Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] T9s

• lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Ahoj, chci se Vás zeptat jak uvažujete v podobných spotech:

BTN open, Hero je na SB a 3betuje lineární range.

Flop: :8c: :3h: :2d:

Na této struktuře bych měl mít strašně široký cbet a pro value tu mám hromadu overpárů. Nevím však, jaké ruce hrát na blancích bet bet shove jako bluff. Napadá mne 9Ts, jelikož blokuji top z jeho calling range. Ruce jako AK,AQ jsou asi nesmysl, protože AA,KK,QQ,JJ v rangi nemá a 98s má stejně jako A8s. Takže T9s je skrz blokery ok?

Díky za komentáře
  • 4 odpovědí
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      Ahoj, mel jsem podobnej dotaz zde: 3 barrel bluff

T9s bude asi nejlepsi, ale nebude to stacit, protoze nase value range na 3 barell je 33 comb, takze potrebujeme cca 16c bluffů, takze treba T9s, TJs, TQs, TKs, nenapada me nic nic lepsiho. Mozna jen misto Tx ruk by to mohli byt 9x kvuli tomu, ze TT by mohl uz nekdo 4b pf.

Bluffy na turnu, ktere give upujeme na riveru by potom meli blokovat co nejvic hand co callnou 2x ( bez ohledu na to, jestli river zahodej) a melo by jich byt 1:1, takze dalsich 16 - treba 79s, 76s, A7s, A9s.
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Díky :s_drink: . Chtěl jsem se hlavně zeptat jestli to je správná cesta, protože mi ti přišlo dost neintuitivní.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,196
      A5s, A4s v range nemáte? 65s? Radšej 3barrelujem equitovú ruku než T9s. Ale v princípe áno, niekedy treba bluffovať aj pure OCs.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      To je fakt, ale tyto ruky bych pouzil jen na 2 barelly, na 3 pak ty blockery.