[NL25] AQs flush OTR

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $25.15 (100.6 bb)
      BB: $73.20 (292.8 bb)
      UTG: $197.92 (791.7 bb)
      MP: $29.73 (118.9 bb)
      CO: $16.23 (64.9 bb)
      BTN: $9.94 (39.8 bb)

Preflop: Hero is SB with A Q
      4 folds, Hero raises to $0.50, BB raises to $1.50, Hero calls $1.00

Flop: ($3) 9 9 5 (2 players)
      Hero checks, BB checks

Turn: ($3) 3 (2 players)
      Hero checks, BB bets $1.60, Hero calls $1.60

River: ($6.20) J (2 players)
      Hero checks, BB checks

Results:
      $6.20 pot ($0.31 rake)
      Final Board: 9 9 5 3 J
      Hero showed A Q and won $5.89 ($2.79 net)
      BB mucked 5 7 and lost (-$3.10 net)

BB - TAG cca 10-12% 3b BvB
      T - bet or check? Přijde mi lepší check, jelikož mám SD value, soupeř může daleted cbetovat hodně horších hand, které úplně missnuly board a pak bych taky chtěl mít asi i nějké flushe v check check rangi, ale to nevím, jeslti je potřeba.
      R - celkem deep jsem nad tím přemýšlel, jestli je lepší bet nebo x/r
      bet - TAG bude asi teto flop overcbetovat, takže v jeho rangy OTR vidím nějčastěji něco co má SD value a nechtělo se mu to OTF cbetovat. 77-88 / 65s / 75s možná 54/85s - jeho 3bet range přesně neznám. Pak mě ještě napadlo AK možná i horší Ax. Tyto handy OTR pravděpodobně nebetne a checkne down, kdežto bet by mi mohli callnout
      check/raise teoreticky by mohl mít AhAx KhKx (?) Pak něco jako AJs / KJs / QJs / TJs /9Js, ale zas nevím, jestli by většinou necbetoval OTF (minimálně teda s FD bude vše) a tyto handy by mohl bet/callnout + je tam přidaná hodnota že může bluffovat, ale jelikož podle mě většinou bluffcomb bude betovat OTF, tak to OTR nebude takový zázrak.
      help me katri :f_cool:
  • 3 odpovědí
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      To je orisek tahle handa :-D podle me tady je fakt po***i zpusobu jak to zahrat, board je to imho lepsi pro nas, takze si muzeme jit pro nejak balancovanej ch/r na vsech streetach, ale moznost je i donkovat na vsech tech streetach v zavislosti na tom jak casto cekame od soupere bet. Pokud je cbet a barell happy tak bych se zase priklanel k pasivni hre. Pokud je to one & done hrac tak ten ch/r.

Na riveru je imo moznost donkovat, prptoze jsou asi hraci ,priposranci' co si tady checknou jx a OP, a myslim si ze obecne tady na techto stakes nebudou moc ten river bluffovat, takze imo jsou typy hracu, co tady pujdou 100% check, takze pokud by to mohl byt tento typ hrace, tak ciste exploitativne tady donknout by bylo asi fajn. Proti vice agro bych sel pro ch/r s flushema i s bluffama.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

T je okish check i bet, já většinou volím aggro option, protože máme nějakou FEq vždycky (nepotřebujeme ani tolik s naší EQ) a můžeme nafouknout pot pro případ, že hitneme. As played bych měl na R donking range, když už checkuješ FD na T, protože jeho range by neměla obsahovat flushe, kdežto Tvoje evidentně obsahuje. Checkem se připravuješ o value, protože hádám majorita jeho range checkuje beh (xF + bT je z mé zkušenosti častěji něco jako protection bet/freeSD bet s handou jako 5x/3x, mby AK? A na tomto runoutu mby i Jx).
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      :f_thumbsup: