[NL25] [SH] AA 3way turn/river play ?

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players

BB: $19.70
      UTG: $33.57
      MP: $58.06
      CO: $24.18
      BTN: $21.78
      Hero (SB): $35.11

MP - fish, 2k hands , 49/20/15,7
      BB - break even reg, 27/18/6,6 - hra proste divne, neviem to inac povedat :f_biggrin:

PF - standart iso raise
      F - flop je dost dry, takze by sa tam uzivil aj nizsi sizing...ale hadam to nebude az taka zasadna chyba
      T - BB je dost call happy, takze je mozne ze tam callne aj nejaku 8x handu a turn stab ma 47% co nieje take extremne cislo oproti niektorym inym expertom, no myslim ze si moze mysliet ze pojdem x/f na tomto turne obcas...idem x/c
      R - checkujem a pravdupovediac neviem co by som robil keby shoveol, fakt neviem :f_biggrin:

Zahral som to az prilis opatrne ? Je lepsie ist proste bet-bet a river check a check/call ? Skor by som to zvazoval, keby sme neboli 3way, hoci neviem, ci zrovna tento typek tomu dava nejaky vacsi kredit...

Nazory ? :f_drink:

Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with A :heart: A :club:
      1 fold, MP calls $0.20, 2 folds, Hero raises to $0.90, BB calls $0.70, MP calls $0.70

Flop: ($2.70) Q :diamond: 8 :club: 2 :heart: (3 players)
      Hero bets $1.50, BB calls $1.50, MP folds

Turn: ($5.70) 8 :heart: (2 players)
      Hero checks, BB bets $4, Hero calls $4

River: ($13.70) T :diamond: (2 players)
      Hero checks, BB checks
  • 5 odpovědí
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      PF - ok
      F - šel bych asi menší sizing, abych indusnul call od fishe s A-high apod. T/R bych pak potoval nebo zvýšil sizing, aby jsi mohl OTR shovnout. (vs dva regové bych měl 100% check)
      T - x/c se mi zdá celkem fajn
      R - ok (vs shove bych šel OTR x/c ale jako těžko říct takhle. Musíš vědět sám nejlépe, jak se hraje na tvém limitu a platformě. Jestli soupeři spíš thinvalue betují s nižší sizingem nebo jestli jsou schopný shovnou takhle AQs. 8x ruk tam moc nemá (podle mě jen 88) a možná by tak mohl zahrát TT, ale nevím, jestli by to staboval OTT vždy. Jak jsem psal, já bych šel spíš x/c.)
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Ahoj bet, bet, shove. TT necalluje OTF. 88 snad ani preflop. Nemá ani full stack lepí to s Qx, Kk atd....
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Toho že nemá fullstack neznamená, že to je automaticky fish (jeste kdyz mu chybi 1bb), takže jsem vycházel z toho, co psal brejci, neboli že BB je reg, který aspoň trochu ví, co dělá. Ale souhlasím s tím, že bet bet shove může být good (obzvláš proti slabším regům) ale proti x/c nic nemám.
      Akorát tvoje argumenty nedávají moc smysl nebo spíš nad tím přemýšlíš, jak se ti hodí. Nejdřív píšeš, že jasný bet bet shove, že to je skoro fish atd. a pak když jsi OTR tak se ti hodí, aby TT/88 neměl, tak mu přiřadíš nejakou NIT image a napíšeš, že je folduje někde po cestě
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Ahoj Maffi, jeho cold call range může vypadat AQs,AKo,JJ,KK,QQ,AA. TT,88 tam moc často nevídám ale hraju FR na SH to může být i jinak.

OTF: TT a často ani JJ nebude callovat s rybou za zády. Calluje KK,QQ,AA,AQ.

OTF: Calluje KK,QQ,AA,AQ

OTR: jestli je slabý tak calluje to samé co OTT.

Vs tato range je to bet bet shove a to i kdyby tam měl to jedno kombo 88.

K argumentu že OTR z něj dělám nitta:
      Fold s TT OTF ve třech je nitty ?

/// K tomu prvnímu příspěvku Kx byl missread psal jsem to na mobilu večer to tam nemá :f_biggrin:

//// Tak missread druhý myslel jsem, že to je 3bet spot a že to je NL10 a brejci izoloval rybu na 9 BB :f_drink:

/// Edit 3 už nebudu komentovat handy na mobilu :f_biggrin:
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Brejci,

imo ten check je jednoduše ztráta value, obzvlášť vůči slabšímu regovi. 8x ruk nemusí po mw akci na F tolik mít a bude mít daleko víc Qx ruk, které může nějak potcontrollovat na T, nebo R. Resp. je určitě pravděpodobnější, že takový hráč zastationuje T/R se slabší Qx, než že si ji sám betne twice.