[NL50] AJo vs fish

• Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      Party, $0.50/$1 No Limit Hold'em Cash, 8 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $103.61 (103.6 bb)
      Hero (BB): $101.78 (101.8 bb)
      UTG+2: $149.64 (149.6 bb)
      MP1: $154.77 (154.8 bb)
      MP2: $117.97 (118 bb)
      MP3: $129.73 (129.7 bb)
      CO: $232.22 (232.2 bb)
      BTN: $41.69 (41.7 bb)

Preflop: Hero is BB with J A
      UTG+2 raises to $2, 3 folds, CO calls $2, BTN calls $2, SB folds, Hero calls $1

Flop: ($8.50) T T J (4 players)
      Hero checks, UTG+2 checks, CO bets $4, BTN folds, Hero calls $4, UTG+2 folds

Turn: ($16.50) 2 (2 players)
      Hero checks, CO checks

River: ($16.50) T (2 players)
      Hero bets $9.94, CO folds

Results:
      $16.50 pot ($0.82 rake)
      Final Board: T T J 2 T
      Hero mucked J A and won $15.68 ($9.68 net)
      CO mucked and lost (-$6 net)

UTG+2 - 30/9
      CO - 25/12 (regfish)
      BTN - 30/1

Nevím, jestli PreFlop isoraisovat, protože jakoby všichni jsou fishe, tak proč si izolovat jen jednu a navíc se často stane, že budu hrát OOP 3/4way a to s touhle handou není žádný zázrak. Takže ok call?
      OTF - donkujete? Mě se zpětně asi líbí víc ten donk, ale když už jsem to sem postnul, tak se ptám.
  • 5 odpovědí
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Registrace: 02.04.2011 Příspěvky: 5,692
      Ahoj, reflop jdu určitě raise, právě proto, žeta handa nehraje úplně ok multiway. Ikdžy by ti callnuli všichni tak pot už bude tak velký, že se tolik draws bát nemuséš, prtže to tadm dostaneš max na dvě streety.

As played donkuju, tydle multiway spoty hrjau hodně donkama i co se draws týká...

River bych bombnul, pokdu ten hráč chce bluffcatchnout tak mu bude vcelku jedno jeslti to bude close to pot a nebo půl potu....
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,208
      mne sa as played paci skor river 1/5
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Marffi97,

PF obojí je ok, tady by se mi víc líbil sqz, kdyby UTG i CO byli regové a nejhorší hráč byl na BTN, čímž si ho můžeme častěji izolovat. Horší by to bylo, kdyby největší fish byla hned na UTG a stalo se často to, že si to callne a potom spolu s ním i zbytek stolu. Tady je fishy v podstatě celý stůl a imo příliš často se stane právě to, že skončíme stejnak v 3-4w potu o velikosti 40bb+ s AJo, což pro mě není zrovna ideální situace a preferoval bych tu asi spíš call, ale jak jsem psal - obojí je imo okish.

As played postflop se dá i donknout, když jsou všichni v potu fishy, tak to ani nemusíme nějak balancovat. Jde nám hlavně o protekci a zajistit si to, že se to neprocheckuje, čímž by došlo k dost velkému EQsharu vůči tolika rangím. Na R - myslím si, že se asi všichni shodneme na tom, že nejhorší je tady betnout něco jako 1/2p (alespoň tak se mi to zdá), imo buď bomb a doufat, že fish nefolne nikdy žádný FH, nebo betnout nějak malinko pro induce (ať už raisu od horších FHs či bluffu, nebo call od Ahigh). Asi bych se přikláněl spíš k velkému sizingu, pokud nemám info, že je nějak spewy. U ryb defaultně spíš předpokládám, že budou častěji stationish/pasivní.

Ono někdo si může říct, že majorita jeho range přece není horší FH, protože by PP třeba necbetoval, ale to imo u fishe vůbec není pravda, fish si klidně cbetuje merged any PP právě a může tu mít tedy poměrně dost slabších FHs, takže mě se i ten sizing lehce pod 10$ líbí, možná dělám taky chybu, ale volil bych v podstatě úplně stejný jako ty.
    • bassImpulse
      bassImpulse
      Basic
      Registrace: 10.11.2014 Příspěvky: 9
      NL50?
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      All@ díky za názory. Šlo mi právě hlavně o ten preflop. Často se mi stává, že takhle 2-3 fishe limpnou a já nemám moc představu o tom, co chci iso raisovat a co ne.

BasSImpulse: nedá se dát předopona NL100, takže dávám NL50. A postovat do TLN nemůžu, protože nemám diamond