[NL10] [SH] 2p vs all-in on river

• Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 100 BB (VPIP: 11.76, PFR: 11.76, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 17)
      SB: 100 BB (VPIP: 29.13, PFR: 21.26, 3Bet Preflop: 7.69, Hands: 129)
      BB: 125.3 BB (VPIP: 25.00, PFR: 20.31, 3Bet Preflop: 10.34, Hands: 66)
      UTG: 379 BB (VPIP: 15.15, PFR: 11.69, 3Bet Preflop: 5.95, Hands: 475)
      MP: 100 BB (VPIP: 16.00, PFR: 13.33, 3Bet Preflop: 8.00, Hands: 151)
      Hero (CO): 110.7 BB

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has 6:heart: A:heart:

fold, fold, Hero raises to 3 BB, BTN calls 3 BB, fold, fold

Flop: (7.5 BB, 2 players) 6:club: 3:diamond: K:spade:
      Hero bets 4.7 BB, BTN calls 4.7 BB

Turn: (16.9 BB, 2 players) A:diamond:
      Hero bets 10.7 BB, BTN raises to 30.5 BB, Hero calls 19.8 BB

River: (77.9 BB, 2 players) J:heart:
      Hero checks, BTN bets 61.8 BB and is all-in

F - Betuju 2/3p, abych se protektoval proti broadways atd
      T - Dostávám druhý pár, takže opět 2/3p, na což dostávám raise. Imho too weak to shove a too strong to fold, takže volím call
      R - No a tady pokud to shovnu, pak mě dorovná jen lepší, zatímco když checknu, může betnout jak pro value tak pro bluff. Přichází shove a jde mi o to, jestli můžu profitabilně callnout nebo mám uvažovat i nad foldem. Co mě může porážet bych tipoval na 33 (3c), 66 (1c), AJ (9c). Zbytek by snad v range mít neměl v té linii (call PF, call F, raise T a shove R).
  • 3 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Phoenka,

nějak extrémně mě nevadí betovat velmi agresivně tyto boardy, protože jsou jednoduše o dost lepší pro nás. Soupeř už nemusí mít vždy 33, skoro nikdy nemá KK+/AK a v pdostatě skoro jediná silná ruka, kterou má vždy, jsou 66. Teda cbet co nejčastěji bude ok, co nám imo většinou umožní malý sizing, který i vyhovuje tomu, že tu plánujeme betovat víc hand pro protekci. Tzn. něco jako 2/5p sizing tu bude můj standard. T/R - co dodat - soupeř nemá moc právo raisovat tento board, my máme daleko víc 2p+ a jestli raisne set, tak bychom ho v budoucnu měli velmi často napadat overbety na R.

Asi bych i díky blockeru na jeho nejčastější set callnul a napsal si note, která může být užitečná v budoucnu, pokud bude mít opravdu set. AJ snad neraisuje a jestli jo, tak je to fish a potom může mít i AQ a je to easy call :D .Pokud bys měl info, že to je masstabler/nit/ABC reg, tak klidně b/f T, už tam jsme zřejmě 100% času vůči setu. Vůči unknownovi bych 2p nefoldoval. A btw A6s>AK v tomto spotu. Relative handstrenght +/- podobná vůči jeho linii, ale má lepší blocker. Tzn. pokud jsi to callnul, tak to clekem chápu. Pokud máš (máte, pokud to ještě někdo čte) info, že call F + raise T na těchto stakes = set skoro 100% času, tak explo easy b/f T a overbetovat často vůči tomuto hráči R jako bluff, pokud i na těchto strukturách oslabuje svoji range až takto absurdně.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Chci se zeptat jestli na tomto F nemůžeme hrát i x/c? Blokujeme A, které nám zároveň pomáhá. A chceme mít i nějaké Handy v x/c. Takže nějaké weak Kx a silně 6x Handy mi přijdou fajn.
      E: možná zpětně 6x bude dobře betovat a v x/c mít ty weak Kx a PP 77-QQ
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      hedisaces původně napsal
      Chci se zeptat jestli na tomto F nemůžeme hrát i x/c? Blokujeme A, které nám zároveň pomáhá. A chceme mít i nějaké Handy v x/c.
      mne sa táto línia páči :f_thumbsup:
      šiel by som x/c ; bet; bet