Pokersnowie sqlite3 error 14

• Korbacik9
      Korbacik9
      Bronz
      Registrace: 22.08.2012 Příspěvky: 21
      Zdravím Vás,

po přeinstalování pc mi začal pokersnowie hlásit chybu sqlite3 error 14. Support mi radí smazat složky a následně povolit všechna možná práva, což jsem udělal, ale program stále hlásí stejnou chybu. Cca před rokem a půl jsem měl tu stejnou chybu, kdy mi support poradil naopak nějaké složky vytvořit, což nyní popírá, avšak tahle rada tenkrát pomohla.

Budu velice rád, když mi někdo z Vás pomůže.
  • 4 odpovědí
    • Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      Registrace: 14.06.2014 Příspěvky: 349
      Zkus reinstalovat celého snowie i ten SQLlite, probrat to z registrů a celkově to pročistit, a celé nahrát znovu, mělo by to pomoct :)

A pokud ne, nebo to můžeš zkusit, nic se nestane - znáš-li strukturu adresářů jak mají být, zkus je vytvořit. Nebo co mně ještě napadá - mrkni do adresáře appdata (C:/users/tvuj_account/appdata/roaming/...), a zkus to promazat tam, i to by mohlo pomoct :)
    • Korbacik9
      Korbacik9
      Bronz
      Registrace: 22.08.2012 Příspěvky: 21
      (C:/users/tvuj_account/appdata/roaming/...)

V té složce jsem nic z pokersnowieho nenašel, může být ta cesta konkrétní? Jinak díky za odpověď.
    • Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      Když chvilku vydržíš, installnu si ho, a řeknu Ti to přesně, nemám ho tady :)
    • Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      ak jsem to prověřil, on to nejspíš nedává do appdata, ale do Documents, tak to zkus promáznout tam. Instalaci mám v C:/program files(x86)/PokerSnowie, ale tam se toho moc mazat nedá.

Takže buď 1)záloha databází, celé adresářové struktrury snowieho atp. a čistý reinstall
      2) Když Ti to minule fungovalo, tak mu zkus ty adresáře doplnit, nemá-li je tam
      3) Zkusit to pustit jako administrátor Tě asi nepadlo, ale jen pro jistostu :)

Víc toho neporadím, jedině to zkusit pogooglit, a popř. se dohadovat se supportem, měli by pomoct