[NL25] [SH] facing 3 bar BB vs BTN

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.10/$0.20 No Limit Hold'em $0.04 Ante - 5 players -

SB: $21.50
      Hero (BB): $52.77
      UTG: $22.17
      CO: $28.53
      BTN: $11.29

BTN - 1,9k hands, fish, 28/21/3,5 ; wtsd/w@sd 31/42

PF - call
      F - x/c standart
      T - x/c standart
      R - Akoze je to fish a nevyhrava v showdownoch, ale tak neviem no ci je tu schopna valuebetnut AT...R cbet ma 33% z 12 moznych...Je to teda call alebo crying fold :f_biggrin:

Nazory ? :f_drink:

Pre Flop: ($0.50) Hero is BB with A :club: Q :diamond:
      2 folds, BTN raises to $0.60, 1 fold, Hero calls $0.40

Flop: ($1.50) J :spade: 6 :heart: A :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.70, Hero calls $0.70

Turn: ($2.90) J :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.35, Hero calls $1.35

River: ($5.60) 9 :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $3, Hero :f_ugly:
  • 3 odpovědí
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Vs fish jdu PF urcite 3bet a AQ teda mam i v 3bet/call default vs regs
      Akorat tohle teda neni uplne typicka fish. Podle ceho tak soudíš vubec?
      Vs tento sizing jdu c-c-c a jestli ma nejake fishy tendence tak snap call podle mě :)
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Vs fish jdu PF urcite 3bet a AQo teda mam i v 3bet/call default vs regs
      Akorat tohle teda neni uplne typicka fish. Podle ceho tak soudíš vubec?
      Vs tento sizing jdu c-c-c a jestli ma nejake fishy tendence tak snap call podle mě :)
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Brejci,

no zkus jenom nejdřív napsat, na základě čeho si myslíš, že je to fish? Pokud máš notes, že je postflop nějak otřesný, tak možná nějaký slabší reg, ale z toho, co jsi poskytnul, to na fish určitě nevypadá teda :) . Za mě určitě 3b vůči komukoliv BBvsBTN pro value. As played postflop - teoreticky i donkbet na tom T může být, karta je daleko lepší pro Tebe a jeho tendence budou pravděpodobně dost xbeh-heavy imo, resp.určitě si řada hráčů uvědomí, že ty máš Jx v rangi kopu, kdežto on na tomto boardu checkuje beh všechny, to zas není tak těžký hand reading.

As played na R - zkouším takovou "what if" analýzu, abych se nějak dobral k tomu, jakou tu můžeš mít range a jestli je/není rangově ok callovat toto down. Exploitativně bych foldnul, jednoduše si nemyslím, že na takto špatném runoutu budou hráči bluffovat a spíš bych jeho range perceivoval jako nut-heavy, pokud nemáš nějaké info na něj. Takže: naše range je given 3bb open trochu tighter, než obvykle (měla by být) a kdybych hrál 100% check na T a měl tam AQo, tak by moje range na R vypadala takto nějak: A6+/J6s+/J8o+/66 (nějaké AJ/66 budu předpokládat, že raisujeme spolu s nějakými bluffy) -> ~46% jsou trips+. Z ostatních hand - je tu lepší AQ nebo A6? Možná to bude znít divně, ale imo A6 > AQ. 2 důvody - s A6 blokujeme 66 a neblokujeme žádný potenciální bluff, co budou handy jako QT. Dohromady je to teda 54%, co vůči tomuto sizingu nestačí. AQ vypadá jako border line, teda možná je to rangově stále okish call given sizingy, které villain na všech streets volil, ale já bych to exploitativně i foldnul na těchto stakes.