[NL25] FR A8o

• lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

UTG: 102.12 BB (VPIP: 17.97, PFR: 12.60, 3Bet Preflop: 3.42, Hands: 3,155)
      MP: 58 BB
      CO: 83.6 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 1)
      Hero (BTN): 100 BB
      SB: 112.88 BB (VPIP: 17.16, PFR: 13.12, 3Bet Preflop: 4.79, Hands: 3,086)
      BB: 100 BB (VPIP: 20.00, PFR: 13.52, 3Bet Preflop: 5.80, Hands: 3,858)

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB, MP posts penalty blind 1 BB

Pre Flop: (pot: 2.4 BB) Hero has A:club: 8:spade:

fold, MP checks, fold, Hero raises to 4 BB, fold, BB calls 3 BB, fold

Flop: (9.4 BB, 2 players) A:diamond: 7:club: Q:club:
      BB checks, Hero checks

Turn: (9.4 BB, 2 players) 2:spade:
      BB bets 8.96 BB, Hero calls 8.96 BB

River: (27.32 BB, 2 players) J:club:
      BB bets 19.56 BB, fold

BB wins 26.08 BB

Preflop: MP pravděpodobně ryba - nemá full stack a postnul dead blind.

Flop: Z regulára tady nemám tři streety + mám backdoor FD, takže mi tato ruka přijde vhodná na check back a protekci range.

Turn: Calluji dle plánu.

River: Z pohledu soupeře bych v rangi neměl mít moc FDs - většina pole je OTF cbetuje 100% času. Nadruhou stranu mám blocker na nuts FD, takže raise je možná dobrá option. K jeho sizingu - kdyby byl dobrý, tak pot OTR je super jako bluff, protože bych neměl mít flushe. Mám ale strach, aby byl schopný foldnout, jelikož do mojí line check back + call + raise často flush nedá :f_frown:

Jeho statistiky:

WTSD 28% a Won at SD 58%, WWSF 47%. Bet vs miss cbet OTT má 62% (19/31).

Nadruhou stranu Jc toho dost zkompletoval, takže nejlepší play je teda asi ten fold :f_biggrin:

Díky za názory
  • 5 odpovědí
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      Ty jsi to fakt foldnul? Vždyť jsi si sám zdůvodnil, proč je to dobrá handa na check-call-call.
      ani moc nemám co k tomu jiného říct navíc. Máš jednu z nej ruk ve tvé rangy podle mě (krom asi AA). Navíc blokuješ nutFD, což znamená, že nebude mít tolik value ruk v rangy. Uder repnutou ruku, atd...
      Já např. tyhle spoty over bluffuji (ze strany villiana) Overbetuji OTR a většinou i OTT právě z důvodu, že většina hráčů na mých stakes betnout TP, FD OTF nebo případně nějaké slowplayej raisnou OTT + handy co třeba hitnuli OTT (v této handě např. 22 kdyby jsi izoloval PF). Tím pádem mám proti určitým soupeřům close to 100% FEq a ty by jsi asi neměl být jeden z nich nebo aspoň by jsi se o tom měl snažit.
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Já si právě nebyl jistý jestli on ví, že bych cbetoval FD a jestli je schopný exploitovat takto :f_biggrin: .
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      já ti rozumím, ale tak když jsi tím nejsi jistý, tak by jsi měl snažit hrát nějak balancované. Nebo ještě se na to zkus podívat jinak.
      Máš soupeře, který v určité situaci betuje a ty nevíš, jestli má bluff a nebo value. Máš dvě možnosti.
      a) call a zjistíš co má. Buď bluff a ty vyhraješ nebo value a ty mu příště budeš foldovat
      b) budeš furt dokola foldovat a nikdy nezjistíš, co má.
      To je sice jen (ještě k tomu má :f_biggrin: ) teorie a jeho range málo kdy bude 100% bluff nebo 100% value, ale snad chápeš, co tím chci říct :)
    • Zeltzn1
      Zeltzn1
      Zlato
      Registrace: 15.06.2013 Příspěvky: 1,631
      nebál by som sa cbetovať v tomto spote väčšinu Ax, pretože ťa BB nikdy nebude exploitovať líniou OB turn - OB river vs missed flop cbet. Väčšinou na týchto boardoch s 2 broadway kartami ľudia budú overbluffovať, pretože bluffnú všetky svoje gs a in most cases je to overbluff za daný sizing (ak nebudú overbetovať na riveri) a na bluffcatch tým pádom ti stačí any pair.

As played by som určite callol river. Na NL25 by som sa nesnažil v podobných spotoch o bluff raise blocker play, pretože to ešte nemusia pochopiť.
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Díky, zajímavé pointy :f_thumbsup: