[NL10] KTs

• Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Pacific No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Pacific Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

BB ($13.93)
      UTG ($12.37)
      MP ($12.35)
      Button ($10)
      Hero (SB) ($12.05)

Preflop: Hero is SB with ,
      3 folds, Hero raises $0.30, BB calls $0.25

Flop: ($0.70) , , (2 players)
      Hero checks, BB checks

Turn: ($0.70) (2 players)
      Hero bets $0.52, BB calls $0.52

River: ($1.74) (2 players)
      Hero bets $1.30, BB raises $5, Hero calls $3.70

Total pot: $11.74

Results below:

Hero had K, 10 (three of a kind, Kings).
      BB had Q, K (full house, Kings over Queens).
      Outcome: BB won $11.16

Soupeř je regulár, 26/20 11%3b, na flopu potkontroluji. Turn betuji river dostávám po betu raise. Normálně bych to foldoval, ale nedává mi jeho line smysl. Jedinný co by dávalo smysl je fh 888. Na flopu jsem očekával že by Kx ruky betoval. Pokud potkontroloval tak by měl mít horšího kinga jako já. Proto ten call na riveru :)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Guteres,

v těchto pozicích cbetuji F, QQ/KK/AK a možná ani KQs minimálně v těchto pozicích tak často nemá a tak imo máme best hand dost často a určitě i víc street value. Kdyby board byl K82r, tak okish, ale tady je dost možných GS/OESD a i kdybych měl jen 2str value, tak je raději vezmu na F/T a např. x/c-nu R, čímž dám soupeři prostor tyto handy stabnout. As played - ty moc lepších ruk asi nemáš, pokud teda na F nemáš nějakou x/r range (můžeš mít), takže z tohoto hlediska je to v pořádku, jestli je to dobré exploitativně - záleží na tendencích soupeře, případně timing tellech, jestli nějaké dal etc. Většinou bych na těchto stakes foldoval.