BLOG: Pribecek-Challange: ze 100 na 10000

• Pribecek
      Pribecek
      Bronz
      Registrace: 12.10.2012 Příspěvky: 89
      Ahoj lidi :f_drink:

Jmenuji se Martin je mi 30 a hraju sem tam asi 2-3 roky. Motám se na všech možných formátech a až posledních pár dní zkouším Cash. Volba je tedy jasná. :f_thumbsup: Pokusit se už trochu zvednout výš.

Tak že, challange bude asi hlavě z motivačních a psychologických důvodů. Nějaké menší zkušenosti jsou a strategické vědomosti čerpány z knih. Pro náš CG začátek by melo stačit. Největší slabinou je však dodržování bankrollu :f_cry: a i k tomu by mi to mělo pomoci nahlížet na roll jako na nejdůležitější část a hlavně ho dodržovat :profit:

soft máme Pokertracke4 a nic víc jsem zatím nepotřeboval. třeba poradíte co je ještě vhodné.

Jinak hraji na 888. Sem tam si dám i nějaké mtt. Kde žádné velké hity nedorazili:f_frown: a právě před pár dny jsem tu zkusili CG a začal se víc zajímat a to proto že mi to šlo

(nevím jestli něco uvidite, jeste sem nic nevkládal:D )

Takže se na to asi vrhnem. vždy v neděli budu vkládat jak se mi dáří či ne.

začátek: 27. 11. 2015
      herna: 888
      limit: NL2
      roll: 100usd
      hand: 0
      profit 0:D

díky a hodně štěstí:f_drink:
  • 17 odpovědí
    • Pribecek
      Pribecek
      Bronz
      Tak vidím že vložit graf nebude tak jednoduché :f_frown:
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Je to jednodušší než si myslíš. Nemusíš ho vůbec nahrávat na žádný server, ale normálně ho přetáhni ze svého disku sem do příspěvku a on se nahraje na psgy server.
    • Pribecek
      Pribecek
      Bronz
      to mi právě nejak nešlo.:facepalm: každopádně díky
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Ahoj, je to jak psal Karisek, pokud mas na disku v pocitaci ulozeny obrazek, staci jej pouze pretahnout sem do editoru noveho prispevku a on se ti nahraje. Lze to udelat i tak, ze udelas klasicky screenshot (treba prtsc we win) a tady potom ctrl + V se ti to sem vlozi ;)

jinak samozrejme :gl: a tesim se na dalsi posty v blogu :)
    • Pribecek
      Pribecek
      Bronz
      Je Neděle a prvních pár dní máme za sebou. Bohužel jsem nestihl nahrát větší počet hand, ale co bych se při FR na čtyřech stolech divil:f_biggrin: V plánu tedy momentálně zvyšovat stoly nemám. Zkousěl jsem to, ale soustředění a pozorování návyků soupeřů jde hned z kopce.

Jinak celkem spokojenost. Mám rád lidi co nezahodí pár, flush draw atd:f_drink: Pak že neprohrávám mimo showdowna i v All inech se celkem zadaří:f_thumbsup:

Shrnutí:

Týden: 1
      limit: NL2 FR
      hand : 1683
      Profit Usd: 12,60
      Roll:111,71 (bylo tam nějaké micro MTT, tak to trochu nesedí:D )

Příští týden bych rád rozhodně zvýšil množství hand. Není to žádný hit.
      Tak v neděli zase zdar a snad to pujde i dál ve stejnem duchu:gl:
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Ahoj, jedeš jak drak! Na dodržování bankroll managementu doporučuji program Tilt Breaker. Ať se daří!
    • Pribecek
      Pribecek
      Bronz
      Nazdar lidi.

Zase jsem se tu objevil :f_biggrin: abych zhodnotil tyden.

Začátek týdne šel skvěle. nemoh jsem si stěžovat. Ovšem zbytek ( to jest do vcera ) to šlo hrozně dolů. Hrál jsem jak poděs a hrozně hrozně loose. Myslel jsem že se na těch 120usd, abych mohl skočit na NL4 nedostanu:f_mad:

Prolít jsem tedy pár hand v trackeru a trochu zase srazil range a huráááá zas to šlo.
      NL 2 jsem se tedy nejak zas prekousal k 116usd a řekl si, že to zkusím na NL 4. hrozný prů.... 200 hand a -10.:fouet:

a jak je mým zvykem ( zabít je málo ) pustil jsem si 6-max NL50. k mému štěstí jsem vyhral pár hand a roll pěkně vzrostl

Takže bych pořeboval nasekat za nedodržení BM:sorry:

Týden se diky tomu docela povedl

Týden: 2
      limit: NL2, 4 FR, NL50 SH
      hand týden: 3816
      hand celkem : 5499
      Profit týden Usd: 72,95
      Roll:181,89

A na příští měsíc hlavne dodrzovat roll!!!!
      zkouknout nějaké videa
      usadit se na NL4.

