Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] [SH] squeeze spot facing river 2x pot shove

• Brejci
      Brejci
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 294
      Poker Stars $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players

CO: $20.00
      Hero (BTN): $24.08
      SB: $12.08
      BB: $26.24
      UTG: $40.61
      MP: $17.26

UTG - lepsi reg, 24/17/5,5
      MP - fish za 54 hands 43/24/0

PF - celkom standart squeeze imo, ako bonus sa mozem izolovat s fishou no stane sa presny opak...myslim, ze UTG moze byt necappnuty v tomto spote, hoci je oop

F - tu som si nebol isty, ci chcem cbetovat resp. co by som cbetom dosiahol...mozno nejaky 1/3 protection bet by sa dal spravit, ale ako som pisal, myslim si, ze villain moze byt uncapped a teda moze mat AK, KK, AA a navyse ma aj 66, 99...
      - volim teda check back ako protection checking range (vhodna handa ? Lepsi AK ?) s tym, ze je to take way ahead way behind imo

T - tu cakam bet od villaina velmi casto a samozrejme callujem

R - bol som ochotny callovat vela sizingov, ale toto som necakal. Myslim, ze konkretne tento villain dost zamakal na svojej hre a hra ovela lepsie ako som bol zvyknuty, teda hlavne je ovela agresivnejsi vo vhodnych spotoch a tak...No a ak ma coaching od nejakeho NL100 regulara, tak sa urcite bavili o turnovani SD value na bluff a myslim, ze toto je celkom dobry spot, aby napr nejake PP shoveol, ci ?
      Akoze moja range tu vyzera dost slabo a celkom mi dava zmysel za neho tato line, ale neviem co mam robit :f_biggrin: Nakoniec som foldol a dovod moze byt prekvapujuci :f_biggrin:
      Jeho som skoro nikdy nevidel pouzivat chat a to s nim mam odohrane tisicky hands, a ked hej, tak po hande napisal nieco, ale teraz shoveol a napisal " QQ? " Myslim, ze pouzije chat skor v pripade, ze ide o value ako o bluff...

Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with Q :heart: K :spade:
      UTG raises to $0.60, MP calls $0.60, 1 fold, Hero raises to $2.20, 2 folds, UTG calls $1.60, 1 fold

Flop: ($5.30) K :club: 6 :diamond: 9 :spade: (2 players)
      UTG checks, Hero checks

Turn: ($5.30) 4 :club: (2 players)
      UTG bets $2.80, Hero calls $2.80

River: ($10.90) 6 :heart: (2 players)
      UTG bets $35.61 all in
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Brejci,

tady to psaní do chatu jsem nikdy nepoužíval a myslím si, že dost možná asi sám soupeř nemusí mít v tomto nějakou logiku a půjde jen o to se Ti dostat do hlavy a rozhodit Tě z Tvého běžného thought process. Jaký by mělo dávat smysl, že shovne a putne Tě na QQ, co ano, bude asi celkem častá handa v tomto spotu. Nevím. Může jít jak o bluff ve smyslu: "vím, že máš relativně silný bluffcatcher a tak Ti to napíšu aby to vypadalo, že nemám bluff a přitom mám" a nebo to taky může znamenat "vím že nemáš Kx a že shove pro value necallneš, ale když Ti napíšu, že máš QQ, třeba Ti dojde, že já vím že máš slabou handu a tak chci v tomto spotu bluffovat...a přitom nebluffuji". Tzn.nechci říkat, co je správně a co není, jen tím chci říct, že napsat "QQ?" do chatu a shovenout může znamenat cokoliv, může se Tě prostě jen snažit vylevelovat ať už do foldu či callu, ať už má bluff či value.

S KQ jsem docela vysoko v rangi a blokuji trochu KK/AK, takže call vůči stnd sizingu je fajn, vůči overbetu bude v teorii záležet dost na tom, jak hrávám na F AK/KK+ a jak vypadá celá Tvoje range. Exploitativně - spíš na těchto stakes necalluji light (ve smyslu pure bluffcatchery, které nebeatují žádné made hands), takže bych se klidně přikláněl k foldu bez dalších readů na soupeře.