Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] [SH] River range with passiv line...

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players

SB: $27.97
      BB: $38.00
      Hero (UTG): $30.32
      CO: $21.49
      BTN: $7.38

CO - 18k hands ; loose passiv reg - 17/13/4,7

PF - BB je nit, BTN fish, takze open, celkom standart 5 way
      F - vs CO cold calling range nemam valuebet, ma tam aj silnejsie Axs, navyse F stab ma 74% a fold vs cbet 56%, takze idem x/c
      T - veelmi rychly check back, takze som si celkom isty ze mam naj hand
      R - Nic zasadne nemeni, ale tu si niesom isty, ci mam s touto handou valuebet, resp. ktore z tejto line mam v range a maju tu valuebet ? A6s, A7s ? To je vsetko ?

Kedze tu ma villain cappnutu range na nejaku weaker SD value, tak tu mam niekedy overbetovat ? (Problem je, ze asi aj ja mam cappnutu range :f_frown: )
      Ale ak by som to vedel, mam tu obcas slowplaynut AA, QQ a potom river betnut napr. 2xpot ale neviem ake handy tu mam bluffovat :f_frown: Mozno tak TT, JJ ale to tiez neviem ci niekedy nemoze vyhrat v SD...

Nazory ? :f_drink:

Pre Flop: ($0.30) Hero is UTG with A :diamond: T :heart:
      Hero raises to $0.60, CO calls $0.60, 3 folds

Flop: ($1.50) 9 :club: Q :diamond: A :spade: (2 players)
      Hero checks, CO bets $1, Hero calls $1

Turn: ($3.50) 6 :club: (2 players)
      Hero checks, CO checks

River: ($3.50) 7 :spade: (2 players)
      Hero checks, CO checks
  • 6 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Brejci,

bet R, je zbytečné se na těchto stakes balancovat vs b-x-b, jediná lepší ruka je snad AJ, jinak jsi vždy ahead a check ztrácí value. Jinak ty capnutou range rozhodně mít nemusíš, já např. vždy mám AK a celkově na Ahigh boardech v těchto pozicích moc necbetuji.
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Nj, ten river value bet som zvazoval a uz som ho skoro klikol, ale potom som si povedal, ze moze bluffnut nejaku missed str8 draw :f_biggrin:

Inac ake bluffy mam v river beting range ? Lebo skoro ziadne neviem najst :f_biggrin:
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      ATo je trochu loose na UTG či?
      OTR souhlasim s value betem

Chtěl bych se ale zeptat, jestli nemáme OTF range výhodu? Ze bychom moli cbetovat 70%+ a nemusime si tak protektovat checking range.
      Je mi jasny, že to tak není když píšeš, že jdeš s AK x/c ale proc? AA/QQ/AK mame spis my a navic ty jsi psal, ze celkově moc necbetuješ, takže má range výhodu soupeř? :D
      (Vztahuje se to i k hande jak jsem postoval nedavno s tim KK v checking rangy)
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Zkus mi napsat, jak širokou může mít range soupeř COvsMP, kolik potřebuje do R defendovat a kolik komb.z jeho range to cca je. A potom když tak napiš, s čím máš na R vbet.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      Čoveče taky jsem si myslel, že s AK můžem jít bet protože máme value 3 barrely proti tomu, co musí soupeř defendovat, ale prdlajs. Vyšlo mi, že soupeř může v klidu zahodit i AQs a pořád se i s rezervou v klidu udefenduje. A to jsem ještě nepočítal, že může s něčím horším improovnout na turnu, nebo na riveru. Dokonce teda ani s AQ nemáme 3 streety value, ale to pak bude taky záležet, jestli má soupeř AK, nebo ne (já mu tam nedal žádný).
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      Zkus mi napsat, jak širokou může mít range soupeř COvsMP
      Teď nevím, jak to myslíš. Jakože jak širokou může mít range PreFlop? To fakt netuším, jak spočítat :f_rolleyes: :f_cry:

kolik potřebuje do R defendovat a kolik komb.z jeho range to cca je
      Tak při 2/3 sizingách to je 22% z jeho range OTF. Já tam mám PF na COvsMP CC 4,5%. takže jemu stačí defendovat 10comb (99/AQs)

s čím máš na R vbet.
      99/QQ