[NL25] [SH] 9-high flush on mono board vs fish min raise

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.10/$0.20 No Limit Hold'em $0.04 Ante - 5 players -

BTN: $54.14
      Hero (SB): $30.71
      BB: $18.62
      UTG: $19.92
      CO: $14.07

UTG - fish, 1,3k hands, 55/20/10

PF - iso raise vs fish, BB je ale tiez fish, takze by sa tu teoreticky dalo aj overcallnut ? :f_eek:
      F - flopujem flush, cbet for value z overcards, flushdraws atd...
      Vs min raise ale je to dost sick :f_biggrin: Akoze call sa mi tu vobec nepaci, lebo ak ma draw tak ho nechavam realizovat EQ a som dost strateny v tej hande potom imo...

Co tu robit ? :f_drink:

Pre Flop: ($0.50) Hero is SB with 8 :diamond: 9 :diamond:
      UTG calls $0.20, 2 folds, Hero raises to $0.90, 1 fold, UTG calls $0.70

Flop: ($2.20) 7 :diamond: 3 :diamond: 4 :diamond: (2 players)
      Hero bets $1.50, UTG raises to $3 :f_o:
  • 3 odpovědí
    • Zeltzn1
      Zeltzn1
      Zlato
      Registrace: 15.06.2013 Příspěvky: 1,629
      A to je taký problem, že ho necháš pozrieť kartu navyše? Nehatujem callnuť a xsnut malú flush proti fish OTT. Veľa horších ich mať nebude a je otázne, ci stackneš dosť veľa horších rúk, ked 3betneš na flope + zároveň mu udržíš v hre aj nejaký bluff range.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Brejci,

PF bych raisnul taky, overlimpuji jen v situaci, kdy limpnou 2+ hráči a já mám nějakou ruku jako 65s/low PPs etc.

Postflop - moje zkušenost s mR na F od fishe je takový, že je to jednoduše nějaký druh "info" raisu s poměrně merged rangí. Určitě bych to 3betnul, protože strašně často se stavá, že po callu půjde T x/x. Imo pokud nám dá takto příležitost v podstatě hrát o stacky na 2 streets, tak bychom toho měli využít, je celkem fajn nevidět na tomto boardu všechny karty, resp.stacknout to dřív, než přijde 4. diamond, co může být problém jak pro naši handu, tak i kvůli získání nějaké value od soupeře. Pokud je to nějaký spewy hráč, tak stále může přes náš raise shipnout bluffy, takže jsem určitě za 3b na F.
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      No tento typek to asi robi vzdy na mono boardoch, lebo som si k nemu napisal poznamku a zas som cbetoval mono flop a on ma min raisol, tak som ho clickol back a foldol :f_biggrin: