Win T

• 6 odpovědí
    • Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      Registrace: 14.06.2014 Příspěvky: 349
      U mně dobrý

Ty desítky jsou pro mně dost nepřehledný, ale to XPčka ve svý době byly ve svý podstatě taky, člověk si zvykne prý i na šibenici. Jinak běhají svižně, relativně stabilně, problémy s kompatibilitou SW nemám (občas mi něco klienti reportují něco s grafikou u programů co jsem vyvíjel/vyvíjím, ale "masové" release fungují bez problémů, nebo jsem si alespoň nevšiml
    • karisek
      karisek
      Zlato
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 2,648
      S žádnou hernou ani pokerovým softem problém nemám. Obecně taky mohu win 10 chválit. Sice se objevilo pár maličkostí jako vypadávání wifi nebo samovolné probouzení notebooku v noci, ale nic co by nevyřešila chvilka googlení. :f_thumbsup:
    • JamiMartin
      JamiMartin
      Bronz
      Registrace: 29.01.2014 Příspěvky: 21
      Sorry, sorry

s pokerem nic společného ale s WIN 10 to souvisí

http://aeronet.cz/news/analyza-windows-10-ve-svem-principu-jde-o-pouhy-terminal-na-sber-informaci-o-uzivateli-jeho-prstech-ocich-a-hlasu/

Tak opatrně
    • KldROCK
      KldROCK
      Bronz
      Registrace: 17.06.2012 Příspěvky: 885
      niečo som si o tom naštudoval a samozrejme z toho nie som nijak nadšený, ale príde mi že to už vlastne nieje nič nové, naproti iným platformám ako google, iOS... že keď sme sa rozhodli akceptovať toto, tak je to už asi jedno v konečnom dosledku... doba súkromia je jednoducho dávno preč a jediná možnosť ako z toho von je imo prepnúť sa do offline modu a proste nepoužívať internet
    • Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      Registrace: 14.06.2014 Příspěvky: 349
      Navíc ten sběr dat jde vypnout uživatelsky (defaultně on, ale jde toho většina vypnout, alespoň ve verzi Pro), a se zbytkem (mně to nevadí) se dá poradit pár hodinama experimentů a hromady dotazů na google a stackoverflow.com, kde je také tuna řešení, jak to obejít, resp. jim posílat opravdu jen nutné minimum, bez kterého se ten systém neobejde.

Navíc článek není ozdrojovaný, jde-li o vlastní výzkum autora sluší se to uvést, ale spíše si posbíral "ze všeho něco" a snaží se to přifouknout. Sběrem dat už "trpěly" W XP, vědělo se to, vědělo se i co se posílá a kam, příp. proč, a humbuk kolem toho nebyl.

Nechci ty desítky nijak hájit nebo se jich zastávat, ale hledám na nich chyby a nedokonalosti, a moc se mi jich tedy najít nedaří, alespoň v principu jak používám počítač já - IMHO to bude DOBRÝ systém a lá XP nebo W 7 - po propadácích s ME, vistama a osmičkama bylo už na čase, mrkváč prostě musel, jinak by se mohli z trhu pakovat :)
    • KldROCK
      KldROCK
      Bronz
      Registrace: 17.06.2012 Příspěvky: 885
      imo táto vačšia paranoja a nedovera k microsoftu je z velkej časti zapríčinená tým, že je to proste z neznámych príčin free... ludia sa v tom skrátka snažia nájsť nejaký skrytý zámer, ale to je celkom prirodzené