[NL25] PF AI 39bb deep

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Ahoj soupeř je 30/21/4,7 a má 6% resteal ze sb, mám na něj 8K hand.

$0.10/$0.20 No Limit Holdem
      iPoker5 Players
      Hand Conversion Powered by WeakTight Poker Hand History Converter
      Stacks:
      UTG Player5 ($10.08) 50bb
      CO Player6 ($12.61) 63bb
      BTN Hero ($10) 50bb
      SB Player10 ($7.70) 39bb
      BB Player1 ($14.78) 74bb
      Pre-Flop: (0.30, 5 players) Hero is BTN :Ad: :Qh:

2 folds, Hero raises to $0.50, Player10 raises to $2, 1 fold, Hero goes all-in $10, Player10 calls $5.70

Proti 6% má AQo 41%. Předpokládám, že fold equitu moc velkou mít nebudu a kdyby občas něco slabšího zahodil, tak se mi to zase negativně vrátí v tom, že budu stát proti silnější rangi. Riskuju 7,5 na výhru 8,5, potřebuju teda v necelých necelých 47% vyhrát a to nepočítám rake. Takže souhlasíte s tím, že je to fold, nebo byste si to zatočily? Díky :f_thumbsup:
  • 6 odpovědí
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      To na iPokri niesu 100xBB stoly, ci preco je kazdy short ? :f_biggrin: Inac standartne vs 39bb fish nemam problem all in pre s AQo co som si vsimol casto ukazuju slabsie Ax, ale to moze byt aj od herne ine...

A ked prehram, tak to berem tak, ze nech si este fishka chvilu zahra, ajtak ju nakoniec stacknem :f_biggrin:
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Občas sednu na 50bb max stůl když neni jinde místo a proto, že tam častěji chodí ryby :f_grin:
      Na pochyby mě přivedl ten jeho nízkej resteal ze sb a taky ten sizing vypadá, že se mu jeho ruka líbí. Jako podle toho mýho "výpočtu" pod handou, kdyby jeho range byla čistě top 6%, tak podle všeho by byl fold nejlepší. Push by mohl vycházet leda kdyby jeho range byla více random, respektive polarizovaná tzn. některé lepší handy by takto nezahrál a použil by na tento move naopak některé horší ruky. Což se mi moc nezdá. Ale každopádně jsem otevřenej vašim názorům, kdybych si to uměl vyhodnotit sám, tak to sem nedávám :thinking:
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      mě se nezdaj ty staty. 3betcelkový 5 a 3bet na SB vs BTN (kde má být nejvyšší) 6?
      Jsi podle mě moc vázaný na staty. Za 8k hand tam pořád může být rozdíl o proti reálu. Podívej se kolikrát on 3betoval na SB vs BTN. Jeltli to bude něco jako 12/20 nebo i 24/40 tak pořád to není dostatečnej sample na to, aby jsi mohl přesně vycházet z toho to čísla. ok asi nebude mít 20 jako spousta shortu, ale AQo bych happy stacknul, protože tam podle mě bude mít minimálně okolo 10%
    • jinhaoda
      jinhaoda
      Global
      Registrace: 27.09.2015 Příspěvky: 128
      fold or shove
      fold pokud si myslis ze za 4x tam openuje jenom nake strong handy
      urcite bych ale sel shove, prave proto ze dal 4x, kdyby to dal na tak na 3x tak callnu pac shovem stealnu mene
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bodycheck,

když máš na něj tolik ruk, tak zkus napsat ještě fto4b. Myslím si, že proti shortovi to většinou bude úplně v pohodě shove, já vůči nim často shovuji i A4s etc., ale je fakt, že se snažím targetovat ty, co mají 10%+ 3b. Ti většinou potom mají ten fto4b i 50% a vůči těm ten shove je ziskový. Call je určitě ale taky stále ok skrz odds, ale postflop hratelnost je obv horší. Není špatné vůči nim často slowplayovat PF, postflop jsou dost spewy.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Fold to 4b má jen 12%. Cbet má ale 77 (v 3b potu 75), takže ani call není moc atraktivní...