"Někdy uděláte chybu a vyhrajete, jindy to nejlepší a prohrajete. Trik je v tom vědět, kdy je ten správný čas udělat něco špatně."

Ahoj všem,

jmenuji se Martin, jsem z Olomouce a je mi 21 let. Momentálně bydlím spolu se dvěma kamarády. Jeden z nich je pokerový začátečník, stejně jako já. Druhý je pokerový profesionál. Vidina jeho úspěchu je pro mě obrovskou motivací a kvůli tomu jsem se taky rozhodl, že se pokeru začnu věnovat. Už od mala jsem měl ke karetním hrám vášeň.

V mém blogu se budu věnovat své pokerové kariéře, tak doufám, že budu postovat jen pozitivní zprávy :f_biggrin:

:spade: PROČ?
Založení blogu je skvělá cesta ke správnému hraní a organizace pokerových i nepokerových věcí. Předem všem chci poděkovat, za vaše názory a komentáře, protože vím, že se zde od Vás můžu hodně přiučit. Chci se tedy tiše vmísit do Vaší komunity a snad i časem já, až naberu více znalostí a zkušeností, někomu pomůžu třeba jen svým pohledem na danou věc.

:spade: INFORMACE
Porovnávám své herní dovednosti s hráči na 888Poker. Prvních pár tisíc hand bylo rozpačitých, ale s přibývající herní praxí a prostudováním teorie se můj bankroll pomalu začal navyšovat. Ten dnešním dnem čítá zhruba 120$. Striktně dodržuji BRM a tím pádem můžu hrát na limitu NL4. Hraji jenom fullring.

:spade: PLÁN
Poker pro mě znamená zábavu, kterou si jde do budoucna i pěkně přivydělat. Vím, že ze začátku není ani tak důležité, kolik vydělám, ale jak se samotný poker naučím. Proto si chci osvojit správné techniky BSS a tím se stát i vyhrávajícím hráčem. Základní články mám prostudované skoro všechny, tak chci dostudovat ten zbytek a shlédnout nějaká užitečná videa, ke kterým jsem se zatím nedostal. Začínám se zdokonalovat v angličtině, abych se časem mohl učit i z anglických videí.

:spade: CÍL
Vždy jsem si dával jen ty nejvyšší cíle a snažil se za nimi jít. V pokeru tomu nebude jinak. Chci se za co nejkratší dobu dostat alespoň na NL25 a na tomto limitu být vyhrávajícím hráčem. Vždy po nějaké době si budu dávat menší cíle, které budu pokořovat a tím stoupat limity. Chci teď pokeru obětovat hodně času, protože se mi to v budoucnu vyplatí.

Časem zde budu postovat grafy, handy, analýzy a další své pokerové akce a krůčky a budu velmi rád za jakoukoli odezvu.

:heart: Jak jsem se již zmínil v mém představení, na bytě bydlím taky se začínajícím hráčem, který se bude pohybovat tady na webu (zrovna vedle mě taky píše svůj blog :f_thumbsup: ). Hodně spolu poker diskutujeme a navzájem si pomáháme a motivujeme. Jeho nick zde je Sojap a určitě stojí za to si projít i jeho blog.

Děkuji všem, kdo navštívil můj blog a dočetl se až sem. Snad se nám společně bude dařit. :gl: