[NL10] AA na spárovaném boardu vs donk na T

• japy4
      japy4
      Bronz
      Registrace: 18.03.2013 Příspěvky: 108
      PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BB: 102.5 BB (VPIP: 31.03, PFR: 20.69, 3Bet Preflop: 9.09, Hands: 29)
      UTG: 49 BB (VPIP: 25.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)
      CO: 376.6 BB (VPIP: 25.00, PFR: 25.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 4)
      Hero (BTN): 100 BB
      SB: 99 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 2)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has A:heart: A:club:

UTG calls 1 BB, fold, Hero raises to 5 BB, fold, BB calls 4 BB, fold

Flop: (11.5 BB, 2 players) T:club: 4:heart: T:heart:
      BB checks, Hero bets 6.6 BB, BB calls 6.6 BB

Turn: (24.7 BB, 2 players) 9:spade:
      BB bets 15.7 BB, HERO?

PF: izoluju si fishku, calluje mě pravděpodobně reg. Jeho range odhaduju na 88-JJ; JTs-KQs. Jiné handy by tu mimo pozici snad callovat neměl (možná nižší pp)

F: stnd cbetuju, dostávám call.

T: pro mě dost zvláštní donk, rozmýšlím nad callem nebo reraisem(ale nechci se izolovat do Tx) fullhouse nebo lepší nepředpokládám, že by takto donknul, takže JTs-QJs, možná JJ? JTs má dvě komba QJs buduli počítat všechny tak 4 + 6 JJ (donknul-li by OESD) tudíž by byl lepší RR/shove pro protekci/value ?
  • 6 odpovědí
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Ja by som callol a pravdepodobne callol aj river bet, keby tam vsak bombol nejaky overbet alebo take nieco, tak asi aj fold...

A inac tento spot za BB mam ovela sirsiu range ako tu co pises a aj od villaina ktory mam stats 31/20/9 by som cakal sirsiu, no ale je to velmi mala vzorka, takze to moze byt skreslene...
    • japy4
      japy4
      Bronz
      Ahoj,
      ta range na straně BB mě zajímá. Já mám právě v těchto spotech dost úzkou. Mohl by si mi ji trochu přiblížit, např. co tam zhruba calluješ?
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj, já bych na F checkoval back, pokud má KQ, tak právě chceš, aby hitnul svůj out na T a dostal si z něj value. Navíc máš A-heart, takže nemáš důvod se nějak bát flush draws, které skoro mít nebude. Možná může mít nějaké KQhh, ale to je asi tak všechno. Raise na T na jeho donk podle mě nepřipadá v úvahu, akorát by ses vyizoloval, takže bych callnul a v případě velkého betu na R a rychlého timingu foldnul.
      Ale každopádně jak říká někdy Katri - já bych se do toho spotu nedostal :D
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj japy4,

já v těchto spotech mám 2 možnosti - xbeh, nebo bet 1/3p s velkou částí range a betovat potom i JJ+. Problém s tím, že začneme okamžitě s velkým sizingem je ten, že můžeme velmi rychle vyfoldovat velkou část range soupře a může se nám snadno stát, že se někde izolujeme do lepších ruk, pokud půjdeme nějaký multiplestreet barrel. As played na tom T máš rozhodně jen dvě možnosti - call/fold. Raise je dost jasná overplay, když soupeř není vůbec capped, akorát ho vyfolduješ z bluffů.

K rangi soupeře - přece jen calluje vs 5bb izo, takže jeho range až tak široká nebude, byť to je BBvsBTN. Jak by tu vypadala moje CC range? Moc často se do těch spotů nedostávám (izo je většinou z BTN tak 3-4bb), ale odhadem něco jako TT-22,AQs-A5s,K9s+,QTs+,J9s+,T9s,98s,AQo-ATo,KJo+,QJo. Bohužel ryba nemá fullstack a tak by mi moc nestálo za to callovat nějak moc spekulativních ruk, i 22-44 bych dost možná foldnul.
    • japy4
      japy4
      Bronz
      Ahoj,
      díky za tu range. Zjišťuji, že tady mám docela leak a sem tu v CC moc utažený.
    • Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      japy4 původně napsal
      Ahoj,
      díky za tu range. Zjišťuji, že tady mám docela leak a sem tu v CC moc utažený.
      No zaklad je vediet uhrat svoje range, takze nieje nic zle mat najskor tighter range a postupne so skillom ich rozsirovat ;)