[NL25] AQs 3bp vs fish

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

tohle je handa podobná té předchozí, ale často mám pocit, že nevím jak to zahrát. Potřebuji si to ujasnit :)

Díky

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $24.71 (123.6 bb)
      Hero (BB): $21.24 (106.2 bb)
      MP: $21.53 (107.7 bb)
      CO: $16.72 (83.6 bb) fish, 29/20/9, ft3b 27, 4b 0 (32), ftcbet F 44 (45), wts 30
      BTN: $38.87 (194.4 bb)

Preflop: Hero is BB with Q A
      MP folds, CO raises to $0.40, 2 folds, Hero raises to $1.40, CO calls $1.00
      Villain je fish, hodně calluje na 3bety --> 3betuji pro value.

Flop: ($2.90) 7 3 7 (2 players)
      Hero bets $1.45, CO calls $1.45
      Na flopu si myslím, že cbet je lepší než x/c. Nevadí mi vyhrát hned na flopu, mám 2 OC, BDFD, implied odds v podobě hitu Q, A. Na druhou stranu x/c udržím ve hře jeho blafy, které porážím, ale pasivní hrou dotuju DM do potu.

Turn: ($5.80) 8 (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.90, Hero folds
      OTT checkuji, někdy můžu dostat free kartu, někdy se to může procheckovat do SD a můžu vyhrát proti horšímu Ax.
      x/c mi přijde jako pálení peněz plánu na R, navíc nemám dobré pot odds.
      Neimprovenul jsem, proto se mi druhý barrel nelíbí. Vyfolduju pouze jeho floaty, mby low PPs?

Jak byste to hráli?

Ještě jedna otázka: byla by naše hra jiná vs reg, který stealuje z BTN? (Hero BB, karty stejné, akce stejná)

Díky moc :f_thumbsup:
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Axxius,

vůči rybě se mi to líbí, ale je určitě možnost hrát i přímo x/c na F. Je to kinda guessing game, ale na druhou stranu občas můžeme inducenout stab od nějakého airu a je šance, že zkusí bluffovat naše outy, takže na A/Q bychom mohli mít dobré impl.odds. Cbet a one & done hra bude ale určitě zisková taky vůči wide rangi na takto dry boardu. Jinak k otázce...vůči regovi - hrál bych v podstatě range play a ta by tu byla pro mě cbet se skoro celou rangí + menším sizingem (1/2p, nebo i nižší). Ať už tu mám víc polar nebo linear range, tak vždy tu budu méně capped a mít určitě dost velkou range výhodu a měl bych hrát ten board dost aggro. S handou jako AK/AQ tu máme valuebet na F, pokud ten hráč flaotuje dostatečně wide.