Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL50] 55 multiway na 664

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      Party, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 8 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $42.71 (85.4 bb)
      BB: $50 (100 bb)
      UTG+2: $55.67 (111.3 bb)
      MP1: $98.29 (196.6 bb)
      Hero (MP2): $51.15 (102.3 bb)
      MP3: $76.56 (153.1 bb)
      CO: $16.93 (33.9 bb)
      BTN: $16.24 (32.5 bb)

Preflop: Hero is MP2 with 5 5
      UTG+2 raises to $1.50, MP1 folds, Hero calls $1.50, 2 folds, BTN raises to $4, SB calls $3.75, BB folds, UTG+2 calls $2.50, Hero calls $2.50

Flop: ($16.50) 6 6 4 (4 players)
      SB checks, UTG+2 checks, Hero checks, BTN bets $12.24, 2 folds, Hero calls $12.24

Turn: ($40.98) 4 (2 players)
      River: ($40.98) T (2 players)

Results:
      $40.98 pot ($2.04 rake)
      Final Board: 6 6 4 4 T
      SB mucked and lost (-$4 net)
      UTG+2 mucked and lost (-$4 net)
      Hero showed 5 5 and won $38.94 ($22.70 net)
      BTN mucked K Q and lost (-$16.24 net)

UTG +2 TAG 18/14/6
      BTN - short reg, 17/13 sqz celkový 5% - WWSF 43 / WTSD 34 / W$SD 53 + vysoké cbet frekvecne
      SB - 63/8 fish 30h

PF - myslím, že fajn call protože,
      a) Hráči na UTG ve FR mají tight range, které docela zaplatí, když hitnu set
      b) krom toho shorta lidi moc nesquezzují a už vůbec ne do UTG openu/callu od MP
      c) jsou za mnou dvě fishe

PostFlop
      Potřebuji 30% EQ(s rakem trochu víc). BTN podle mě bude sqzovat TT+/AKos/AQs určitě a pak možná random další ruky. (KQs jsem ale fakt nečekal - lol)
      OTF - tady call or fold? Já jsem doufal, že by mohl shovovat všechny AK. SPR má hodně < 1 navíc může mít i slušnou FEQ. Teď mě taky napadlo, že AA/KK by hrál možná pomaleji (např. cbet 4$ nebo tak) pro maximální value z fishe ale to těžko říct. Spíš to je takový point, abych si ospravedlnil můj call :f_biggrin:

e,:ještě bych se chtěl zeptat na ten sqz villiana. Co si o tom myslíš katri? A může tam být třeba i rangový rozdíl podle velikosti stacku? Jakož za shorta by to byl ok sqz a za full stack už ne?
  • 3 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,199
      Foldujem default voči prvému raisu. Voči squeezu a callom dúfam, že by som našiel disciplínu foldovať. Máš pekné odds, ale s hráčom prakticky committed sa ti nikto nestackne light a sami budú často hrať fit/fold.

BTN má pozíciu a nevidím dôvod, prečo by shipoval any AK do ďalších 3 hráčov. V range môže mať niečo ako TT+ a logické bluffy sú fds+OC, ktoré majú voči 55 value bet. X/f flop.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

zkus si zanalyzovat, jak na tom jsi dlouhodobě s lowPPs na MP, když hraješ CC. Já to defaultně necalluji a celkově nemám calling range v těchto pozicích, kde se vyjadřuje skoro celý stůl. Po sqzu a 2 callech foldnout ale asi nemůžeme, odds + uzavíráme akci PF, to si fakt myslím že nejde foldnout. Postflop c/f, vůči jeho OPs + FD jsi na tom dost bídně. Je sice fakt, že 55cx tu bude mít mírně lepší EQ než nějaká random TT bez clubu např. (to si můžete zkusit dát do Equilabu), ale já bych v praxi asi normálně overfoldoval tento spot a callnul quads/FH a overs+FD jako AQcc, které mají odds na call, narozdíl od 55. pokud bychom měli dost tight range, tak bychom možná ani neoverfoldovali vzhledem k tomu, že sharujeme FEq s dalšími hráči. Jeho range - u shorta čekám, že bude vždy víc weighnutá na blockery, protože ví, že postlfop se stejně moc hrát nebude, tzn. nečekám tam nikdy ruky jako 65s a vždy jen nějaké AQ/KQ etc.jako bluff.
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      Díky za komentář. Už jsem se bál, že nebudeš komentovat handy. Úplně si mi tím zlepšil náladu:f_love: :f_biggrin:
      Já taky necalluji default, jen když je na to vhodný stůl a tady mi to fakt přišlo ok, když za mnou jsou dvě fishe atd..
      Ono to bohužel zanalyzovat moc nejde. Neumí si ani představit kolik bych na to potřeboval hand. 1M je možná málo i kdybych calloval default vše, což já nedělám a zas tak často dvě fishe na stole nemám, takže třeba 3M hnads(?) :D