[NL10] 6max, two pair OTR, spew or wp ?

• msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Je to zahraný ok nebo spew ? Villain byl unknown, žádný známky, že by byl fish.

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $10 (100 bb)
      BB: $14.07 (140.7 bb)
      UTG: $10 (100 bb)
      Hero (MP): $10 (100 bb)
      CO: $11.12 (111.2 bb)
      BTN: $11.22 (112.2 bb)

Preflop: Hero is MP with J 9
      UTG folds, Hero raises to $0.27, CO calls $0.27, 3 folds

Flop: ($0.69) Q 8 8 (2 players)
      Hero bets $0.30, CO calls $0.30

Turn: ($1.29) J (2 players)
      Hero bets $0.92, CO calls $0.92

River: ($3.13) 9 (2 players)
      Hero bets $1.49, CO calls $1.49
  • 5 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Cau,
      z jaký handy chceš dostat 3streety value? Tluče tě Qx, 8x, dokonce i TT JT T9. Takže nejlepší co porážíš je asi AJ.
      No jestli je to bluff na riveru tak to beru zpátky :)
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Je to bluff ;) Ale nevím, zda je tady dobrej. Bet for value neeeee ;D
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,150
      Když bluff, tak se ta Shamwayova otázka dá použít opačně. Zkus analyzovat trochu sám a napsat, které ruce zde soupeř má, ze kterých ho chceš vyblafovat.

Pokud blafuješ se dvěma páry, tak cílíš na lepší 2p+. To vážně věříš, že tu někdo proti tomu malýmu betu foldne 8x, QJ, nebo Q9, což jsou podle mě jediné ruce, na které v tomhle spotu můžeš cílit a samo o sobě mi to přijde málo komb (i když v počítání komb se moc nevyžívám)?

Celkově to tedy podle mě nedává smysl. Otáčíš na bluff handu se slušnou SD value s malým sizingem s cílem vyfoldovat hráče ze silných hand. To nebude profitabilní...
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj msnek,

zbytečně silná handa na 3str bluff, máme nějakou SDv. A když už 3str bluff, tak určitě volit lépe sizingy. Na tomto boardu bych betoval dost polarizovaně (tzn. buď silnou value a nebo bluff) a tak mi určitě dává smysl betovat dost silně, něco jako 3/4p na každé streetě. Tvé sizingy trochu zavání nějakým tellem a pokud takto betuješ i silní handy, tak je to sama o sobě na takovémto boardu taky chyba, protože se připravuješ o value. Tzn. s touto handou bych hrál bF + c/c T. Handa má nicméně zajímavé blockery, takže když už bych to chtěl nějak bluffovat, možná bych to přímo x/ra-isnul na R, čímž můžeme vyfoldovat nějaké TPs, ale 3 barrelem s těmito sizingy o tom trochu pochybuji.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,150
      Lol, teď mi došlo, že tě vlastně poráží i libovolné Qx, protože má silnější dvojpár...tak to se omlouvám, úplně mi to předtím uniklo. Tak pak je samozřejmě ta range, ze které chceš soupeře vyblafovat o něco širší. I tak to podle mě není moc dobrá bluff situace.