[NL10] QJs

• Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php

Hero (SB) ($10.22)
      BB ($18.21)
      UTG ($10.70)
      MP ($10) Soupeř 21/17 agrese 2 Folduje 2x z 6 případů. H:270
      CO ($8.44)
      Button ($11.06)

Preflop: Hero is SB with ,
      1 fold, MP raises $0.30, 2 folds, Hero raises $0.85, 1 fold, MP calls $0.60

Flop: ($1.90) , , (2 players)
      Hero checks, MP checks

Na flopu nemám 2 streety value, proto volím check

Turn: ($1.90) (2 players)
      Hero bets $1, MP calls $1

Myslím si že zde mám nejlepší ruku, proto betuji s plánem check call river
      River: ($3.90) (2 players)
      Hero checks, MP bets $3.20, Hero calls $3.20

Tady si nejsem jistý, jestli to neměl být fold. I ten bet.... neodolal jsem a callnul.... Jak by jste to zahráli vy?
      Total pot: $10.30

Results below:

Hero had Q, J (one pair, Jacks).
      MP had A, J (flush, Ace high).
      Outcome: MP won $9.84
  • 3 odpovědí
    • aronpoker1
      aronpoker1
      Bronz
      Registrace: 30.04.2011 Příspěvky: 175
      nazdar

tuto ruku calujem PFR ale as played bet/foldujem R 1/2 sizingom verim ze tam budeme mat 50% eq vs jeho caling range
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Guteres,

no nevím jak vypadá Tvoje range PF. Na takto pasivních limitech na SB budu mít určitě calling range vůči EP/MP a QJs bych tam měl. Když už bych ji 3betovat, tak zřejmě z důvodů, že chci 3betovat linear a potom bych na tomto boardu cbetnul s 1/3p s prakticky celou rangí a tuto handu hrál cbet F + x/c T. Fajn na těchto stakes ale je to, že můžeš hrát v podstatě pro každou ruku přesně to, co si myslíš, že je pro ni highest EV. Takže nevidím problém hrát i xF + bet T/R, pokud si myslíš, že nemáš 3str value a dostaneš častěji cally od underpairů.
    • lukasuhlir
      lukasuhlir
      Bronz
      Registrace: 02.12.2015 Příspěvky: 8
      Ahoj,

na konci bych to složil. Už s tím mám fakt špatné zkušenosti a většinou, když mi někdo přihodí na poslední kartu tolik, tak neblafuje. Na těchto limitech lidi hrají i s 5, 6 takže hrozila barva, postupka, prakticky všechno.