Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL50] 3bet pot oop A3ss

• mrN0body
      mrN0body
      Bronz
      Registrace: 28.02.2015 Příspěvky: 159
      http://www.handconverter.com/hands/2813661

BU 18% calling range bude obsahovat vela broadways + Jhi, Qhi, Khi Ahi suited ruk, ktore na jeden bet zahodia + mam backdoor fd.

ale takisto tam ma 66-99 a bude dost floatovat Ahi s backdoors. (hra 8% 4bet strategiu).

je to situacia pre one and done?
      barelovat iba flushdraw a check-callovat na A ?

mam pocit, ze to je dost weak hra z mojej strany. obcas nechapem ako mozem byt winning hrac na nl50, ked sa ingame uplne zneistim v easy spote.
  • 3 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,199
      Pozri si, čo všetko musí defendovať proti 1/2 cbetu. Stnd cbet.
    • mrN0body
      mrN0body
      Bronz
      Registrace: 28.02.2015 Příspěvky: 159
      JohnDoe1313 původně napsal
      Pozri si, čo všetko musí defendovať proti 1/2 cbetu. Stnd cbet.
      potreboval som to vidiet cierne na bielom :f_biggrin:
      ď
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj mrN0body,

PF může být call i 3b, já to většinou 3betuji, ale na svých stakes vůči hodně hráčům s plánem ship přes 4b jako bluff pro balance. Pokud to plánuješ 3b/f-nout, tak je otázka, jestli to není škoda EQ té handy. Pokud je to loose soupeř/hodně defenduje a 3betuješ to čistě z toho důvodu, že máš vůči němu lineárnější strategii (chceš mít postflop EQ advantage vůči němu/dobrou hratelnost), tak to asi může být oka.

Já jsem toto 3betoval skoro vždy pro nějakou oop hratelnost, ale potom jsem zjistil, že na těchto stakes většina hráčů folduje moc vůči 3betům v late pozicích, takže je otázka, jestli není lepší tyto handy callovat PF a 3betovat mít nějakého suited junku, které nemají tak jasnou EQ na call vs odds. Tzn. mrknul bych na fto3bet. Cokoliv nad 55% je imo poměrně dost, pokud má pozičně dokonce třeba >60%, tak bych považoval 3b sám o sobě za profitabilní (pokud zahrneme i nějakou EQ handy, tak nám to stačí) a začal bych 3betoval daleko víc trashe a neriskoval, že budu muset 3b/f-nout EQ hand jako A3s a teda raději bych je callnul PF.

Má 18% call range 3betu? To už je docela loose a linear range bude pravděpodobně dobrá (tzn. 15% top range např.), volil bych nicméně trochu nižší sizing 3betu s takto konstruovanou rangí. Postflop určitě cbet, budeme tu mít značnou EQ výhodu, můj plán (pokud máš teda lineárnější range) je 100% cbet s menším sizingem okolo 2/5p.