[NL25] TPTK vs fish v 3b potu as PFC

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      $0.10/$0.20 No Limit Holdem
      iPoker6 Players
      Hand Conversion Powered by WeakTight Poker Hand History Converter
      Stacks:
      UTG Player3 ($11.03) 55bb
      UTG+1 Hero ($20) 100bb
      CO Player6 ($39.14) 196bb
      BTN Player8 ($22.12) 111bb
      SB Player10 ($41.63) 208bb
      BB Player1 ($12.99) 65bb
      Pre-Flop: (0.30, 6 players) Hero is UTG+1 :Ah: :Jh:

1 fold, Hero raises to $0.60, Player6 raises to $1, 3 folds, Hero calls $0.40

Flop: :Tc: :Js: :7d: ($2.30, 2 players)
      Hero checks, Player6 bets $1.15, Hero calls $1.15
      Turn: :8c: ($4.60, 2)
      Hero bets $1.40, Player6 calls $1.40
      River: :Td: ($7.40, 2)
      Hero bets $1.80, Player6 folds
      Final Pot: $9.20
      Hero wins $10.63 (net +$5.28)
      Player6 lost $3.55

Ahoj, na soupeře nemám žádné handy. Moc se mi to nechce jen c/c všechny streety, protože si myslím, že jeho betting range hlavně na turnu a riveru bude silnější, než jeho calling range. Takže by se mi líbilo převzít iniciativu, ale na druhou stranu ch/r a pak barrel off mi už přijde jako over play. Donk na turnu mi nedává smysl (takže jsem to jako správná náhodně hrající fish udělal :D ), protože mu dám zbytečně kartu zdarma a když chci převzít iniciativu na blank turnu, tak proč ji nepřevzít hned na flopu. Ve hře mě ale nenapadla jiná možnost, jak převzít iniciativu a zároveň neoverplayovat. V tuhle chvíli mi ale přijde nejlepší raisnout flop a pak pokračovat menšími sázkami, čímž teda zajistím, že do potu nedám více peněz, než si ta handa zaslouží a zároveň vytáhnu max value z jeho draws/horších pairů a nedám mu možnost to potkontrolovat.

Jak to vidíte vy?
  • 2 odpovědí
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Ahoj,

tie jeho sizingy su uplne fishy a videl som takto zahrat AK...Osobne by som to callol na river a napisal si poznamku...imo je celkom tazko analyzovat hru fishe, ktora vobec nemusi rozmyslat nad tym, co robi, preto je dolezite si pisat poznamky a snazit sa porozumiet jej "mysleniu" a potom ju proste znicit :f_biggrin:

PS - Viem, ze je to kazdeho vec, ale nechces skusit nejaky iny hand converter, lebo toto mi pride dost neprehladne :f_ugly:
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Mě bohužel žádný jiný konvertor nefunguje :( Všechny ostatní mi stále hážou chybu, nevím proč...