[NL10] SH 99 bluffcatch river.

• vitouch
      vitouch
      Bronz
      Registrace: 29.06.2011 Příspěvky: 122
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $15.18 (151.8 bb)
      Hero (BB): $10.11 (101.1 bb)
      UTG: $16.90 (169 bb)
      MP: $28.32 (283.2 bb)
      CO: $8.18 (81.8 bb)
      BTN: $11.61 (116.1 bb)

Preflop: Hero is BB with 9 9
      UTG calls $0.10, MP folds, CO calls $0.10, BTN calls $0.10, SB folds, Hero raises to $0.50, UTG folds, CO calls $0.40, BTN calls $0.40

Flop: ($1.65) Q 3 3 (3 players)
      Hero bets $0.80, CO folds, BTN calls $0.80

Turn: ($3.25) 4 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.58, Hero calls $1.58

River: ($6.41) 4 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $3.12, Hero calls $3.12

Jeho line mi prostě nedávala smysl, on tam nemá vysoký Qx ruky kvůli limpu preflop a nedovedu si přestavit, že takhle zahraje nějaký slabší Q. 3x ruk tam taky moc nebude, 4x folduje flop. Jinak soupeř unknown, hrál jsem bez hudu.
  • 5 odpovědí
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Tak fishe mozu limpovat (a aj limpuju) uplne vsetko, takze nieje vylucene, ze tam bude mat niekedy Qx alebo 3x a ked je to mega calling station tak moze mat aj napr. A4 alebo take nieco :f_biggrin:

Inac tu by som na river asi donkol velmi maly sizing ako block-bet a na raise fold... :f_ugly:
    • jinhaoda
      jinhaoda
      Global
      Registrace: 27.09.2015 Příspěvky: 128
      check flop,
      as played, povedz mi , ako vnimas jeho range na rivri
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj vitouch,

myslím si, že si jen hledáš záminku pro celkem jasnou stationess v tomto spotu (no offence). Fish může mít občas i tricky zahrané AA, nebo random trips (e: teda FH) typu 32s a Qx úplně v klidu taky. Možná že nějaký 52/33 fish nebude mít zrovna AQ v rangi, ale jsou i 40/1 ryby že jo. A za druhé, fish často přemýšlí způsobem "checknul -> Qx+ nemá" a klidně nás může překvapit valuebetem s handou typu Q5s imo. No jinak jak bych to hrál já - bet na F schvaluji a to z toho důvodu, že jednoduše nechch inechat zadarmo realizovat EQ 2ma rangím, 1/2p sizing je ok, možná i menší by byl ok.

Na T x/f bude best, pokud nemáme vysloveně read, že už jsme ho viděli dělat nějaké velmi loose floaty. Na tomto boardu bychom měli předpokládat, že moc airu nemá, protože board nenabízí ani FD a ani žádnou, tzn.já bych jen marně hledal komb., vůči kterým bluffcatchuji. Handy jako horší PPs/Ahigh imo většinou xne beh a tak nevidím jinou option než x/f. Check F je taky option, ale jak jsem psal, raději preferuji bet s handou, které je trochu víc zranitelná, než řekněme JJ v tomto spotu.
    • Dante1307
      Dante1307
      Bronz
      Registrace: 24.07.2010 Příspěvky: 31
      Upřímně, když se na to podívám z pohledu villaina, tak mu tam padá board, který je naprosto skvělý k barelování. Z toho vyplývá moje poznámka. Tak jako ty bych to zvažoval (a opravdu jen občas zvažoval) zahrát proti regům, nebo jiným hráčům, co jsou winning TAG (nebo spíš LAG), už jen proto, že je to dobrý advertise, že tě jen tak neubarelují. Board je superdry a drtivá většina button openů takových hráčů prostě hitnutá není a je docela pravděpodobné, že nakonec ukážou něco jako AJo. Naopak proti loose hráčům, fishkám nebo úplně random villainům bych xfoldoval už na turnu, protože v téhle polarizovaný situaci, kdy buď stojíš proti airu, nebo jsi crushed v momentě, kdy call na flopu nejspíš není float, nemá smysl hrát žádný hlubší pot.
    • vitouch
      vitouch
      Bronz
      Registrace: 29.06.2011 Příspěvky: 122
      Moc díky Katri za vyhodnocení. Moje logika byla, že on nebude barellovat turn i river se slabým Qx a silný Qx nemá protože limpoval. 3x dává smysl, ale kolik 3x opravdu limpuje (většina limperů limpuje slabý PP's a nějaký random suited komba, se kterýma se může rozhodnout mě odbluffovat a je otázka, jestli vůbec třeba A3s má)? Když se na to dívám zpětně, tak je fold určitě lepší, ale na druhou stranu už nevím, jaký tam byly timing tells a tak... Jsem v těchto zvláštních spotech dost feel player a většinou to vychází :f_biggrin:

Jenom tak btw. ukázal
      22

Edit: fold přesně z toho důvodu, že ten limp ukazuje na fish a hledat nějakou logiku u fish je uplně kontraproduktivní a on tam fakt může mít jakýkoliv Qx. Jinak moc díky všem za diskuzi.