[NL25] KJs monster draw

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $20 (100 bb)
      BB: $29.36 (146.8 bb)
      UTG: $20 (100 bb)
      MP: $6.80 (34 bb)
      CO: $22.71 (113.6 bb)
      BTN: $79.93 (399.7 bb) unknown

Preflop: Hero is SB with K J
      3 folds, BTN raises to $0.80, Hero calls $0.70, BB calls $0.60
      KJs mám standardně v 3betting rangi, tady jsem ale čelil netradičnímu openu 4bb, proto jsem se rozhodl pouze pro flat s tím, že handa je pořád dost silná a skrz vyšší open nečekám tak často light Sqz od BB.

Flop: ($2.40) 9 A T (3 players)
      Hero checks, BB checks, BTN bets $2, Hero calls $2, BB folds
      x/c by měl být standard.

Turn: ($6.40) 7 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $4.48, Hero calls $4.48
      Turn mi přidává EQ. Mám 15 outů tj. i x/c je +EV.

I proti jeho topu mám 30% EQ. Jestli to dobře počítám, na +EV x/s by mě měla stačit 35% FE.

Čemu byste dali přednost?

River: ($15.36) J (2 players)
      Hero checks, BTN checks
      As played na R jsem už nic nevymýšlel, napadl mě i db shove ale nechtěl jsem se pouštět do nějakých velkých projektů.

Díky :)
  • 7 odpovědí
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      Nebude lepší donk OTF? Řekl bych že máme dobrou FEq a na tomhle boardu by BTN mohl často checkovat back.

OTT bych šel raaději x/c. Bál bych se, že indusnu BTNa např s AQ pro call jelikož mi nemáme v rangy žádné sety a asi ani žádné str8
      e.: a AQ je jedno z nejhorších comb v jeho rangy. Navíc ostatní draw dominuješ, takže to je škoda vyfoldovat tenhle typ hand
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Marffi97 původně napsal
      Nebude lepší donk OTF? Řekl bych že máme dobrou FEq a na tomhle boardu by BTN mohl často checkovat back.
      Nám nějak vadí když btn checkne flop?
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      Shamway: s nasema value handama ano a nechcem donkovat jen bluffy
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Asi nechceš donkovat jen value. Mě to až tak moc nevadí, klidně hraju mw spoty poctivě, oni nejsou až tak často aby to někdo přečet a využil.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Myslím, že by se dal i F hrát x/r vzhledem k tomu, že vůči 4x openu si dovedu představit flat s 99, TT i ATo a ATs, 9Ts, takže value tam mít budeme.
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      Jj to je fakt. :f_thumbsup:
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Axxius,

moc se mi nelíbí se vůči vysokému sizingu SB vs BTN adjustnout tak, že začneme víc callovat. Máme akorát tak horší odds a riskujeme, že budeme muset hrát 3w poty bez pozice/iniciativy, příp.občas zadotujeme a foldneme vs sqz. Rozhodně preferuji stále 3b, já těm sizingům nějaký kredit nedávám, podle mě to je stále dost random od fishe.

As played postflop - předpokládám, že BTN je fishy po jeho PF sizingu (pokud teda není BB fish, co by teoreticky mohlo znamenat, že reg na BTN zvyšuje sizing právě kvůli němu), takže bych vůbec nepřemýšlel o balancu a hrál to, co je highest EV pro moji ruku. KJcc bych hrál stejně jako ty.