[NL25] FR A8s

• lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: 52.84 BB (VPIP: 80.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 5)
      Hero (BB): 100 BB
      UTG: 46 BB (VPIP: 17.90, PFR: 13.14, 3Bet Preflop: 4.37, Hands: 1,758)
      MP: 105.72 BB (VPIP: 50.00, PFR: 50.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)
      CO: 100 BB (VPIP: 16.45, PFR: 13.05, 3Bet Preflop: 4.52, Hands: 2,050)
      BTN: 100 BB (VPIP: 17.58, PFR: 11.20, 3Bet Preflop: 4.58, Hands: 6,070)

SB posts SB 0.4 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A:heart: 8:heart:

fold, fold, fold, BTN raises to 2 BB, fold, Hero calls 1 BB

Flop: (4.4 BB, 2 players) K:diamond: 6:heart: 7:diamond:
      Hero checks, BTN bets 2.76 BB, Hero raises to 8.8 BB, BTN calls 6.04 BB

Turn: (22 BB, 2 players) 5:spade:
      Hero bets 16 BB, BTN calls 16 BB

River: (54 BB, 2 players) J:diamond:
      Hero checks, BTN bets 34.36 BB, fold

BTN wins 51.56 BB

Preflop: Soupeř je tight regulár - call.

Flop: Cbet má 62% a fold to raise cbet 60%. Mám super ruku na raise.

Turn: Jelikož neraisnul flop tak by měl mít v rangi nějaké vylepšené OESD, FDs a top páry. Pot betem bych mohl vyfoldovat hromadu Kx ruk, FDs kde má A lepšího kickera. Takže za mne zase špatný sizing ? :f_o:

River: give up.

Moje flop raising range: 66,77. K těmto 6kombům chci mít 12 kombinací bluffů. (Pot je dost malý). Bluff kombinace: T9s,T9o,Ah8h,QhJh,QhTh,JhTh,Th8h,Ts8s,Tc8c,Ah9h (24).

OTT: Zde chci mít 12 bluff kombinací. A to: T9s,Ah8h,Th9d,Ts9d,Tc9d,Th8h,Ts8s,Tc8c,Ah9h

OTR: Teďka jsem v pasti. Karta co kompletuje FD z flopu je lepší pro callera flop 3betu. Nemám tady co bluffovat/ani vlastně co value betovat. Takže je v pohodě mit na nějakých runoutech pouze check fold ? Nebo mám špatně postavenou range a mělo by tam být od flopu nějaké A:diamond: x?

Díky za komentáře
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj lukasek09,

ono A8hh bude ještě zřejmě celkem silná ruka na xr v těchto pozicích vzhledem k tomu, jak širokou tu zřejmě budeme mít range vs minR,, ale tak ofc pokud víš, že takto masivně overfolduje na xr, tak se mi to líbí. Asi ani defaultně mi to nějak nevadí, ale s těmi ready je to určitě lepší než všechny zbylé možnosti. Otázka je, jestli vůči takovému člověku nechceme give-upovat trochu častěji turn, když je jeho range nejspíš dost silná. Sice OESD bych asi vždy bluffoval, ale vůči takovému člověku je určitě one and done silně na zvážení (obzvlášť pokud např.callnul velmi rychle, tak imo nemá většinou moc v úmyslu foldovat na T).

Co se týče R - tak ty tu imo pořád můžeš sám mít nějakou flush (jestli neraisuješ žádné, tak pak souhlasím, že je to kinda chyba v konstrukci range, tam bys to měl nějak mixnout, abys tyto runouty mohl bluffovat), takže určitě bych tu neměl 100% check, protože to zároveň i bude ztrácet value. Soupeř pořád kromě nějakých flushí má i dost hand jako TP, tzn. ideální by bylo je neblokovat samozřejmě. něco jako AK/AA budou zřejmě handy, které nefoldne na F/T a foldne na tomto runoutu (snad), takže mít eso nebude až taková výhra. Něco jako T8hh/T9s/54s/53s, příp. teda handy s diamondem, které na F můžeme potenciálně raisovat, tzn. A8dx např. No záleží, kolik tam máš komb.value a od toho potom urči, co všechno z těchto ruk chceš bluffovat, myslím si, že blokovat co nejméně vysokých karet (kvůli blockeru na Kx), nebo co nejvíce diamondů tu bude way to go.
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Díky moc, dává mi to smysl. Příště si na to dám pozor až tam mám i nějaké Ad8x :f_thumbsup: