[NL5] JJ UTG vs minraise.

• Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2835521
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $5.43 - VPIP: 35, PFR: 15, 3B: 3, AF: 1.7, Hands: 997
      SB: $2.58 - VPIP: 31, PFR: 7, 3B: 8, AF: 1.5, Hands: 121
      BB: $1.05 - VPIP: 31, PFR: 19, 3B: 8, AF: 1.0, Hands: 32
      Hero (UTG): $5.11 - VPIP: 22, PFR: 17, 3B: 6, AF: 2.2, Hands: 203555
      MP: $1.96 - VPIP: 26, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.7, Hands: 166
      CO: $7.38 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 7, AF: 2.3, Hands: 4340

Pre Flop: ($0.06) Hero is UTG with J :club: J :spade:
      Hero raises to $0.12, MP calls $0.12, 2 folds, SB raises to $0.20, 1 fold, Hero calls $0.08, MP calls $0.08
      Ahoj, otázka směřuje na PRF. Možná hloupý dotaz, ale prostě nevím optimální play. Mám velký respekt k minraise od hráčů s malým AF a PRF, dost často tu vidím monster. Pokud tu pouze dorovnáme, tak máme pozici a necháme ve hře i slabší range a můžeme pot kontrolovat. Na druhou stranu necháváme dalšímu hráči výborné odds. In game mě to nenapadlo, ale co třeba click back? Co potom na push? Docela v tom plavu, nechci se izolovat ale ani tu handu podhodnocovat. Jak by se naše hra měnila, kdyby držel plný stack? Díky.
      Flop: ($0.64) 5 :club: J :heart: 7 :diamond: (3 players)
      SB bets $2.38, Hero calls $2.38, MP calls $1.76 all in

Turn: ($7.16) 3 :heart: (3 players - 1 is all in)

River: ($7.16) Q :diamond: (3 players - 1 is all in)

Final Pot: $7.16
      SB shows 6 :club: A :club:
      Hero shows J :club: J :spade:
      MP mucks T :club: J :diamond:
      Hero wins $1.18
      Hero wins $5.63
      (Rake: $0.35)
  • 4 odpovědí
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 434
      Myslím, že call minraisu je tu správně. Když mu přiřadím tight 3bet range AJ+,QQ+, je to podle Equilabu skoro 50 na 50.
      3betovat tu pro value nemůžeme a pro 3bet jako bluff tu není dobrý spot.
      Kdyby měl plný stack, tak je to klasický setmine call20. Buď trefíme na flopu nebo to zahodíme.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Rasi4R,

AF na takto malém samplu nepoužívám, ale každopádně se mi PF líbí. Taky defaultně u malých 3betů/sqzů spíš předpokládám, že jde o silnější range a raději hraji na odds, než dělat nějaké zbytečně varianční stackoffy. Akorát riskujeme, že zdoublíme fish a buď začne hrát nějak tighter, nebo leavne. Ten clickback by se mi líbil v situaci, kdy víme, že je to nějaký totálně splashy maniac. S JJ bych tu bez tohoto infa calloval. Určitě bych nechrál vysloveně na hit setu (např. kdyby byl stejný scénář, akorát nějaký low-board, tak určitě vůči shovu nefolduji).
    • mmorron
      mmorron
      Bronz
      Registrace: 14.08.2015 Příspěvky: 413
      No ja uplne nesouhlasim - kor na micru. Chapu, ze se bojis co by nasledovalo pak a pak.. ale.. myslis, ze kdyby mel ten monster, udela tendle minraise do 2 lidi? aby byl oop? .. Pride mi ze zekusenosti, ze tydle minraisy sou silny bud kdyz maj pozici nebo kdyz jdou proti jednomu..

Jako indikator slabosti by byla pro me velikost stacku hlavne (nvm jestli ste si vsimli)
      Skoro bych se i vsadil, ze tocit pre s takovejdlema hracema JJ bude supr EV+,ale nerikam, ze bych to delal...

Pro call i pro raise jsou duvody, zalezi taky,jakym stylem chces hrat... Kdyz se ale podivas zpetne na vysledek handy - hrace bych si oznacil, napsal poznamku,a v budoucnu proti nemu upravil hru!!!
      Respektive u obou, u druhyho muzes taky, ze je to loose fish,co se stackne na flopu s weak TP multiway atd atd
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Ahoj,
      velikost stacku hlavne (nvm jestli ste si vsimli)
      všiml jsem si, píšu to i na konci komentáře. Poznámky si samozřejmě dělám, jenom je s nimi trochu problém, jak je velké pole na micru, tak jich moc nevyužiješ, zvlášť proti rekreačním hráčům. Asi nejvíc mi tu vadí, že umožňujeme realizovat EQ dalšímu hráči.