[NL10] AKo

• Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://flopturnriver.com

Hero (Button) ($29.34)
      SB ($10)
      BB ($10)
      UTG ($15.93)
      MP ($10)
      CO ($11.49)

Soupeř nit po 67H 11/8 Preflop SQ s plánem fold na 4bet.

Preflop: Hero is Button with ,
      UTG raises $0.28, MP calls $0.28, 1 fold, Hero raises $1, 2 folds, UTG calls $0.72, MP calls $0.72

Flop: ($3.15) , , (3 players)
      UTG bets $1.60, 1 fold, Hero calls $1.60

Flop cpouze call, chci udržet blufy v rangi.

Turn: ($6.35) (2 players)
      UTG checks, Hero bets $2, UTG calls $2

Turn betuji pro thin value z Kx QQ JJ
      River: ($10.35) (2 players)
      UTG bets $4.50, Hero calls $4.50

River soupeř betuje, vůbec netuším s čím by to tak mohl udělat, zvažoval jsem shove, ale donk na riveru je vždy podezdřelý :) Takže call.

Total pot: $19.35

Results below:

Hero had K, A (two pair, Aces and Kings).
      UTG had K, Q (flush, Ace high).
      Outcome: UTG won $18.48
  • 3 odpovědí
    • Alcarmo97
      Alcarmo97
      Bronz
      Registrace: 13.12.2015 Příspěvky: 18
      Zahráno z tvé strany SPRÁVNĚ. Preflop proti nitovi dobrej na flopu call. Raisem bys vyhnal akorát horší handy, turn bych nejspíš betnul malinko víc tak 2,5$ ale to je nepodstatné. Když na riveru betují a nemám NUTS nechodím shove (proti rybě samozřejmě ano). Jak jsem říkal z tvé strany nevidím chybu určitě bych si na něj udělal poznámku!! :)
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Nevím, jestli se to zobrazuje špatně jen mě, ale nevidím vůbec kartu na T, každopádně k results to vypadá na diamond, AK tu nefolduju, je to top range hned za AA.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Guteres,

vyšší sizing PF, postflop se mi líbí. Určitě jen call na F, jeho range vypadá dost bullshitově. Silně bych zvážil check beh T, abych ještě vyloudil nějaký zoufalý pokus o bluff na R s handami, se kterými jde teď x/f. Nicméně stab s plánem shipnout R je fajn a R nefolduji. Hráč po jeho linii je určitě nějaký random fish a ten tu sice může mít nějaké překvapivé 6x jako J6s, ale zároveň overplayovat hroší Kx, takže za mě určitě nefoldovatelné.

e: Aha ale mmnt, tam nám chybí jedna karta a R byl teda kompletující flush? Potom už to ofc tak jasné není, pokud R kompletnul draw a soupeř po pasivním zahráním na T najednou betne R, tak imo fold jednoznačně. Na takové kartě už horší Kx asi nebetne a bluffovat tu prostě nemá s čím po tom, jak odehrál předchozí streety. To by musel vysloveně nějaký PP otočil na bluff např., pokud vůbec nějakou takovou ruku ještě má v rangi.