[NL25] [SH] 3bet spot OTT & OTR play...

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players

BB: $49.15
      UTG: $21.32
      MP: $12.76
      Hero (CO): $22.75
      BTN: $11.06
      SB: $20.00

SB - 16k hands, tight reg 19/15/4,4 ; 3bet SB - 4,7 ; SB cold call - 4 ; cbety v 3bet potoch 83/50/0 ; wtsd/w@sd 21/60

PF - standart play
      F - standart call
      T - tu mi ten jeho bet akosi nedaval zmysel, okrem par setov, ktore ma v range - 1c QQ, 6c JJ no a plus nejake bluffy ? Maybe Ax hh...
      R - myslim, ze Tx handy nema v ragne asi ziadne, tak som shoveol, aby som ho vyfoldoval zo setov, ale nebol som z toho nejaky extra happy :f_biggrin:

Nazory ? :f_drink:

Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with K :club: Q :club:
      2 folds, Hero raises to $0.60, 1 fold, SB raises to $2, 1 fold, Hero calls $1.40

Flop: ($4.20) Q :heart: 2 :diamond: 9 :spade: (2 players)
      SB bets $2, Hero calls $2

Turn: ($8.20) J :heart: (2 players)
      SB bets $4, Hero calls $4

River: ($16.20) K :diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $14.75 all in
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Brejci,

pro něj hrozný runout, shove ho dostává pod dost velký tlak, podle mě celkově dobře zahrané, ale v praxi na R bude asi lépe fungovat menší sizing pro induce callů. I pro Tvůj valuebet je klíčové, aby častěji callnul nějaké AK/AA apod., protože se dost snadno na takovémto boardu může stát, že na shove nebude mít >50% a bude v tu chvíli i lepší checknout beh. Zároveň - máš tu kolik bluffů? Ve všeobecnosti platí, že čím víc bluffů, tím horší potřebujeme dát soupeři odds -> tím vyšší sizing potřebujeme volit. Na tomto boardu bys s tímto sizingem musel asi dost otáčet na bluff imo, dost možná i nějaké handy, u kterých bude opět check beh profitabilnější. Teda za mě něco jako ~1/3p.

myslim, ze Tx handy nema v ragne asi ziadne, tak som shoveol, aby som ho vyfoldoval zo setov, ale nebol som z toho nejaky extra happy :f_biggrin:
      Wait what? Jakože to je bluff nebo co?:f_biggrin: Vždyť má AA/AK stále, checkem beh dost hand můžeš porazit, takže pokud toto bylo myšleno jako bluff, tak se mi to teda dost silně nelíbí, ani na bottomu range nejsi ani náhodou, setů má v rangi asi tak 2c?:f_biggrin: (max.5c, pokud JJ teda cbetuje, co nemusí).