[NL5] SH Flop FD

• vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,708
      Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2831976
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

MP: $5.22 - VPIP: 17, PFR: 12, 3B: 3, AF: 2,5, Hands: 173
      CO: $2.86 - VPIP: 50, PFR: 30, 3B: 11, AF: 2,5, Hands: 20
      BTN: $4.84 - VPIP: 11, PFR: 8, 3B: 5, AF: 1,9, Hands: 158
      Hero (SB): $6.01 - VPIP: 20, PFR: 14, 3B: 4, AF: 1,3, Hands: 17675
      BB: $6.44 - VPIP: 12, PFR: 9, 3B: 5, AF: 10,0, Hands: 69
      UTG: $5.07 - VPIP: 18, PFR: 12, 3B: 0, AF: 1,5, Hands: 51

Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with Q :spade: K :spade:
      4 folds, Hero raises to $0.15, BB raises to $0.45, Hero calls $0.30

Flop: ($0.90) T :spade: 4 :spade: 2 :diamond: (2 players)
      Hero checks, BB bets $0.57, Hero raises to $1.45, BB calls $0.88

Turn: ($3.80) J :club: (2 players)
      Hero bets $2.05, BB raises to $4.54, Hero calls $2.06 all in

River: ($12.02) Q :diamond: (2 players - 1 is all in)

Preflop proti jeho neznámé range calluju s celkem dobrou handou. Má sice vyšší agresi, ale nepřikládám jí nějaký význam pro 70 ruk. Budu sice oop....
      Flop mám FD. Plán je X/R. mohl bych vyfoldovat nějaké AK,AQ,......horší už to bude s OP,ale už by asi točil JJ+, jestli by je teda 3betoval preflop, ale on jen calluje můj rr....takže JJ+ odpadá?????? S čím teda calluje? Draw? v tom případě by preflop mohl 3betovat i nějaké SC či :As: :Js: ,:As: :Ts:
      N Turnu pokračuju v blafu. Otevřela se mi OESD, mám FD, myslím že na Rr to nezahodím proti 17%.....

blbost????
  • 5 odpovědí
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 444
      Já bych to už preflop zahodila. Jsme OOP a naše handa bude často pozadu za jeho 3bet rangí. Callem se dostaneme zbytečně do složité situace.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Nejsem si úplně jistej tim c/r na flopu, možná bych to radši zahrál x/c, protože ve value máme jen pár setů a asi to v klidu vyváží Axss. Ale nějakej velkej omyl to nemůže být. Turn nejde zahodit na ty odds.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Fold PF nikdy, jednoznačný call. Na F jen calluju, protože pro value tu nemám nic. 22 i 44 folduju PF a JJ točím PF, takže jediná good handa, co tu mám je AJ a to rozhodně na F raisovat nechci. Takže bych calloval s plánem přehodnotit T, na tomto T se dá jít znovu X/C, případně pokud bys věděl, že je hodně agresivní a má širokou 3betting range PF, tak bych šel x/shove T.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 773
      Ze soupere se sice klube nit, ale s timto vzorkem to stale neni vubec jiste, kolikrat mam pri tomto samplu take podobne staty a hraju neco jako 28/21, takze KQs je jasny defend pf, mozna bych proti nemu trochu overfoldoval, ale KQs jsou stale dost vysoko.

Na flopu bych jen calloval, protoze mame v rangi hodne 2nd PP a Tx, se kteryma chceme take jen callovat a 2p+ mame tak malo, ze imho neni dobre mit tady raising range.

Kdyz callnul nas raise, tak ja si myslim, ze bude mit nejcasteji ty TT+ a k tomu obcas nejake FD a Tx ale majorita budou imo ty OPs. Takze fold equity cekam dost malou, takze bych mu dal sanci udelat chybu tim, ze checkne, nebo vsadi malo s temi TT+.

Ale dost to zalezi na tom, kolik ma v rangi tech Tx, kdyby jeho staty byly na vetsim samplu, tak si myslim, ze dost malo a hral bych tak jak jsem psal, kdyby mel pf vyssi 3b, tak bet turn bude imo lepsi diky vetsi FE.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj vinni48,

PF je tu určitě standard, nevím jak moc tight range bych musel mít, abych toto foldnul. Postflop jsem rozhodně za x/c. Máme ruku, která je dost silná na x/c a bylo by ji rozhodně škoda na x/r/f. Navíc toho ani moc nereprezentuješ a nemyslím si, že je dobré tu raisovat cokoliv, tzn. hrál bych ten board jenom x/c nebo x/f. na T bych potom hrál opět x/c. As played T bet s takovou EQ nebude špatný asi nikdy a zahodit kvůli odds taky nemůžeš, ale spíš než o T tu jde o suboptimání hru OTF.