[NL10] AQs

• Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players -
      BTN: $8.73
      Hero SB: $10.45
      (BB): $19.68
      UTG: $10.61
      MP: $12.49
      CO: $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with A :club: Q :club:
      2 folds, CO raises to $0.30, BTN fold, Hero calls to $0,15, 1 fold

Flop: ($0.75) A :diamond: T :club: 6 :heart: (2 players)
      Hero check, CO bet $0.40, Hero calls to $0.40,

Turn: ($1.55) J :spade: (2 players)
      Hero check, CO bet $1.00, Hero calls to $1.00

RIver: ($3.55) 7 :spade: (2 players)
      Hero check, CO bet $2.80, Hero ??

Preflop standarně calluji na SB AQ, proti neznámému hráči, proti rybce 3betuji. Na flopu standard proti netnámému hráči. Na turnu jsem mělk plán donk pro value, ale přišla taková debilní karta.... Na turnu se tozhoduji, jestli fold, nebo call, horko těžko něco porážím,.... ale co mám ESO!!!!! river je už fold. Přemýšlím, s čím by na takovém boardu double bareloval? S blufem asi ně, takže AK AJ AT sety, dva páry TJ, postupka KQ. River už konečně fold :) Jakoby je nitty foldování na takovém turnu? Jak často tam hráč bude blufovat?
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Guteres,

bylo by dobré se podívat, jak často hráči v průměru na těchto stakes otevírají a defendují vs blind 3b. AQs si myslím, že už může být v dnešní době poměrně standard 3b. Na vyšších stakes 3betuji možná i ještě trochu víc loose pro value, příp.úplně linear vůči někomu, ale AQs i na těchto stakes může být už úplně v pohodě 3b imo.

Postflop celkem standard 1-2x c/c a c/f R podle runoutu/sizingů:
      1.) Ahigh board byly, jsou a dost možná ještě nějakou dobu budou jedna z nejunderbluffovanějších struktur na 3barrel a Tvoje perceived range je na SB silná, obsahuje AJs/ATs, možná i některé z nich i offsuited + 66/JTs/(TT?). Navíc tady se zkompletovaly KQ a QJ/QT improvenuly, co mnoho hráčů bude vést k tomu, že ten T checknou a soupeř nebude mít při tomto sizingu nikdy dostatek bluffů. Čímž teda odpovídám na Tvoji otázku - imo fold na T je reálný/nejlepší na tomto runoutu imo.

2.) Rangově - pokud necalluješ moc loose PF, tak na tomto runoutu jsi na bottomu range úplně. A btw - díval jsem se a z tohoto pohledu bys teoreticky mohl už část AQ foldnout i na T, co se mi čím dál tím víc zdá jako best option. Když už bych šel s částí AQ na R, tak seriózně zvažuji x/shove pro balance KQ hand, které tu máme. Sami blokujeme top set a KQ, co je fajn. Lepší handu jako bluff tu asi mít nebudeme. Calldown by byl absurdně stationish a musel bych mít fakt dost solidní ready, že soupeř má úplně out of line barrel freq.