Prodám $ na Netelleru za $/€/Kč

• DuckMySuck
      DuckMySuck
      Bronz
      Registrace: 20.01.2010 Příspěvky: 139
      Ahoj, informoval jsem Hucase, takže bych snad za tento thread neměl být smazán. :)

Bohužel si nedělám moc iluze, že se někdo najde, protože většinou chcou všichni to samé = prodat USD za CZK, ale třeba se zadaří? :f_biggrin:

Prodám až $30k na Netelleru za Skrill ($) nebo peníze v hotovosti ($/€/czk) - v obou případech předání pouze na živo/společně v bance apod!!, ideálně dle kurzů vypsaných http://www.cnb.cz/, nejlépe Praha, Ostrava, Opava. Můžu přijet i jinam, pokud se domluvíme.

Důvody jsou vysoké poplatky za výběr z Netelleru (téměr o 1kč horší kurz při vyběrů z bankomatu i při výběru na účet)... Můžeme se domluvit i na menších částkách, ale min. tak $1k, prosím. Možnost dlouhodobé spolupráce.

Prosím? :D
  • 12 odpovědí
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Registrace: 06.09.2013 Příspěvky: 716
      Jestlize ti staci prevest penize z Netelleru na Skrill, proc to neudelas pres nejakou hernu?

Velky vklad pres Neteller -> maly vklad pres Skrill (kvuli moznosti vyberu na Skrill) -> Cash out na Skrill. Par dnu to potrva, ale nemusis nikam jezdit, mit obavy, jestli nekdo vubec prijde atd.
    • DuckMySuck
      DuckMySuck
      Bronz
      To bohužel není tak lehké, hraju na pokerstars, fulltilt, několika ongame, microgaming, ipoker skinech, PKR a bwinu a jediná herna, kde se mi daří dělat to, co ty říkáš, je bwin, ale i tak mi support dává totální čočku a musím to dělat opatrně po cca $1k za týden.. Kdysi to šlo bez problémů skoro všude, dnes když vložím třeba $5k z Netelleru, $XXX ze skrillu a narakuju třeba $300 (ať to není tak očividné), tak mi stejně nedovolí vybrat ty penízy na skrill, ale chcou, ať jde většina zpět na Neteller. Člověk si pak řekne, proč rovnou nepoužívám Skrill? Důvodem je několikanásobně vyšší cashback za transakce na Netelleru.

Btw cca do konce června jsem dělal transakce $5-10k na 888, následně $xxx ze skrillu a vybral po týdnu. Dařilo se mi to cca půl roku, pak jsem dostal bez varování ban a tak tak se mi podařilo po měsící smlouvání dostat peníze. Není to zrovna nejrozumnější způsob jak dostat peníze na Skrill.. Dá se to určitě udělat 1x za čas, ale rozhodně ne pravidelně a v objemu, jakém bych si představoval.
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Pak je tu ještě pár řešení jako třeba si pořídit kartu od Netelleru a vybírat peníze přímo z bankomatu, ale tu budeš tratit na poplatcích.

Nebo nenapadlo tě řešení jako například říct tvé přítelkyni / sourozencům / rodičům, nechť si vytvoří účty na hernách kde hraješ ty, rovněž ať si vytvoří účet na Skrillu a jednoduše nechť udělají deposit pomocí Skrill účtu na jednotlivých hernách a kdykoliv kdy budeš potřebovat peníze, tak bys je poslal z jednoho účtu(tvého main) na účet druhý(rodičů/přítelkyni/sourozencům). Jako tohle bude taky neskutečně okaté, ale jestliže si prolistuješ jednotlivé podmínky o tom co můžeš / nemůžeš a tohle v nich nebude obsazeno, tak ti můžou skočit na záda.

Upřímně nechápu tuhle politiku jednotlivých heren, je jasné, že se jim nelíbí, když peníze jdou opačným směrem, než by si představovali, nicméně celá populace není jenom gamblerů.
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      Registrace: 21.01.2008 Příspěvky: 1,113
      dms,
      vo fio mas predsa bankove ucty vo vsetkych 3 menach gratis. sice tie prevody nejaky cas trvaju, ale mas istotu, ze ta nikto neodrbe.
      fio uctuje rozumnym vymennym kurzom.

