokou 3betuješ ty, ale já osobně bych tu hrál teda vysoký cbet, velmi nízký 2nd barrel na tomto T, protože 3str value na blankách máme max. se setem+ (i to je close, možná bude higher ev c/c-nout T a nechat ho betovat flaoty), takže si nemůžeme dovolit barrelovat moc, naopak soupeř vs b-b-shove má super-easy calldown s 2p+, ostatní může foldnout, co dokazuje jak moc dobrý je to runout pro něj. Dokonce mě napadá jestli nebude lepší hrát 100% check a nějaké straighty/draws c/shovenout OTT a zbytek rozdělit mezi c/c a c/f. Po c/c na T bych měl vs ~50% bet callovat down AK celkem jednoznačně.

Vůči tomuto sizingu teda nh, pokud by betnul něco jako 3/4p, tak bychom měli asi nejtěžší rozhodnutí, pokud perceivuji jeho range dobře, vůči 1/2p se mi to bez dalších readů líbí. Nh.