Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] 6max, QQ villain raises on dangerous flop, stnd ?

• msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Zde bych se chtěl opět ujistit, zda byla moje play v pořádku :) Díky !

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $21.81 (218.1 bb)
      BB: $13.69 (136.9 bb)
      UTG: $11.78 (117.8 bb)
      Hero (MP): $17.12 (171.2 bb)
      CO: $14.78 (147.8 bb)
      BTN: $18.07 (180.7 bb)

Preflop: Hero is MP with Q Q
      UTG folds, Hero raises to $0.27, 3 folds, BB calls $0.17

Flop: ($0.59) 9 7 5 (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.42, BB raises to $1.17, Hero folds

Results: $1.43 pot ($0.06 rake)
      Final Board: 9 7 5
      BB mucked and won $1.37 ($0.68 net)
      Hero mucked Q Q and lost (-$0.69 net)
  • 15 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Myslim že když betneš flop tak už ti nezbyde než callovat raise a minimálně turn co nedoplní draws.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Jinými slovy bys tady nebetoval flop ? A pokud bys nebetoval flop, tak bys měl jakej plán v případě, že by soupeř betoval ?
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Tak jasně že nechci foldnout. Ideální je nějakej soupeř pasivní co neraisuje, betnu flop a turn a checknu river. Ale proti někomu kdo hraje c/r nevim jestli hrát bet flop, určitě ale nechci bez readu hrát rovnou bet/fold.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Takze proti unknown tady jdes check-call flop a na ruznejch turnech budes hrat jak ?
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Du docela často proti agresivnímu nebo unknown xback. Ale netvrdim že je to tutově správně, někdo lepší ti řekne plán na flopu.
      Po tom checku calluju prakticky jakejkoliv turn když betne, nebo betuju turn sám. Ale je klidně možný že jak je ten flop takovej trochu prostřílenej, nejsou tam dvě karty úplně vedle sebe, že bude lepší bet/call na flopu.
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Za me bet F je lepsi nez xback. Na tomto wet F se chci protektovat. Na raise jdu call s planem call blank turn ale river uz fold.
    • bassImpulse
      bassImpulse
      Basic
      Registrace: 10.11.2014 Příspěvky: 9
      Bet fold overparu na flopu na single raise od BB?
      S tebou bych chtel hrat 24/7.
      Dekuji pobavili jste me.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      bassImpulse původně napsal
      Bet fold overparu na flopu na single raise od BB?
      S tebou bych chtel hrat 24/7.
      Dekuji pobavili jste me.
      Jsem rád, že jsem tě pobavil. Mohl bys to, prosím, rozvést ? Díky :)
    • bassImpulse
      bassImpulse
      Basic
      Raisujes 2.7BB klasicky s velkejma parama nebo to ma jinej duvod?
      BB ti tam zadefenduje dost sirokou range.
      Na takovymhle boardu ti pujde dle meho nazoru check raise s celou jeho rangi kterou by ten flop "mel" docela trefovat. Tzn jestli hodlas hrat bet fold v takovyhle situacich neni to podle me +EV move a jestli to udelas Xkrat BB si udela jednoduchou poznamku a bude ti raisovat kazdou takovouhle situaci tzn dlouhodobe strasne exploitable play z tvy strany.
      Za druhy kdyz uz chces jit bet fold proc davat 75% potu? Pro protection je to fajn ale jestli uz dopredu vis ze hrajes bet fold nevidim duvod proc nedat 40-50% bude to mit uplne stejnej vysledek a ty usetris par centu.

Pokud nechces hrat bet fold jdi check back a rozhodni se na turnu.

Za dalsi kdyz si budeme myslet ze ten hrac je reg nebo o tom aspon trosku premysli a dejme tomu ze trefil treba 2 pary proc by te raisoval? Tenhle flop tvou range trefovat nebude vubec maximalne 99 na top set. Proc by chtel vyhnat dve over karty nebo overpar kterej crushuje? Ja bejt na jeho miste a mit 2 pary tak te necham do toho potu nasypat ty prachy samotnyho. Tim raisem netaha z tvy range zadnou value pokud vi ze tady budes bet foldovat.

