BLOG: Už nechci bejt ryba ani den :D

• Bbronx1987
      Bbronx1987
      Bronz
      Registrace: 13.09.2013 Příspěvky: 34
      Ahoj rozhodl jsem se po dlouhém váhání si začít psát blog nebo spíš takový malý deníček. Zatím se moc nedaří, tak snad s pár radami od lidí co se také dostali ze dna to půjde lépe :f_biggrin:

Něco o mně
      Momentálně mám za pár let svůj 30tý rok života, sakra to bude deprese jako kráva. Mám blbou práci, kde šéf na mě řve a ženský jen pomlouvají kde koho. Možná i sebe, už jsou v tom koloběhu určitě zamotaný. A tak bych rád si pár chechtáků měsíčně přivydělal. Mám rád kvalitní věci a udělat si třeba na další Vánoce radost fajn hodinkama by bylo príma.

Já a poker
      Už pár let hraji na Pokerstars hlavně Zoom na NL2 - NL5. Ale nikdy jsem se nedostal do plusu. Asi po roce jsem si dal delší přestávku a poker vytáhl přibližně před rokem a to se snažím o něm více číst atd. Momentálně jsem v nehezkém mínusu -507$. Smutný já vím. A tak stojím před rozhodnutím. Seknout s tím a jít pracovat do zahraničí či to zkusit a něco s tím udělat.

Pokerstrategy
      Celou tu dobu co hraju na Pokerstars tak jsem to neměl s Pokerstrategy propojené tak jsem nemohl sbírat moc bodíků. Abych mohl koukat na lepší videa a tak. Brzo udělají tu svou slavnou změnu a tak se poohlížím po jiné herně. Zatím mě celkem zaujal NetBet. Žádný software typu HM2 či PokerTracker nevlastním. Na ten si musím napřed vydělat.

Vědomosti
      Znalost výherních kombinací. Základy hry a jaké handy hrát a z jaké pozice se vyplácí nejvíce hrát.

Úkoly a cíle pro rok 2016
      Hlavně vydržet s psaním blogu, více sledovat videa a více číst. A hlavně nedávat tak často All-In. A do konce roku se dostat do plusu. To bude hlavní:f_drink:

Budu rád když tento blog pomůže rybkám jako jsem já, aby to začlo trošku nést ovoce. Prosím nějaké zkušené hráče o pomoc, třeba co jim samotným pomohlo změnit svou hru. Děkuji všem co si to přečtou a ještě více těm, kteří se rozhodnou mi dát pár rad ke stolům z 1 a 0. :f_ugly:
  • 1 odpověď