[NL25] 3 barrel bluff

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      Ahoj soupeř unknown reg (malý vzorek)

£0.10/£0.20 No Limit Holdem
      iPoker5 Players
      Hand Conversion Powered by WeakTight Poker Hand History Converter
      Stacks:
      UTG Player6 (£27.90) 140bb
      CO Player8 (£20) 100bb
      BTN Player1 (£51.48) 257bb
      SB Hero (£32.66) 163bb
      BB Player5 (£23.43) 117bb
      Pre-Flop: (0.30, 5 players) Hero is SB :Qd: :Jh:

2 folds, Player1 raises to £0.50, Hero raises to £1.40, 1 fold, Player1 calls £0.90

Flop: :8c: :2d: :2h: (£3, 2 players)
      Hero bets £2.10, Player1 calls £2.10
      Turn: :5d: (£7.20, 2)
      Hero bets £5.40, Player1 calls £5.40
      River: :3h: (£18, 2)
      Hero bets £23.60, and is all in

Toto jsem odehrál asi před dvěma týdny kdy jak víte ještě nebylo na světě twinovo video o sb, takže proto ten 3b preflop, kterej bych dneska už s nově nabitým twinovým skillem neudělal a zahodil bych :truestory:

Po flopu mi vyšlo, že s mými blockery soupeř musí callovat down aspoň TT a horší, aby neoverfoldoval. Přijde mi to jako celkem standard, ale radši to sem dávám kdyby mi něco důležitého unikalo. :)
  • 4 odpovědí
    • jinhaoda
      jinhaoda
      Global
      Registrace: 27.09.2015 Příspěvky: 128
      bodycheck původně napsal

Po flopu mi vyšlo, že s mými blockery soupeř musí callovat down aspoň TT a horší, aby neoverfoldoval. Přijde mi to jako celkem standard, ale radši to sem dávám kdyby mi něco důležitého unikalo. :)
      wot
      a jako ze 99 nebo vubec any PP ti zahodi kdyz uz tam to AK mišnulo?
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bodycheck,

toto je teda za mě jednoznačně spew. Teda jednak už je do toho spotu možná ani nedostaneš, pokud píšeš, že toto už 3betovat defaultně nebudeš, ale hlavně Tvoje blockery skoro vůbec nehrají. Pokud chceš volit takovouto power-poker linii, tak chceš blokovat co nejvíc jeho calldown range a blokovat co nejméně jeho floatů. Tu neblokuješ asi žádné jeho PPs (JJ/QQ už bude často na BTN 4betovat), tzn. žádné z TT/99, co jsou jeho nejlepší PPs a naopak blokuješ část floatů jako AQ/AJ, něco z toho určitě může floatovat i 2str na tomto boardu. Můj stnd by byl (kdybych toto 3betoval, co dělám fakt jen vůči hodně loose hráčům, nebo těm, co overfoldují) - 1/3p cbet F, give-up T.
    • jinhaoda
      jinhaoda
      Global
      Registrace: 27.09.2015 Příspěvky: 128
      Katrisone původně napsal
      Ahoj bodycheck,

toto je teda za mě jednoznačně spew. Teda jednak už je do toho spotu možná ani nedostaneš, pokud píšeš, že toto už 3betovat defaultně nebudeš, ale hlavně Tvoje blockery skoro vůbec nehrají. Pokud chceš volit takovouto power-poker linii, tak chceš blokovat co nejvíc jeho calldown range a blokovat co nejméně jeho floatů. Tu neblokuješ asi žádné jeho PPs (JJ/QQ už bude často na BTN 4betovat), tzn. žádné z TT/99, co jsou jeho nejlepší PPs a naopak blokuješ část floatů jako AQ/AJ, něco z toho určitě může floatovat i 2str na tomto boardu. Můj stnd by byl (kdybych toto 3betoval, co dělám fakt jen vůči hodně loose hráčům, nebo těm, co overfoldují) - 1/3p cbet F, give-up T.
      a co bys teda betoval na T, jakej T a s jakym sizingem kdyz uz das 1/3p F?
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      Ok dik :)