Ahoj

Notnou chvili sleduju blikajici kurzor a premyslim, proc a jak psat tento blog. Ze zacatku bych se mel asi predstavit, takze jmenuju se Roman je mi 26let a jsem nyní dobrovolně nezaměstnaný,svobodný a toužím konečne po 2letech prorazit v pokeru:f_love: .
Ted se presnuneme k tomu proc blogovat takze...

PROC - Asi hlavni duvod je ten, ze poker hraju uz dlouhou dobu a muj progress je minimalni ne-li zadny. Mel jsem az moc velkou sebeduveru v sebe a v to co delam, az prislo vystrizliveni a ukazala se druha strana mince. Jak z nazvu plyne jsem prave v udoli smrti... Moje pocity jsou napric tomu dost smisene neb stale verim, ze to dokazu.
Sleduju blogy ostatnich a vidim v nich ty stejne patterny, ktere prozivam i ja. A ve spouste blogu je na konci to touzebne "viteztvi". Proto vidim, ze to jde, proto citim,ze to dokazu.
Ma motivace se pomalu zmenila z vnejsi na vnitrni, citim potrebu neco dokazat a zacit verit sam sobe oduvodnene, ne jen na zaklade pocitu, ze by to tak mohlo byt. V mem zivote jako v kazdem jinem se vyskytly prekazky a ja nektere obesel, jine nechal vysumet, jine prozatime vyresil. A to je to s cim chci skoncovat. Ma vize je, osobni vyvoj v samostatneho cloveka nejen existujiciho v tomhle svete, ale patriciho prave na to misto kde jsem a ten svet ta mala cast okolo me je tvorena mnou a ne okolnostmi na ktere se vymlouvam.
A ted k pokeru. Moje nejvetsi leaky kdyz pominu fakt, ze ma hra je otresna jsou mindsetove a to prevazne vnimani vysledku. Diky tomu se ume stridaji znacne zmeny nalad vzhledem k swingum, ktere k pokeru neodmyslitelne patri. Pozitivum je vsak houzevnatost jit za tim vysnenym cilem.
Tento blog teda zakladam k tomu, aby ste vy ostatni videli, ze se v tom neplacate samy, ze variance nestoji jen proti vam.
A ze se tim da prokousat....
Takze muj pristup je nyni takovy ze "muj salek je naprosto prazdny". Zacinam hrat s novym rangemi, ubiram volume, protoze na NL10 rakeback opravdu nestaci a winrate 3bb/100 je mizerna.
A muj cil je dostat se na NL25 do 8. unora pristiho roku coz je magicke datum mych narozenin :f_ugly:
Cil je cesta a cesta je cil a vysledky se rodi za kopou prace a ze me ji ceka pozehnane je mi jasne, protoze jen na zaklade zakladnich statu mam furu leaku a to i v preflop hre ktere sem dost veril, takze nove range novy pristup.

K tomu JAK vest blog jsi nejsem uplne jisty. Vim ze nikoho nezajimaji dlouhe posty ve kterych kazdy jen "breci" jak je vsechno nespravedlivy a ikdyz on dela maximum tak se nedari. Takhle jsem vedl blog a choval se doposud. Az jsem si uvedomil, ze to maximum je relativni a ze nikdo kdo pise ze dela maximum tak se ani vzdalene nepriblizuje k tomu co se da delat a vetsinou to neni ani maximum jeho konkretniho potencialu. Proto krom tohohle uvodniho postu se pokusim takovymhle prispevkum vyvarovat.
Tento blog teda chci vest jako zrcadlo me cesty, mych myslenkovych pochodu a v neposledni rade mych cilu. Budu sem pridavat handy a to s cim prave zapolim a jak to resim.
Tot vse k predstaveni a asi zakladni myslence :fouet:

Muj prvni cil je zaroven jden z mych nejvetsich "pristupovych" problemu a to vytvoreni si staleho rezimu, harmonogramu.
Spanku, studia, hrani, pece o sebe :badteeth: (prestat kourit,cvicit, zacit jist)
Vzhledem k trafficu na PP FF na NL10 kde hraju se mi vlastne rysuje ma "pracovni doba" minimalne ve vsedni dny: od 14ti kdy se pomalu ta NL10ka rozjizdi. Takze zakladni kamen je byt pripraveny od 14ti zacinat pravidelne SSns. S timze chci hrat minimalne 6hodin a chodit spat kolem desate to s pauzama dela sumasumarum, ze veskerou offtable praci budu smerovat na dopoledne. S pripravou jidla, starani se o psa a podobne to vypada na vstavani kolem 7h coz je vlastne super, protoze ze zacatku bude pro me spanek kratsi nez 8hodin problem. Takze tahle 9ti hodinovka bude (muset) superstacit.
Tohle je zatim takovy nastrel s timze uz teda dnes prestavam ponocovat a v 22 supkyhupky :challenge: .

Dal se zucastnim pravidelneho postovani do HHs fora, takze ocekavejte radu hand se zakladnimi otazkamy, ponevadz jsi uz vazne nejsem jistej temer nicim a budu se muset utvrdit i v zakladnich vecech. Napric tomu se pokusim i handy do NL10 komentovat svym vlastnim myslenkovym pochodem.

A nakonec mesice pridam graf coz je soucasti dalsi moji challenge a to nesledovani vysledku ve ktere jsem nekolikrat neuspel.
Prozatim si myslim, ze na uvodni post toho bylo dost. Takze konec emocionalnich vylevu jdu na posledni nezrizeny grind ve svym zivote. Hem filtruju od dnesniho data a vsem vam preju stay strong!