BLOG: Nick Cynik

• mishimajukio
      mishimajukio
      Bronz
      Registrace: 03.06.2014 Příspěvky: 3
      Čau, cca po třech měsících se vracím k pokeru. Poker hraju přes rok s přestávkami a střídavými úspěchy, možná je an čase to začít lehce dokumentovat. Před časem jsem všechny peníze z heren vybral a na konci měsíce vloži 100€ na Unibet. Hraju tam momentátlně short-handed NL5 (bylo i lépe).

Trochu mě zaskočilo, že na Unibetu nejede HUD, ale má to i své výhody :-). Pole je tam neskutečně soft, svědčí o tom i to, že na tomhle limitu jsem byl 330€ jen za prvních dvacet dní listopadu. Tak čtvrtina zisku jde na vrub unibetího Santy s ID Gunners008 - je schopen allinovat třeba půl hodiny vkuse. Jsou tady taky maniakální shortstaci, které jde lehce vytiltovat a točí pak neskutečný komba.
  • 3 odpovědí
    • mishimajukio
      mishimajukio
      Bronz
      Před chvíli jsem na Unibet výhrál 2000€ freeroll pro členy Pokerstrategy, takže s bankroll jsem na tom o dalších 520€ líp. Hrál jsem myslím docela dobře, z osmé pozice na závěrečném stole jsem se bez většího štěstí trpělivě posouval nahoru.

Celkově teď 851.83, posun na NL10.
    • mishimajukio
      mishimajukio
      Bronz
      Tak nějaký ten update. Vánoce a další vydání mě koncem roku donutilo vybrat přes 1000 euro z Unibetu :/ a na tři měsíce jsem od pokeru odpočíval a mentálně se připravoval, že začnu od nuly. Začal jsem od znovu paralelně na WH a 888 a pak přesun s 500 $ na pertypoker kvůli NL10 summer of grind + paralelně od května znovu Unibet NL10.

Paradoxně mi přišlo NL10 na hraní těžší než fast NL25 ve stejnou dobu - totálně nitty a jediná rozumná strategie nepouštět se do žádných dobrodružství a overblufovat river s line bet/chceck/bet na +- dry boardech - skoro všichni hráli na jistotu a nikoho moc nezajímalo, co mám, pokud sami neměli nuts. Po 100.000 handách jsem toho znechuceně nechal s výsledkem BE + cca 600 $ na bonusech. Unibet klasika, hra naslepo s rybama a fishregama, ale taky jsem na tom celkem slušně, na to že jsem tam před 4 měsíci začínal znovu s 50 euro.

Momenátlně hraju NL25 na PP (1131 $) a Unibetu (961 euro).
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 634
      Budem sledovať, bloguj viac.