[NL10] [SH] AA na drawy boardu

• Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: 100 BB (VPIP: 19.21, PFR: 15.82, 3Bet Preflop: 5.13, Hands: 181)
      BB: 75.3 BB (VPIP: 21.07, PFR: 17.77, 3Bet Preflop: 3.33, Hands: 250)
      Hero (UTG): 100.9 BB
      MP: 114.3 BB (VPIP: 59.09, PFR: 36.36, 3Bet Preflop: 22.22, Hands: 23)
      CO: 102.7 BB (VPIP: 15.96, PFR: 15.96, 3Bet Preflop: 7.50, Hands: 95)
      BTN: 111.5 BB (VPIP: 30.00, PFR: 19.29, 3Bet Preflop: 3.64, Hands: 145)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has A:diamond: A:heart:

Hero raises to 3 BB, MP calls 3 BB, fold, fold, fold, fold

Flop: (7.5 BB, 2 players) 7:heart: 5:club: 8:spade:
      Hero bets 6 BB, MP raises to 25 BB, Hero calls 19 BB

Turn: (57.5 BB, 2 players) 6:club:
      Hero bets 18 BB, MP raises to 72 BB, fold

Ahoj, co si myslíte o téhle handě vs fish? PF stnd, na F se snažím dát value, ale dostávám reraise. A teď nevím, jestli už tady mám shovnout, nebo call. Pro "klid v duši" to calluju a přichází dost terrible karta. Hraju1/4p bet/f. Jelikož dostávám shove, tak fold, ale bylo mi z té handy zle, protože nevím, jestli jsem měl shovnout už na T, příp. jak optimálně zahrát ten R? Check/shove? Check/call?
  • 5 odpovědí
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj, tohle je pro tebe terrible flop. Ani bych ncbetoval. Na F bych šel x/c a turné na další barrel bych to foldoval.
    • Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      hedisaces původně napsal
      Ahoj, tohle je pro tebe terrible flop. Ani bych ncbetoval. Na F bych šel x/c a turné na další barrel bych to foldoval.
      Můžeš nějak rozvést PROČ je to terrible flop? Jako je to fish, takže se range odhaduje jen velmi špatně, ale ani fish tam z MPvUTG (chápu, že nebere tolik v potaz pozici, ale úplně minimálně snad ano) nebude mít 96, ne? Proti regům jsem way ahead, proč proti fishím ne?
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Ahoj,
      fishe na NL10 asi moc nerozmyslaju nad tym, ze su MP vs UTG, takze tym by som sa vobec nezatazoval, hlavne ked je to 59/36 typek...Flop sa da cbetnut, no ked dostavame raise, pomaly sa s AA lucime by som povedal :f_biggrin: akoze da sa este callnut flop, ale takyto turn to je uplny insta fold...

Fish nepozera na to, ze woow, toto je dobry flop pre mna, idem tu raisnut QJo teraz. Fish hra svoje karty a taketo connected boardy ju dost triafaju, kedze tu bude mat vsetky sety, 2P, par + oesd ale necakal by som od fishe raise na tomto flope s napr. A8, K7 a pod. takze preto ten flop je cbetovatelny, ale proti raisu tam moc nemame co robit imo.

Phoenka původně napsal protože nevím, jestli jsem měl shovnout už na T
      Neviem si asi predstavit ani jednu handu, ktoru by fish raisla na flope a na tomto turne je horsia oproti tebe... :f_ugly:

GL :f_drink:
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Myslim, že range MP bude obsahovat PP, které tento board hituji. Zároveň si nemyslím, že hráči na tomto limitu po tvem checku odbarreluji na více streets overkarty. Ten check si pak můžeš balancovat top setem např. Zároveň na tomto boardu nemáš 3 streety value s AA, proto ten check flop.
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Ahoj, pokud máš potvrzeno že to je fish tak shove OTF. Necheme OTT vidět žádnou overkartu pro jeho 99,TT, 8x atd. Občas tam bude mít set ale to se nedá nic dělat :f_thumbsup:

Check call OTF vs fish na wet boardu je neskutečná ztráta value :f_eek:

As played: check fold OTT.