[NL25] QQ split board

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

budu vděčný za každou radu :)

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $25.64 (128.2 bb)
      BB: $19.37 (96.9 bb)
      UTG: $13.59 (68 bb)
      MP: $20.13 (100.7 bb)
      CO: $34.78 (173.9 bb) 100h, 25/19/5
      BTN: $4.35 (21.8 bb)

Preflop: Hero is SB with Q Q
      2 folds, CO raises to $0.60, BTN folds, Hero raises to $2, BB folds, CO calls $1.40
      stnd

Flop: ($4.20) 3 4 5 (2 players)
      Hero bets $2.30, CO calls $2.30
      Jsme trochu deep, teoreticky by mohl mít handy jako 67s, 33-55 ale nečekám je často. Proto standardně cbetuji. Pořád má v rangi spoustu PP, OC, nějaké draw handy, jdu si tedy pro value a protekci.

Turn: ($8.80) 7 (2 players)
      Hero checks, CO bets $5.80, Hero calls $5.80
      Na turnu se ztrácím. Nechci hrát bet/fold. Nevím, jestli bet není overplay? Přece jen může mít pár 6x. Zahrál jsem x/c s plánem přehodnotit R. Mohl by si tu vsadit 7x, 88-JJ pro protekci, které by xbehind OTR ?

River: ($20.40) 6 (2 players)
      Hero checks, CO bets $24.68 and is all-in, Hero folds
      River kompletuje straight.
      Dalo by se to donkbet shovovat pro vyfoldování splitu? Já o tom přemýšlel ale neměl jsem na to. Villain pořád může mít nějaké 8x ruky.
      Po jeho shovu jsem nenašel odvahu na call. Callovat na split nebo na prohru mi nepřijde moc +EV.

Díky za všechny rady :)
  • 5 odpovědí
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 957
      Zdar. Tak od oka má zhruba +-13 comb postupek a například jenom 99-JJ je 18 comb. Takže za mě je to shove R abys ho vyfoldoval ze splitu. Tak jak si to zahrál je dost možné, že budeš muset callnout na split, ale to bude dost záležet podle agro tendencí soupeře, jestli tě tu on sám bude chtít vyfoldovat ze splitu.
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      nazdar, napad mozno dobry, ale skor by som mal otazku, ktore 8x by chcel takouto line reprezentovat ? Co by si cbetoval a potom x/c ?
      Osobne ma napada jedine 68s veeeelmi tricky zahrane na dost nebezpecnom boarde a je otazne, ci to mas vobec v range... :D

Avsak ci aj villain nad tym takto uvazuje, to je dalsia vec :f_biggrin:

Edit - neviem, ako by som zahral 88, ale mooozno takto, takze to by slo :f_biggrin:
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 957
      Tak 68s tam mam, ale takto bych je nehrál. 88 bych tam měl, ale těžko říct jestli by to s nima byla nejlepší play takto. Jde spíš o to, že ten hráč po cbetu na flopu těch 8x ruk moc nemá a může tě callnout maximálně na split. Když tu xknem a callnem, tak jsme buď ve splitu nebo prohře, ale když donkshovenem , tak podle mě dost často aj vyhrajem.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      čau a co spíš betovat znovu T? 33-55 čekám velice málo, navíc by je pravděpodobně raisoval na F, navíc 67 jsou 4c, které si taky nemyslím, že bude moc defendovat. A v jeho rangi bude stále spousta vyšších PP, které raisovat nebude a ty je porážíš a o flush draws ani nemluvím. Takže já bych betovat znovu T a ani nečekám moc, že bychom měli dostávat nějak často raise.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Axxius,

hádám, že 88 SBvsCO budeš častěji PF callovat a tak nevím, jaké konkrétně straighty bychom reprezentovali. Něco jako 89s takto asi taky nehraješ a 86s já třeba v rangi určitě nemám, takže já bych takto reprezentoval fakt dost málo straights. Je to pro nás a pro naši linii strašně nepříjemný runout a já osobně bych spíš betnul T, myslím si ,že soupeř pořád musí callovat dost overpairů/FD na to, abychom měli nějaký vbet + budeme protektovat naši handu. As played c/f R.