[NL10] [SH] 3bet spot IP vs. b-x-b line

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players

UTG: $11.65
      Hero (CO): $17.27
      BTN: $12.26
      SB: $14.39
      BB: $12.52

SB - unknown LAG za 300 hands 31/25/12...ale bol platinum star, a videl som ho na NL20 takze asi reg z vyssich stakes...

PF - standart call
      F - standart call
      T - checkujem - na jednej strane davam jeho FD free card, ale nechcem dostat x/r od draw na kt. by som asi musel foldnut, ci ? :f_ugly:
      R - ten jeho sizing mi prisiel skor for value, ale moc mi ta jeho line nedavala zmysel a teda som callol...

Otazky - turn check moze byt ? alebo radsej bet/ ?? Ked turn check river call/fold ?
      Dik :f_drink:

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with T :club: T :diamond:
      1 fold, Hero raises to $0.30, 1 fold, SB raises to $1.25, 1 fold, Hero calls $0.95

Flop: ($2.60) 3 :spade: 2 :heart: 9 :heart: (2 players)
      SB bets $1.65, Hero calls $1.65

Turn: ($5.90) 3 :heart: (2 players)
      SB checks, Hero checks

River: ($5.90) J :spade: (2 players)
      SB bets $3.05, Hero calls $3.05
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Brejci,

já v těchto spotech stabuji velmi málo na T (<1/4p např.). Vůči handám jako overpair s heartem jsem stejně behind a ruku jako AKhx často bude barrelovat, takže nám jde čistě o to protektovat handy vůči nějakým give-upům jako AK bez heartu např. 2str value nemáme (může potcontrollovat overpairy) a nějakou protekci potřebujeme, takže se mi to zdá jako nejlepší řešení. OTR - záleží jak máš postavené range, pokud je to hráč z vyšších stakes, tak asi bluffovat může být schopný, tak se snaž callovat tolik, aby nebluffoval profitabilně. Já bych ten spot hrát jinak, takže nevím jak může vypadat Tvoje range, ale pokud PF 4betuješ QQ+, tak to vypadá jako mandatory calldown.