Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] 6max, trips OTF

• msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Opět uknown a opět žádná známky fishky. Well played nebo ne ?

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $10 (100 bb)
      Hero (BB): $13.36 (133.6 bb)
      UTG: $10.81 (108.1 bb)
      MP: $10 (100 bb)
      CO: $10.05 (100.5 bb)
      BTN: $3.70 (37 bb)

Preflop: Hero is BB with K Q
      4 folds, SB raises to $0.30, Hero calls $0.20

Flop: ($0.60) Q Q 4 (2 players)
      SB bets $0.30, Hero calls $0.30

Turn: ($1.20) T (2 players)
      SB bets $0.58, Hero raises to $1.80, SB calls $1.22

River: ($4.80) 6 (2 players)
      SB checks, Hero checks
  • 9 odpovědí
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      myslim ze na river by sa uzivil nejaky valuebetik okolo 50-60% potu...
    • Guteres
      Guteres
      Stříbro
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,051
      defaultně hraji call call raise river, pokud dojde nějaká flush, tak zvažuji call a nebo raise.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj msnek,

asi to není špatné, ale call-call-call je můj default může mít AQ(4c)/QT(3)/Q4s(1c)/44(3c), mby i TT občas (33%->1c), tzn. ~12c. Pokud myslíme, že má 13c+, se kterými nám callne raise i bet na R, tak standard. Já se ale obávám, že KK+ hraje jinak a že nějakých slabších Qx asi nebude dost. Pár nejslabších může checkovat někde (alespoň pro mě je clekem standard checknout někde handy jako Q2s apod.), tzn. pokud bychom mu dali offsuited Qx, co jsou něco jako Q9o/QJo, tak to je 6c a suited bude mít třeba Q5s-QJs, tak to je taky 6c, co je dohromady 12c. Imo dost těsný valueraise no, ale je možné, že na těchto limitech budou barrelovat 100% Qx hand a nebudou si protektovat nikde check a potom ten raise může být těsně okish.

Na R - imo na spárovaném boardu nějaké FDs na T foldne na raise, nicméně si myslím, že pár jich tam má (nějaké kombodraws) a z toho vyplývá, že pokud jsme raise + bet na blanku považovali za těsně ok/thin, tak logicky na kartě, která přidává minimálně nějakých 5c value soupeři, tak bychom neměli mít >50% eq vs calldown range. Tzn. xbeh > bet imo.

e: defaultně hraji call call raise river, pokud dojde nějaká flush, tak zvažuji call a nebo raise.
      Na blanku dost thin, na kompletující flush kartě zvažuješ raise? To je teda podle mě dost optimistické a rozmýšlet bys měl mezi callem a foldem jedině. Imo může asi stále betnout horší/bluffovat nějakou missed OESD, takže call je imo jediná option na tom R po akci callF a callT.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Strašně moc díky za rozbor. Omlouvám se, že jsem k této handě (stejně jako k ostatním, které jsem nedávno postoval) nenapsal žádný myšlenkový pochod. Mám radost, že jsem se tady by vočko trefil do toho, co píšeš ve svém rozboru. Akorát jsem to tak "odhad" a nepřemýšlel jsem vyloženě v rangích. Říkal jsem si, že ten raise na turnu je možná moc tenký, případně na hraně .. a že by se asi nic nestalo (= winrate by mi z longterm úhlu pohledu zas tak drasticky neklesla, když vezmeme v potaz i ty případy, kde by to bylo právěže až moc thin a to i přesto, jaký jsou tady na tomto limitu populační tendence), kdybych si ten raise odpustil. No a na tom riveru jsem si řek (zase zkratkovitě), že horší mi tady prostě málokdy callne a kdyby mě náhodou raisnul, tak nebudu vědět co s tím, protože nevím, zda je hloupej a raisuje hitnutou flush (ever) anebo zda jsem behind. A já nechci mít těžký rozhodnutí, tak jsem prostě checknul behind.
    • Phoenka
      Phoenka
      Stříbro
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      Mně se to třeba líbí asplayed a hraju to naprosto stejně. F call, protože ho nechci vyhnat, T raise, protože i když vsází sám, tak je tam najednou hodně draws, které si rád zaplatí. Jedna z nich dojde na R, kde bych callnul v závislosti na výši sázky ale jinak x-beh. Tam bys vytáhl imho už dodatečnou value (tedy z horších) jen od Qx.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Phoenka: jako ten turn raise dava teoreticky smysl, ale imho je tam problem v tom, ze on tech draws zas az tak moc nema, pripadne je nema dost casto ... calluje na flopu Ax v clubech ? Spis ne imho (vzhledem k populacnim readum) - lidi tady proste overfoldujou na takovejhlech flopech. To si uz spis callne handy jako JJ, TT, 99, 88 apod. nez suited esa s backdoor flushdraw. Takze tam vazne tahame value predevsim z horsich Qx. A tech, jak zminil Katrisone, zas tak moc nema, kdyz tento pocet comb porovname s poctem comb, kterej nas drti (cca 12 vs. 12 comb).
    • Phoenka
      Phoenka
      Stříbro
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      msnek původně napsal
      calluje na flopu Ax v clubech ?
      Um... teď nevím, jestli to chápu. Teď to myslíš jako Hero jestli calluje Ax v clubech na bet od vilaina nebo jestli by callnul kdyby Hero na flopu raisnul? Díky za objasnění :)
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Phoenka původně napsal
      msnek původně napsal
      calluje na flopu Ax v clubech ?
      Um... teď nevím, jestli to chápu. Teď to myslíš jako Hero jestli calluje Ax v clubech na bet od vilaina nebo jestli by callnul kdyby Hero na flopu raisnul? Díky za objasnění :)
      ¨
      Jsem debil, z nějakýho důvodu jsem si teď myslel, že jsme byli mimo pozici mi. Takže na můj koment zapomeň :D Evidentně tam villain na tom flopu Ax of clubs betovat může ;)
    • jinhaoda
      jinhaoda
      Global
      Registrace: 27.09.2015 Příspěvky: 128
      na flope ja raise len Q4s a 44 ,na turne by som raisoval iba QTo , imo xbeh R best , turn ja x/call s KQo lebo AQ/TT nemam ziadne lebo 3betujem secky pre a super ich ma a nechcem dostat 3bet OTT a byt jak fml *jumps of bridge*