:gl:
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Ty asi budeš nenapravitelný případ. Ty $$$, které jsi vyhrál raději investuj do toho tilt breakru. Ohlídá ti to Tvoje choutky a zablokuje vyšší limity na které nemáš roll.
    • Pribecek
      Pribecek
      Bronz
      Ja vím, ja vím, ja vím. Jen že, problém je ve mě a ten se musím pokusit vyřešit se sebou. Program bude jistě dobrá věc, ale vždy se dá vypnout. Musím na tom zapracovat hlavně já sám.

Jinak děkuju za radu a za pokárání.
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Pribecek původně napsal
      Program bude jistě dobrá věc, ale vždy se dá vypnout.
      Tento se nedá vypnout. Jakmile si nastavíš třeba nějaký stoploos nebo jinou blokaci, tak jede přesně tak, jak má. A i kdyby si se stavěl na hlavu, tak tě to dál nepustí. A věř mi, že ušetří i spoustu $$$.:f_drink:
    • Sanny123
      Sanny123
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 513
      TiltBreaker BYL součastí HM2 SW ... Pribecek používa PT4.... mimo jiné se TILTBreaker už zakoupit nedá.
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Sanny123 původně napsal
      TiltBreaker BYL součastí HM2 SW ... Pribecek používa PT4.... mimo jiné se TILTBreaker už zakoupit nedá.
      já mám pocit, že už to s hemem nemá nic společného a dá se koupit za 49$ samostatná licence.
      http://tiltbreaker.com/buynow/
    • Pribecek
      Pribecek
      Bronz
      Díky pánové, popřemýšlím o tom.
    • Pribecek
      Pribecek
      Bronz
      Dobré ráno.

Právě vstávám, piju kávu a pročítám si články. Narazil jsem na Bleskový BRM. Cely tyden jesem se až do včera k pokru porádně nedostal. Jen pár hand na mobilu ráno před prací. A tak jsem si řekl, že bych to možná zkusil, nebavi mě moc se plácat jen na micro stakes. Možné to určitě je, ale jestli je to pro mě rozumný...
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Bleskový BRM ale potřebuje velkou disciplínu v přecházení stakes (hlavně dolu).
    • Pribecek
      Pribecek
      Bronz
      Nazdar.

Tak jsem zas tu. Abych se přiznal minulý týden jsem toho moc nenahrál, jen vždy pár her když byl čas. A to pouze na mobilu. Což znamená že nemám žádné HH v trackeru. No na mobilním zařízení to byla opravdu hrozná věc, kdy jsem z původních 181usd klesl na 127. tak že jsem si rekl ze to bylo naposledy, kdy jsem hral na telefonu.:f_cry:

Tento týden jsem ale nějaký čas našel. Hral jsem NL2 a 4 FR a zkusil jsem i SH na nl 4. Něco málo jsem vyhrál ale myslím že to mohlo být i lepší. sem tam se nechal zbytečne unest s párem na to aby mi soupeř ukázal vyšší. Na tom třeba zamakat:f_drink:

abych to shrnul.

týden 4

Týden: 3,4
      limit: NL2, 4 FR, NL4 SH
      hand týden: 2789 + neznámo na mobilu
      hand celkem : 8288
      Profit týden Usd: -39,09
      Roll:142,8

Jelikož ted bych měl mít více času-dovolená:f_drink: tak bych měl začít s tou mou hrou něco dělat:f_biggrin:

ukol do 4.1.2016

shlednou videa o preflop planu
      dočíst konečně pozitivní poker
      a dostat se zpět na NL6 (30BI)

Jinak všem přeji pěkné Vánoce a tučné výhry :f_drink:
    • Pribecek
      Pribecek
      Bronz
      RESTAR

ČAUTE.

Tak po delší době, doplnění prostředků, čtení a sledování videí jsem se rozhodl to zase zkusit a dokončit co jsem začal. :f_drink:

Herna zustava 888 zacneme opet na micro. Ale 6 max na nl 2 je bohuzel max BI jen 50 bb:f_frown: Tak, že jdeme rovnou na nl 5.

roll mam od pondelka novych peknych 100usd

Tak snad se to konečně rozjede, a opět hlavně dodržovat roll.

:f_thumbsup: ZDAR:f_thumbsup: