[NL5] 2páry

• Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Docela mě dostal tim donkem na turnu. Při tom tempu na zoomu sem přehlídnul že je to bet pod půl potu, jinak bych turn asi znovu raisoval. Ale moc jistej si nejsem co je tam vlastně správně, už může mít lepší 2p a nějaký draw se tam taky doplnily.

PokerStars - $0.05 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $5.14
      SB: $5.59 (VPIP: 18.75, PFR: 9.38, 3Bet Preflop: 18.18, Hands: 32)
      Hero (BB): $5.00
      UTG: $14.75 (VPIP: 18.46, PFR: 16.92, 3Bet Preflop: 7.35, Hands: 199)
      MP: $4.77
      CO: $5.31 (VPIP: 21.62, PFR: 18.92, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 38)

SB posts SB $0.02, Hero posts BB $0.05

Pre Flop: (pot: $0.07) Hero has Q:diamond: T:club:

fold, fold, fold, fold, SB raises to $0.15, Hero calls $0.10

Flop: ($0.30, 2 players) Q:heart: T:heart: 6:diamond:
      SB bets $0.15, Hero raises to $0.48, SB calls $0.33

Turn: ($1.26, 2 players) K:club:
      SB bets $0.50, Hero calls $0.50

River: ($2.26, 2 players) A:heart:
      SB checks, Hero checks

SB shows 5:heart: 4:heart: (Flush, Ace High)
      (Pre 41%, Flop 36%, Turn 20%)
      Hero mucks Q:diamond: T:club: (Two Pair, Queens and Tens)
      (Pre 59%, Flop 64%, Turn 80%)
      SB wins $2.17
  • 9 odpovědí
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Myslim ze moze byt :f_thumbsup: zahral by som to pravdepodobne rovnako
    • vitouch
      vitouch
      Bronz
      Registrace: 29.06.2011 Příspěvky: 122
      Na turnu bych hrál taky raise, ten jeho bet vypadá přesně jakože chce dobrou cenu na svoji draw, občas to může být pokus o induce, s tím že na 3-bet můžeme v klidu zahodit. Tenhle konkretní river hraju samozřejmě fold na jakejkoliv bet. Jinak po tom raisu na turnu call na neheart ne-A riveru, na heart riveru podle sizingu, přes půl potu bych to zahodil. Otázka je, jestli si jít po těch dvou x/r na vhodným riveru ještě pro value, ale asi jediný z čeho máme value je KhJh, případně Kh9h, takže spíš check back (možná jsem nit :f_biggrin: )
    • Kenda
      Kenda
      Bronz
      Registrace: 25.03.2009 Příspěvky: 89
      Na turnu bude podle mne rais vydělečnější - než call
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Ok vs maly donk osobne raisujem este. No ak by betol over half pot tak to zahram pasivne a na blanku este thin valuebet/foldnem ak by len checkol. Ide o to ze na turne nemame blufing raise range
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      vitouch původně napsal
      Na turnu bych hrál taky raise, ten jeho bet vypadá přesně jakože chce dobrou cenu na svoji draw, občas to může být pokus o induce, s tím že na 3-bet můžeme v klidu zahodit
      A ako vies ze neurobi bluff 3bet ? Co tak neraisovat a nechat mu v rage vsetky bluffy ? Navyse moze mat silnejsie ruky, takze preto by som neraisoval...

Medik25RNMD původně napsal
      Ide o to ze na turne nemame blufing raise range
      Neviem ci sa nad tymto zamysla nejaky NL5 reg nieto fish, takze tym by som sa netrapil...Ale inac hej, mas pravdu, velmi tazko by sa mi tam hladali bluffy, mozno nejake Ax hh alebo combodraw no a to by som mozno ani nepovazoval za bluff :f_drink:
    • vitouch
      vitouch
      Bronz
      Registrace: 29.06.2011 Příspěvky: 122
      Nevěřím tomu, že bude někdo na NL5 zoomu tak sick, aby 3-betoval turn jako bluff, ještě donedávna jsem ten limit hrál a v 99% případů je to value.

On tam má kopec flush-draws, straight draws, ze kterých raisem dostaneme value. Naopak nepředpokládám, že bude OOP zkoušet floatovat nějakej random air, ze kterých se raisem o value připravujem. Call se dá určitě hrát taky, ale myslím si, že raise bude určitě víc +ev.

To, že tam nemáme bluffing range je pravda, nicméně na NL5 to podle mě vůbec nevadí, protože to nikoho ani nenapadne.
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Mas pravdu. Staci si v.podstate polozit len otazku ci mam este value, ak je odpoved ano tak tlacim peniaze do stredu stola.
      Zbytocny leveling je na skodu na tychto limitoch.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Shamway99,

defaultně bych to hrál podobně až na to, že na R bych zvažoval otočit to na bluff. Máš tu někdy horší handu? Žádné horší handy imo na F pro vlaue neraisuješ a bluffy improvenuly, takže to na mě působí jako bottom range a pravděpodobně bych to turnoval na bluff a snažil se vyfoldovat lepší 2p/sety. Vůči potenciálně slabšímu hráči mi raise T přijde okish vůči tomuto sizingu, souhlasím s tím, co ostatní psali.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      cau, btw vs 3bet OTF, callujeme nebo raisujeme?