Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] [SH] 2p vs potbet on T, 1/2p bet on R

• Phoenka
      Phoenka
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (BTN): 100 BB
      SB: 145 BB (VPIP: 100.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
      BB: 40 BB
      CO: 100 BB (VPIP: 15.89, PFR: 13.40, 3Bet Preflop: 2.86, Hands: 326)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has A:diamond: 3:spade:

fold, Hero raises to 2.5 BB, SB calls 2 BB, BB calls 1.5 BB

Flop: (7.5 BB, 3 players) Q:diamond: 3:heart: A:heart:
      SB checks, BB checks, Hero bets 4.7 BB, SB calls 4.7 BB, fold

Turn: (16.9 BB, 2 players) 8:diamond:
      SB bets 16.1 BB, Hero calls 16.1 BB

River: (49.1 BB, 2 players) 7:diamond:
      SB bets 23.4 BB

Ahoj, dá se tohle s klidnou duší callnout? Na F raisuji, abych vyhnal alespoň některé draws, T už jsme heads up a vilain betuje pot. Podle mě ale jediné, co mě tady poráží, jsou 33, A8, max. tak na F callnuté 88. V nejhorším případě to dá 10comb. AQ by snad raisoval PF, stejně jako AA, QQ. Měl jsem to teda tady raisovat, abych se protektoval před EQ sharem? Na R pak došla FD, což mě sice poráží, ale moc bych mu to nedával do range podle linie, kterou zahrál takto, proto call. Myslím, že porážím spoustu Ax ruk a 2p, které by si mohli takto betnout na R for value. Už když tam dám AK, AJ, Q8, které by takto mohl hrát pro value, tak mi vyjde cca 17comb. Other názors?
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Phoenka,

s tím Ad se to imo foldnout rozhodně nedá, ještě když Qd je na boardu. Měl by mít 0 flushí a z Tp+ - AA/QQ/88 by neměl mít, 33 masivně blokuješ a teda má asi tak 2c A8s a to je vše. Pokud je to fish, tak tam může mít víc random A8o, ale imo zároveň i nějakých Q8o/busted XYhh apod., takže já bych rozhodně nefoldoval, jsme příliš vysoko v rangi (pokud je to fish, tak tento argument nemusí být relevant, uznávám) a máme příliš dobré blockery na fold imo.