existuju aj 3.strany, ktore ponukaju taketo sluzby dost vyhodne (napr. globelmoney.com), ale na 95% su to vsetko scammeri. ja osobne by som to urcite s nimi neriskoval.
    • nectrust
      nectrust
      Bronz
      Registrace: 29.06.2008 Příspěvky: 12
      A co třeba si založit u české banky účet v USD, vybrat peníze tam a pak je vyměnit např. přes valuto.com(mají licenci ČNB, ještě když to byl valutomat.cz, tak jsem tam měnil pár tisíc EUR a kurz i rychlost super) nebo nějakou devizovku(akcenta, easychange). Nebo si založit účet na revolut.com (zdarma, do 2 týdnu pošlou kartu, výběry v bankomatech na celém světě zdarma, požívají mezibankovní kurzy - zkoušel jsem vybírat minulý týden a kurz USD/CZK +- 5haléřů stejný jak na xe.com), nahraješ tam peníze pomocí neteller karty a vybereš z kteréhokoliv bankomatu...
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      nectrust
      Jestliže jdou peníze z Netelleru dostat například na ten revolut.com tak mi to přijde jako velice dobrá možnost :f_thumbsup:
    • DuckMySuck
      DuckMySuck
      Bronz
      LooooN původně napsal
      Pak je tu ještě pár řešení jako třeba si pořídit kartu od Netelleru a vybírat peníze přímo z bankomatu, ale tu budeš tratit na poplatcích.

Nebo nenapadlo tě řešení jako například říct tvé přítelkyni / sourozencům / rodičům, nechť si vytvoří účty na hernách kde hraješ ty, rovněž ať si vytvoří účet na Skrillu a jednoduše nechť udělají deposit pomocí Skrill účtu na jednotlivých hernách a kdykoliv kdy budeš potřebovat peníze, tak bys je poslal z jednoho účtu(tvého main) na účet druhý(rodičů/přítelkyni/sourozencům). Jako tohle bude taky neskutečně okaté, ale jestliže si prolistuješ jednotlivé podmínky o tom co můžeš / nemůžeš a tohle v nich nebude obsazeno, tak ti můžou skočit na záda.

Upřímně nechápu tuhle politiku jednotlivých heren, je jasné, že se jim nelíbí, když peníze jdou opačným směrem, než by si představovali, nicméně celá populace není jenom gamblerů.
      přítelkyně apod. nezní špatně, jsem si jistý, že minimálně 1x by mi to třeba na pokerstars prošlo, ale věřím, že kdybych to dělal pravidelně, tak mě ban nemine. Každopádně díky za nápad, když to takhle udělám 1x za 1-2 měsíce po menších částkách, tak by to snad mohlo projít, ale jsem si jistý, že kdybych to takhle udělal třeba 3x do měsíce, tak budou minimálně chtít, ať tam něco narakeuju, v horším případě dostanu ban na oba účty a kdo ví, jestli by mi něco pomohlo, protože porušuju hned několik pravidel - mutliaccounting, deposit/cashout bez odehrání her, "praní peněz".. Rozhodně bych ale nikomu nedoporučoval tohle udělat třeba s $5k+, protože to riziko je podle mě příliš velké.

chipfeeder původně napsal
      dms,
      vo fio mas predsa bankove ucty vo vsetkych 3 menach gratis. sice tie prevody nejaky cas trvaju, ale mas istotu, ze ta nikto neodrbe.
      fio uctuje rozumnym vymennym kurzom.

existuju aj 3.strany, ktore ponukaju taketo sluzby dost vyhodne (napr. globelmoney.com), ale na 95% su to vsetko scammeri. ja osobne by som to urcite s nimi neriskoval.
      tohle se tu řešilo několikrát, jestli se nic nezměnilo, tak i když máš např. kombinaci Fio účet v USD+skrill/neteller v USD a pošleš si tam teda na Fio-USD účet peníze přímo v USD, tak bohužel při transakci do ČR dochází k převodu USD->CZK a následně znovu CZK->USD, takže je to ve výsledku ještě horší. Nebo se to změnilo?

nectrust původně napsal
      A co třeba si založit u české banky účet v USD, vybrat peníze tam a pak je vyměnit např. přes valuto.com(mají licenci ČNB, ještě když to byl valutomat.cz, tak jsem tam měnil pár tisíc EUR a kurz i rychlost super) nebo nějakou devizovku(akcenta, easychange). Nebo si založit účet na revolut.com (zdarma, do 2 týdnu pošlou kartu, výběry v bankomatech na celém světě zdarma, požívají mezibankovní kurzy - zkoušel jsem vybírat minulý týden a kurz USD/CZK +- 5haléřů stejný jak na xe.com), nahraješ tam peníze pomocí neteller karty a vybereš z kteréhokoliv bankomatu...
      CZ banka a USD účet viz výše, ale o revolut.com jsem ještě neslyšel, takže na to jdu mrknout. Jen vím, že na Netelleru jsou docela chytráci a většinou nejde z Neteller karty depositnout na takové weby, z kterých bych následně jen vybral peníze, protože chcou, ať vybírám přímo přes ně a jdou jim ty poplatky.. Např. nejde z Neteller karty depositnout přímo na Skrill, což by bylo úplně nejlepší. :f_biggrin:

Díky za reakce!!
    • LooooN
      LooooN
      Bronz
      Nedavno jsem psal do Fio ohledne toho, zdali dochazi ke konverzi pri prijmu € a bylo mi odpovezeno tohle:

Dobrý den pane xxx,

pokud budete mít účet vedený v měně EUR a budete příjímat a odesílat částky v měně EUR, nebude docházet k žádné konverzi. Pokud budete peníze posílat v EUR mezi ČR a Slovenskem, není zde žádný poplatek, za převody v rámci systému SEPA (banky v zemích mající euro jako oficiální měnu a také většina bank v ostatních evropských zemích), jde zde pouze zmíněný poplatek 20 Kč (přepočteno aktuálním kurzem ČNB do EUR) za příchozí i odchozí platbu. Pokud budete platby provádět internetovými platbami kartou, pak tyto platby jsou zdarma (platba z titulu použití platební karty, ať už na terminálu v obchodě, nebo s opsáním údajů při platbě přes internet, je zdarma).

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.
      Takze jestlize nedochazi ke konverzi s € proc by melo v pripade $?

Btw, jestliže by skutečně docházelo k nějaké konverzi, tak mě ještě napadá, abys obětoval pár korun do letenky a vyřídil si účet někde v cizině, kde budeš mít účet v dolarech a kde docházet ke konverzi nebude.
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      ad fio,
      na Slovensku urcite k ziadnej konverzii v pripade usd nedochadza. ten, kto to tvrdil musel zadat cislo svojho uctu v inej mene.

ad netteler karta a skrill, resp. obratene
      ono su to uhlavni konkurenti (mimo gamblingu aj paypal) , takze toto nepojde asi nikdy. jedine cez 3. stranu a to sa uz bez poplatkov nezaobide.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,593
      LooooN původně napsal

Btw, jestliže by skutečně docházelo k nějaké konverzi, tak mě ještě napadá, abys obětoval pár korun do letenky a vyřídil si účet někde v cizině, kde budeš mít účet v dolarech a kde docházet ke konverzi nebude.
      Tam je problem v tom ze pri cashoute samotny skrill upozornuje ze vsetky transakcie na cesky b.u budu prevadzane na ceske koruny, oni maju ucet v nejakej ceskej banke cez ktoru to vsetko robia, takze ako pisali uz vyssie tym conversion fee sa nevyhnes.
      Lepsie riesenie je uz otocit sa do Bratislavy alebo niekde na Slovensko a tam si otvorit eur ucet v banke a cashoutovat to rovno tam.
    • DuckMySuck
      DuckMySuck
      Bronz
      TheLazyGrinder původně napsal
      LooooN původně napsal

Tam je problem v tom ze pri cashoute samotny skrill upozornuje ze vsetky transakcie na cesky b.u budu prevadzane na ceske koruny, oni maju ucet v nejakej ceskej banke cez ktoru to vsetko robia, takze ako pisali uz vyssie tym conversion fee sa nevyhnes.
      Lepsie riesenie je uz otocit sa do Bratislavy alebo niekde na Slovensko a tam si otvorit eur ucet v banke a cashoutovat to rovno tam.
      Tak jsem dnes dělal malý průzkum jak u Skrillu, tak Netelleru a zjistil jsem pro držitele USD účtu docela smutnou zprávu a to sice, že TLG má pravdu. :) Skrill to dělá přesně, jak píše a Neteller má tohle pravidlo (výtažek z mého dnešního live chatu se supportem):

Magdalena: Unfortunately, you will not be able to withdraw in USD from your account
      DuckMySuck: Why?
      Magdalena: Due to changes in the USA legislation, NETELLER members are unable to receive USD as a requested currency. We can certainly send your money to your USD currency bank account,: however, you will need to request the Member Wire in one of the available currencies.
      Magdalena: The available currencies that can be sent to your bank are : GBP, EUR, AUD, DKK, INR, JPY, MAD, MXN, NZD, RUB, SING, TND, ZAR.
      Takže Neteller by TEORETICKY měl být schopen poslat platbu třeba v EUR a přijde vám CELÁ částka, pokud máte Neteller i banku v ČR (a samozřejmě na Slovensku) v EUR. Tohle mi alespoň tvrdí support. Všichni, co mají Neteller v USD, jako já, tak jsou v pr**** a musí si hledat jiný způsob. Jen pro info když pošlu peníze z Netelleru přímo na účet, platím 2.95% fee, to samé výběr kartou, navíc u obou se platí fixní fee nějak $10.

Jediná možnost je tedy nějak to obejít, viz diskuze výše.. Silně zvažuji založení NEtelleru i Skrillu v EUR a založení bankovního účtu na Slovensku. Momentálně mi to přijde z dlouhodobého hlediska nejlepší. Bohužel to furt neřeší fakt, že mám několik destítek tisíc dolarů na Netelleru, které nejsem schopný vybrat, aniž by mě totálně oškubali na poplatcích.
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      vsak neteller ma medzinarodnu debetnu kartu a zaroven aj jej virtualnu podobu, ktoru mozes pouzit na akekolvek nakupy na nete. tak si tie prachy uzivaj :)
      nakupuj na americkych weboch, ved aj tak je tam vsetko najlacnejsie a cez shipito si to daj posielat do cz