Feedback - moderování fóra - partnerské herny

• Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Ahoj, předem chci zdůraznit že tu nechci vytvářet nějakou negativní kampaň proti Pokerstrategy, ale poskytnou určitou zpětnou vazbu.
      Tento příspěvek bych rozdělil na dvě části. První problém se jsem se snažil trochu osvětlil v tomto videu Link Text..., původní vlákno je zde 500 USD welcome bonus Problém je zde vysvětlen určitě dostatečně. Vzhledem k tomu, že se problém řeší už téměř měsíc a nevypadá to na dobrý konec pro mě, tak budu muset své peníze už vybrat.

Důsledky pro mě:
      -ztráta peněz (poplatek 3% za výběr na MB) -15 USD
      -ztráta času (svůj čas jsem mohl využít na jiné herně, nemohl jsem využívat PP klienta do vyřešení problému)
      -ztráta potencionálního zisku (kombinace velmi dobrých promo na prosinec)

Důsledky pro PSY:
      -nevytvořím žádný rake na PP (absence FDB je prostě příliš velká nevýhoda)
      -celková nechuť se registrovat na nějakou jinou hernu pod PSY

Celkově mi vadí, že není při registraci dostatečně zdůrazněno význam linků (málokterý člověk si dokáže všimnou zakončení řádku freeplay/welcome), velmi špatná dostupnost správného linku (nebo jsem něco opravdu přehlédl). Zavádějící návod který zjevně nefunguje
      Bonus za první vklad 100% až do výše $500
      Pokud se na partypoker zaregistrujete s použitím našeho bonusového kódu WELCOMEBONUS, obdržíte bonus za první vklad roven 100% (až do výše $500) z vašeho prvního vkladu.
      Druhá věc mi vadí ještě více, podpora na fórum pro partnerské herny. Znovu je to ve většině případů ztráta času pro hráče. Navíc je ztíženo plánování na následující měsíc, kdy vlastní promoakce jsou publikovávaný často pouze pár dní před začátkem a pokud hráč narazí problém při registraci, tak je odkázán čekat neurčitou dobu a promo už běží i několik týdnů. Navrhuji tedy CZ fórum (pro herny) přímo zrušit, nebo zdůraznit, že odpověď může trvat delší dobu. Hráč má potom možnost se přímo obrátit na ENG podporu PSY nebo přímo na hernu. Očekával bych právě pro tuto část fóru tu nejvyšší prioritu, protože to jednoznačně je nejdůležitější pro samotnou hru.
      Určitě nevidím do podrobností fungování tohoto webu, chápu že to určitě není sranda všechno to zvládnout, spoustu věcí tu funguje skvěle (například HJ fórum) a je tu neuvěřitelná spoustu informací pro hru, tak tu nechci jen kritizovat.
      Díky za reakci.
  • 1 odpověď