[NL10] Two pairs in 3bet pot vs fish.

• Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 2830974
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

SB: $20.88 - VPIP: 37, PFR: 10, 3B: 20, AF: 2.7, Hands: 30
      BB: $3.98 - VPIP: 50, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0.7, Hands: 22
      CO: $13.04 - VPIP: 53, PFR: 2, 3B: 0, AF: 0.9, Hands: 49
      Hero (BTN): $10.00 - VPIP: 22, PFR: 18, 3B: 6, AF: 2.2, Hands: 186420

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 8 :heart: T :spade:
      1 fold, Hero raises to $0.25, SB raises to $0.40, 1 fold, Hero calls $0.15
      Ahoj, PRF steal možná už trochu spekulativní proti 2 slabým hráčům, ale pořád si myslím EV+ situace.
      Flop: ($0.90) A :spade: 8 :club: T :club: (2 players)
      SB bets $0.40, Hero raises to $1.95, SB calls $1.55
      Na flopu jdu vysokým sizingem pro maximální value.
      Turn: ($4.80) 4 :club: (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.50, SB calls $2.50
      Tady mám největší problém jak zahrát handu, rozhodl jsem se jít bet/call. Jak tu uvažovat?
      River: ($9.80) 9 :club: (2 players)
      SB bets $5.10, Hero folds
      River standart fold? Díky.
  • 8 odpovědí
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      Ahoj, preco si myslis ze je to fish, ved v podstate nemas na neho vzorku. Ak je fish tak by som potcontroloval uz na flope a siel call, pretoze nechcem jeho blufy odpalit. Turn skompletoval flush a prave tejto situaci sa snazim vyhnut.. Potom co si raisol flop a dorazila farba nevies na com si. Ako si zahral, tak by som betoval turn asi 1 dolar a river vzdy foldujem proti rybe na tejto strukture.
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Registrace: 02.04.2011 Příspěvky: 5,692
      preco si myslis ze je to fish

První indikátor je velký rozdíl mezi vpip a pfr, který se projeví už na malé vzroce a druhá věc je ten jeho min 3bet. To regové nedělají.

Ak je fish tak by som potcontroloval uz na flope a siel call, pretoze nechcem jeho blufy odpalit.
      Proti hráčovi o kterým nic moc nevim si chci jít pro value, protože nikdy nevíš jak bude hrát svoje bluffy. Jeslti zahraje one and done a podobně. Navíc tím spíš že je fish, tak tím víc jsem pro raise na flopu, protože bude mít hromadu draws a tps, který nás zaplatí.

Potom co si raisol flop a dorazila farba nevies na com si.
      Stále calluje tps na turnu a něco jako pár plus fd, takže můžem jt v klidu bet/fold. S tim, že fish tu většinou raisne jen lepší.

Turn skompletoval flush a prave tejto situaci sa snazim vyhnut
      Tomu se samozřejmě chceme vyhnout, ale ne tím, že tam jeho flushdraws pustíme zadarmo. Ty právě chceš aby zaplatil co nejvíc pokud hraje draw->raise flop

As played hraju stejně.
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Díky za názor confidant91, podobné agrumenty jsou tu chtěl napsat. Na F určitě Raise, flop extrémně dobře trefuje 3bet slabšího hráče (jeho pravděpodobnou range Axs, AKo, AQo), za 1- chci dostat jeho silné ruky pod co největší tlak a umožnit mu udělat co největší chybu, za 2- naše ruka je sama o sobě dost zranitelná na T (A, K, Q, xc).
      Největší problém jsem měl se sizingem na T, jestli jsem ho nastavil dobře, b/f bude dobrá strategie. Souhlas.
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Hrali by ste takto aj proti regovi? Povedzme, ze neminraisol a donkol pot.
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Pokud by soupeř REG na SB pouze dorovnal steal a DB F, tak bych hrál velmi opatrně. Dokážu si představit, že by svoji calling range dost rozšířil kvůli rybě na BB, hlavně o Axs, PP, SC. Moc si nedokážu přestavit, co horšího mě na takové struktuře dorovná po mém navýšení. Většinou dorovnávám a snažím se zapsat co jsem viděl v showdownu.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      pepan47 původně napsal
      Hrali by ste takto aj proti regovi? Povedzme, ze neminraisol a donkol pot.
      Když reg dá normální 3b tak naše T8o prostě foldnem preflop. A že by reg callnul pre a pak donknul pot taky moc často nevidim. Tohle je takový moc hypotetický.
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Okis
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Rasi4R,

PF ok s rybama na blindech, proti takto malému 3betu nefolduji snad nic, postflop easy raise a určitě bet T, jeho min3b PF vnímám spíš jako silnou ruku (fishy logika: mám silnou ruku a chci dostat call, bojím se aby nefoldnul), tzn. range kde může být dost Ax, které stále nefolduje a poměrně málo flushí imo. Naše handa je poměrně dost zranitelná a tak betuji pro protekci/value. R wasy fold, tady se moc dělat nedá, asi těžko bude fish otáčet něco jak o AKhh na bluff.