[NL25] [SH] turn play with combo draw on wet board

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 4 players

BTN: $25.17
      SB: $34.39
      Hero (BB): $25.25
      CO: $25.16

BTN - break even reg; 1,6k hands, 20/15/4,3

Ako najlepsie zahrat tento turn ? Calloval som s planom donknut ked hitnem, ale niesom si isty, ci to je az taky uzasny plan :f_biggrin: A este J moze byt reverse impl. odds...
      Takze ako najlepsie ?
      Dik :f_drink:

Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with 9 :heart: 7 :heart:
      1 fold, BTN raises to $0.60, 1 fold, Hero calls $0.40

Flop: ($1.30) Q :heart: 8 :diamond: T :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.91, Hero calls $0.91

Turn: ($3.12) K :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $2.19, Hero calls $2.19

River: ($7.50) 6 :spade: (2 players)
      Hero bets $5.95, BTN calls $5.95
  • 5 odpovědí
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 791
      Ahoj, flop turn standard protoze je board lepsi pro nej, takze bychom imho nemeli mit raising range.
      A river bych osobne spis check/callnul z nasledujiciho duvodu:
      chci mu dat moznost bluffovat. Timto betem mu vyfoldujem temer vsechny, nebo uplne vsechny bluffy a hlavne pokud on bude bluffovat jeste raisem naseho donku, tak je to pro nas katastrofa, protoze imo jeho value range v tu chvili bude tak J9+, mozna jeste 97 coz nam moc nepomaha a pokud k tomu prida adekvatni mnozstvi bluffu, tak uz vyhral bez ohledu na to jestli callnem, nebo ne.

Kdyz checknem, tak bude valuebetovat imo spoustu ruk co porazime a zase pokud k tomu da dostatecny mnozstvi bluffu, tak z nich budem mit extra value o ktery tim donkem prijdem.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Já si myslím, že na tomto boardu bychom měli mít nějakou raising range ne? Sice board je lepší pro něj, ale nejsem si jistý, jestli hráči na NL25 to nějak řeší. Podle mě tu nechceš hrát nějak moc balancovaně a já osobně bych tu např. 88 vždy raisoval na F, protože strašně moc karet na T ti handu zničí... To samé i J9 bych raisoval a nejspíš i všechny 2pair handy a samozřejmě combodraws 79dd.
      E: asi ty slabé 2p handy bych jen calloval kvůli tomu, že je to deep, ale nadruhou stranu deep bychom měli mít daleko víc bluffů v rangi v poměru k value než 2:1, takže handa 97s mi přijde na bluff celkem vhodná.
      V tomto konkrétním spotu mi přijde lepší zahrát to pasivně kvůli tomu, že jsme deep a nechceme nafukovat pot, když už můžeme být behind, R bych nedonkoval a hrát x/c stejně jako bodycheck.
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Keby som tu mal Js9s napr. urcite nezahram x/c - x/c na takomto wet boarde, takze tym river donkom nerepujem moc KJ a J9 ale skor missnute FDs a villain ma tu nebude raisovat s 2 parmi ani setom, pokial ich nebude tocit na bluff o com by som dost pochyboval...

Otazne je ze ked x/r turn a shovnem river na blanku, kolko 2p/setov mi foldne....:f_eek:

Ale zaujimali by ma este dalsie nazory, takze sem s nimi :f_drink:
    • dsaver
      dsaver
      Stříbro
      Registrace: 21.11.2009 Příspěvky: 596
      ja ked ma vzorku 1,6k ruk na hraca, tak este pred callom preflop si poviem, ako ho chcem exploitovat, t.j. zistim ako folduje na 3b a cb in 3betpot, ako cbetuje a barreluje, kolko folduje na x/r, aky ma preflop open %; ma standard 3bb open? wtsd, wwsf... z mojej skusenosti 20/15 hraci su nitty a hram to podla statov cisto explotativne
      + ma este napadlo, ze vsimat si winrate hraca po 1,6k ruk je uplne zbytocne a zavadzajuce... a aj keby si mal nanho 20k ruk :)
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,188
      X/r turn, x/f river unimproved. X/c je nehrateľný, môžeme prehrať v showdowne proti random 2barrel give upe a implieds sú otázne. Na river shove by som použil blockery.