[NL25] QQ 3bet SB vs BTN

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      soupeř 21/18/10 fold na 3bet 53 za 750hand.

Jeho raise na F mi moc smysl nedává, AA,AK v rangi pravděpodobně nemá. Pocket 2 taky asi ne, ale teoreticky je tam mít může. Takže jediné, co tam má pro value jsou 66 3c a A6s 3c. Jak hrát T? je to dost špatná karta a vzhledem k mojí range to už defendovat nepotřebuju. Budu mít strašně moc Ax hand + na T i velké množství flush draws, které můžu zahrát x/shove + KK - celkově to bude 71% z mojí F range, takže QQ vypadají jako jasný fold. Spíš by mě zajímalo co takto může soupeř zahrát a jestli ho nemohl inducenout můj F bet, kterému asi nerozumí.

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $20 (100 bb)
      BB: $8 (40 bb)
      UTG: $62.72 (313.6 bb)
      MP: $8 (40 bb)
      CO: $22.43 (112.2 bb)
      BTN: $21.95 (109.8 bb)

Preflop: Hero is SB with Q Q
      3 folds, BTN raises to $0.60, Hero raises to $2, BB folds, BTN calls $1.40

Flop: ($4.20) A 6 2 (2 players)
      Hero bets $1.40, BTN raises to $3.40, Hero calls $2

Turn: ($11) K (2 players)
      Hero checks, BTN bets $5, Hero folds

Results:
      $11 pot ($0.55 rake)
      Final Board: A 6 2 K
      Hero mucked Q Q and lost (-$5.40 net)
      BTN mucked and won $10.45 ($5.05 net)
  • 3 odpovědí
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Ahoj na flope urcite check callujem. Davame si pokutu a horsie karty nam nezaplatia.

As played ten sizing sa mi nepaci lebo reprezentuje horsiu handu a navyse nema charakter protection betu.
      Ten call na 2 bet je spew imho.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

Ahigh boardy takto nehrávám. Uvedu příklad, proč je Ahigh board tak jiný. Přijde Q62r a my s naši linear rangí betneme např. JJ - nejen že teda dostaneme cally od horších PPs, ale zároveň i od dost Ahighs, vůči kterým se protektujeme zároveň, co obv na Ahigh boardu neplatí.

Jediný důvod, proč bych betoval handu jako QQ na Ahigh boardu je ten, že bych ji plánoval hrát b-b-shove jako bluff (např.nějaké QQdx na runoutech, kde přijde diamond). Je to logické, blokujeme AQ, co je best Ax (kromě 2ps) v tomto spotu a přes check se vůči někomu agresivnímu budeme těžko dostávat na SD stejně. Nicméně je tento limit tak aggro, aby to byla best play? Nemyslím si. Tzn. x/c a x/f T bude asi standard a 1/3p sizing bych tu spíš nepoužíval.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Aha, já jsem právě myslel, že s linear rangí chceme hrát 100% cbet s 1/3sizingem na všech boardech. Takže vyjímkou budou bordy jako A-high a nějaké 789sss? případně 9TJ atd.?