Tzn jeho raise znamena bud top pair a chce to sebrat hned (takze protection raise z jeho strany) a nebo draw a tzn ze v obou pripadech to tam chci nahazet lopatou do plny hned na flopu.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Dík za odpověď. No hele těch 2.7bb dávám se vším. Pouze pokud vím o rybě u stolu, tak volím vyšší sizingy s value handama. Jinak zbytek tvého postu chápu, ale myslím si, že zmíněné můžeme očekávat od dobrého hráče. A tady na těchto limitech je větší pravděpodobnost, že lidi nebudou raise bluffovat často. Alespoň to je moje přesvědčení. Prostě ten můj fold je založenej na důvěru v populační read.

Každopádně máš ale imho naprostej recht s tím, že jsem tam mohl dát klidně 40-50%, když mám v plánu fold. Vůbec mi to nedošlo !

Dále ta tvoje zmínka o tom, proč by raisoval 2 páry má asi taky jistou logiku, ale to už by musel být vážně HODNĚ přemýšlející hráč. Vetšina regů, i relativně "přemýšlivých", bude na tomto limitu imho prostě slepě raisovat, protože viděj nebezpečnej board a maj dva páry ...

Zajímalo by mě jaký na to mají názor ostatní a jakou mají zkušenost. Zakládáte svojí play převážně na populačních readech na tomto limitu (a nižších) anebo se snažíte teda spíš o konstrukci nějakých postflop default continuation rangí a upravujete až když máte na soupeře tisíce hand a tudíž reads ?
    • bassImpulse
      bassImpulse
      Basic
      msnek původně napsal
      Dík za odpověď. No hele těch 2.7bb dávám se vším. Pouze pokud vím o rybě u stolu, tak volím vyšší sizingy s value handama. Jinak zbytek tvého postu chápu, ale myslím si, že zmíněné můžeme očekávat od dobrého hráče. A tady na těchto limitech je větší pravděpodobnost, že lidi nebudou raise bluffovat často. Alespoň to je moje přesvědčení. Prostě ten můj fold je založenej na důvěru v populační read.

Každopádně máš ale imho naprostej rech s tím, že jsem tam mohl dát klidně 40-50%, když mám v plánu fold. Vůbec mi to nedošlo !

Dále ta tvoje zmínka o tom, proč by raisoval 2 páry má asi taky jistou logiku, ale to už by musel být vážně HODNĚ přemýšlející hráč. Vetšina regů, i relativně "přemýšlivých", bude na tomto limitu imho prostě slepě raisovat, protože viděj nebezpečnej board a maj dva páry ...

Zajímalo by mě jaký na to mají názor ostatní a jakou mají zkušenost. Zakládáte svojí play převážně na populačních readech na tomto limitu (a nižších) anebo se snažíte teda spíš o konstrukci nějakých postflop defaulth continuation rangí a upravujete až když máte na soupeře tisíce hand a tudíž reads ?
      Dekuji. Na NL10 nema cenu takhle premejslet protoze je to zbytecny. Tam staci hrat ABC poker.
      Takovejhle rozbor by se dal pouzit tak od NL100 dle meho nazoru. Na micrech to proste nema cenu takhle levelovat.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Na NL10 nema cenu takhle premejslet protoze je to zbytecny. Tam staci hrat ABC poker.
      Takovejhle rozbor by se dal pouzit tak od NL100 dle meho nazoru. Na micrech to proste nema cenu takhle levelovat.
      No .. tak teď nevim, proč si mi radil cos mi radil. Ty sis nevšiml, že se jedná o NL100 ? Nebo jak to teda myslíš ?
    • bassImpulse
      bassImpulse
      Basic
      msnek původně napsal
      Na NL10 nema cenu takhle premejslet protoze je to zbytecny. Tam staci hrat ABC poker.
      No .. tak teď nevim, proč si mi radil cos mi radil. Ty sis nevšiml, že se jedná o NL100 ? Nebo jak to teda myslíš ?
      Jsi to chtel rozebrat. Proc to sem jinak davas kdyz NL10 nema cenu rozebirat?? Nebo?
    • msnek
      msnek
      Bronz
      msnek původně napsal
      Jsi to chtel rozebrat. Proc to sem jinak davas kdyz NL10 nema cenu rozebirat?? Nebo?
      No, chtěl jsem rozebrat právě to, zda se v tomto spotu ostatní také spolehnou na populační read anebo ne a proč :)
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      ahoj,

tento flop brutalne triafa BB calling range a x/r by som ocakaval celkom casto a callovat ho s touto konkretnou handou moc nechcem...neviem ci je to dostacujuci dovod, ale skor by som checkol back F a callol pripadny T, R bet na rozumnom run oute...